Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai

As turbut sukuosiuos Aidos studijoj, makiaza ir manikiura - Vivoj. Dar, girdejau, Mantej graziai sukuoja. Apseis brangiai, bet ta diena pinigu taupyti negalima wink.gif
Atsakyti
QUOTE(monicutte @ 2005 04 18, 20:03)
As turbut sukuosiuos Aidos studijoj, makiaza ir manikiura - Vivoj. Dar, girdejau, Mantej graziai sukuoja. Apseis brangiai, bet ta diena pinigu taupyti negalima  wink.gif

zinok vivoj ir šukuosenas graziai ir gerai daro, dvi draugės darėsi, viena iš jų buvo jaunoji tai tiek bijojo, nes niekada jai nepadarydavo gražiai, tai vestuvių dieną kai padarė tai liko siaubingai patenkinta.o makiažą ir ten darėsi,galiu paprasyti jos nuotraukos atskanuočiau ir pati pamatytum.
Atsakyti
QUOTE(tuzika @ 2005 04 14, 13:16)
Jaučiu, kad taip ir reikės padaryti, nors žadėjau pasitikėti. Labai jau man išgyrė tą Rutos studiją, tai nebežinau ką galvot  g.gif 
Gal dar kas girdėjot kokių atsileipimų?    gossip.gif

as tai ir tau pasiūlyčiau geriau pasidaryti bandomąjį, tada ir pačiai ramiau ant širdies bus:)
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2005 04 18, 14:49)
Kiek teko girdėti- ten makiazą graziai daro, draugė sakė 4u.gif

aga, mano draugė tekėjo prie 1,5 metų, tai ji ten viską darė ir šukuoseną ir makiažą,. Ji yra labai didelėmis akimis, tai jai prilipino blakstienas, padažė, tai atrodė super, tikrai gražiai ir labai patenkinta liko.
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 04 20, 17:35)
zinok vivoj ir šukuosenas graziai ir gerai daro, dvi draugės darėsi, viena iš jų buvo jaunoji tai tiek bijojo, nes niekada jai nepadarydavo gražiai, tai vestuvių dieną kai padarė tai liko siaubingai patenkinta.o makiažą ir ten darėsi,galiu paprasyti jos nuotraukos atskanuočiau ir pati pamatytum.

oi, kaip noreciau blush2.gif gal tikrai vertetu vienoj vietoj, paprasciau butu g.gif gal zinai, kiek mokejo?
o tu kur darysies?
Atsakyti
QUOTE(monicutte @ 2005 04 20, 17:02)
oi, kaip noreciau  blush2.gif gal tikrai vertetu vienoj vietoj, paprasciau butu g.gif  gal zinai, kiek mokejo?
o tu kur darysies?

ryt nueisiu pas ja i svecius jei turesiu laiko ir paprašysiu kad duotų kelias nuotraukas iš savo vestuvių, o kiek mokėjo tai tikrai nezinau, nes ir ji nebepamena, sakė berods 70Lt už šukuosenąsmile.gif
Atsakyti
lotute,ir man paskui nuotraukytes atsiusk i emaila.
kuriam rajone yra ta VIVA?
gal ka nors girdejot apie Kleopatros grozio salona?klaipedoj
Atsakyti
[FONT=Optima][COLOR=red] Sveikos MERGAITĖS thumbup.gif . Na kaip ir visos noriu savo vestuvių dieną atrodyti stulbinamai, na o mano vestuvės bus birželio 11dieną, laukiu nesulaukiu tos dienos, tačiau, kaip ir daugelis truputį baiminuosi dėl makiažo ir šukuosenos, nes gryžusi iš kirpyklos nenoriu eiti į vonią sad.gif , kaip nutiko vienai mano draugikei....Tad prašau, MERGAITĖS, patarkit kur Šiauliuose daro nuostabias vestuvines šukuosenas bei makiažą. Būsiu tikrai labai labai dėkinga thumbup.gif thumbup.gif . Išanksto dėkoju....Liksiu skoloje šampano butelaitę drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 04 21, 10:14)
lotute,ir man paskui nuotraukytes atsiusk i emaila.
kuriam rajone yra ta VIVA?
gal ka nors girdejot apie Kleopatros grozio salona?klaipedoj

nea,apie Kleopatros grozio salona nieko nesu girdėjusi net nezinau kur tokia randasi:)
Atsakyti
jis prie avitelos.
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 04 21, 16:38)
jis prie avitelos.

nea mirksiukas.gif aš tai apie jį nieko nesu girdėjusi, o iš kur tu jį ištraukei?gal pati esi buvusi ar kas nors jį rekomendavo? biggrin.gif
Atsakyti
ne.tik jis artimiausias prie mano namo,todel ir susidomejau.
bet geriausia butu kad kirpeja pati i namus atvaziuotu.
o makiaza paprasysiu kad brolio zmona padarytu.
Atsakyti