Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai

QUOTE(mijamaja @ 2007 04 10, 21:09)
tokiu atveju,as neiciau bandyti,pataupyciau pinigelius ax.gif
Mano draugei pernai dare nuo 7h.jos namuose.

tai kad man ir pačiai įdomu kaip kas atrodys, beto nuotraukoj merginos plaukučiai šviesūs, o mano tamsesni. be to man pati kirpėja rekomendavo blush2.gif
o dėl laiko, tai mano kirpykla dirbs nuo 8:00, bet dėl manęs atidarys nuo 7:00 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(balta_lelija @ 2007 04 11, 09:11)
tai kad man ir pačiai įdomu kaip kas atrodys, beto nuotraukoj merginos plaukučiai šviesūs, o mano tamsesni. be to man pati kirpėja rekomendavo  blush2.gif
o dėl laiko, tai mano kirpykla dirbs nuo 8:00, bet dėl manęs atidarys nuo 7:00  bigsmile.gif

suprantu...o del kirpyklos atidarymo tai tau pasiseke bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mijamaja @ 2007 04 11, 10:30)
suprantu...o del kirpyklos atidarymo tai tau pasiseke bigsmile.gif  thumbup.gif

nu matai, nėr kitos išeities. kirpėjos į namus nenoriai vaikšto schmoll.gif
reiks jau man belstis ten. o laikas toks, nes ankstokai pas mus viskas - CMB 11:50. ax.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas nors gali parekomenduoti kokią kirpyklą Vilniuje, Lazdynuose. Negaliu važiuoti toli nuo namų, nes pas mus CMB labai anksti 9.30 val. O gal žinote kokią kirpėją, kuri važiuoja į namus? Sumokėčiau ir šiek tiek daugiau, svarbu, kad viską spėčiau rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Gal kam teko Vilniuje naudotis salono "Visunita" paslaugomis?
Atsakyti
Visunitoj dariausi makiaza temini pries kokius 2 metus, tai padare graziai, dabar veol galvoju i juos kreiptis, bet aisku, visko gali buti, kad jau ta visaziste ten nebedirba, bet shiap kazkaip tas salonas malonu ispudi paliko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RavenBlack @ 2007 04 11, 12:41)
Visunitoj dariausi makiaza temini pries kokius 2 metus, tai padare graziai, dabar veol galvoju i juos kreiptis, bet aisku, visko gali buti, kad jau ta visaziste ten nebedirba, bet shiap kazkaip tas salonas malonu ispudi paliko. 4u.gif


O kuriame tu buvai, Odminu gatvej ar Konstitucijos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 04 11, 13:43)
O kuriame tu buvai, Odminu gatvej ar Konstitucijos?  4u.gif

konstitucijos buvau......noreciau vel ten uzsirasyti biggrin.gif idomu pries kiek laiko priima uzsakymus? jei uz 2,5 menesio vestuves, jau skambinti, ar dar palaukti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RavenBlack @ 2007 04 11, 15:03)
konstitucijos buvau......noreciau vel ten uzsirasyti biggrin.gif  idomu pries kiek laiko priima uzsakymus? jei uz 2,5 menesio vestuves, jau skambinti, ar dar palaukti? blush2.gif


ir man tai įdomu mirksiukas.gif Jaučiu, kad gal pats laikas, nes pažiūrėjus vestuviū skaičiaus statistiką negera darosi lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=balta_lelija,2007 04 10, 15:29]
įdomumo dėlei noriu paklausti: ar makiažą buvai nusižiūrėjusi, išsirinkusi, ar vietoj nusprendei kokio nori?
[/quote
Pageidavimu pati neturejau tai visaziste pasiklausinejusi apie suknele pati savo nuoziura padare. Likau patenkinta.
Atsakyti
Na as nusprendziau darytis "indra" salone. Nes man labai bus patogu, tik kelios minutes nuo namu. Dar tiksliai nesusitariau, bet tikiuos kad neatsisakys anksti keltis blush2.gif Beto dar mano sesuo su mama ten pat nori, tai manau kad apsiims. Uz keliu dienu suzinosiu viska tiksliai, nes ne as tarsiuos. Suzadetinio pussesere, ji tam paciam name gyvena smile.gif Tikiuos kad viskas pasiseks, nes pradedu nerimauti doh.gif
Atsakyti
o as planuoju kaip visada naudotis grozio institute vokieciu gatvej smile.gif ten super kirpejos smile.gif tai gal ir makiazas neblogas bus smile.gif o gal ir manikiura reiks daryti viska viename smile.gif
ir del manes salona 7val atidarines....
Atsakyti