Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio viduriai

sakykite, ar tai normalu,ar yra kam taip buve,mums tik 7 dienos,tustinasi daznai,ryskiai geltonomis,vandeningomis ismatomis,jau 4 dienos,maitinu savi pienuku,tik kartais primaitinu Aptamilu,gyditija liepe laukti 2 savaites,sako turetu susitvarkiti.Prasau,atsilepkit,kaip jusu naujagymiai tustinasi,nes kazko tai neramu,aciu.
Atsakyti
cia zinok viduriuoja.. geltonaj tajp? ir smirda tikraj ane...? mums tajp buvo kaj buvo 2 kokios savaites. mazulis tada valge aptamil 1 HA. taj sake misinukas netinka ir sake duoti geruju zarnyno bakteriju (bifolax ar Linex - viena kart i diena. mums labai padejo, ta pacia diena jau pagerejo)
Atsakyti
namaniske tai visada skystai varo. juk geria tik piena
Atsakyti
QUOTE(milocka @ 2006 08 28, 14:28)
sakykite, ar tai normalu,ar yra kam taip buve,mums tik 7 dienos,tustinasi daznai,ryskiai geltonomis,vandeningomis ismatomis,jau 4 dienos,maitinu savi pienuku,tik kartais primaitinu Aptamilu,gyditija liepe laukti 2 savaites,sako turetu susitvarkiti.Prasau,atsilepkit,kaip jusu naujagymiai tustinasi,nes kazko tai neramu,aciu.


nu cia gali buti normalus tustinimasis...
maniskiam 1 men., tai nuo pat gimimo iki dabar kakokja skystai, geltonai (nepasakyciau, kad smirda, kazkaip be kvapo). niekuo neprimaitinu, tik savo pienu, tai is kur ten kieti kakalai gali buti??
Atsakyti
pasidaryk tyrimus butinai , nelauk nieko kol vaikis nusividuriuos. gali paskui dehidratacija buti... ir duok linex kapsules, daug kam padeda, nors mano mazajai nelabai padejo.... verysad.gif
Atsakyti
klausykit gydytojos smile.gif.
Atsakyti
[quote=Saules Mama,2006 08 28, 20:44]
pasidaryk tyrimus butinai , nelauk nieko kol vaikis nusividuriuos. gali paskui dehidratacija buti... ir duok linex kapsules, daug kam padeda, nors mano mazajai nelabai padejo.... verysad.gif
o kaip tavo maitinasi? ir kaip tustinasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(surreal @ 2006 08 28, 17:08)
nu cia gali buti normalus tustinimasis...
maniskiam 1 men., tai nuo pat gimimo iki dabar kakokja skystai, geltonai (nepasakyciau, kad smirda, kazkaip be kvapo). niekuo neprimaitinu, tik savo pienu, tai is kur ten kieti kakalai gali buti??


maniškis irgio tuštinasi skystai ir grltonai. Kiek žinau tai visai normalu, taip naujagimiai ir turi tuštintis jei maitinami motinos pienu. O ir tuštinasi dažnai. Manoma, kad jie gali tuštintis tiek kartų kiek valgo.
Tai manau kas su tavo leliumi viskas tvarkoje, g.gif ir kokie dar tyrimai čia reikalingi? g.gif
Atsakyti
Daktare irgi sako kad tai normalu,bet del viso ko dave siuntyma pasidariti karpograma,tai lauksim atsakimo.Butinai parasysiu.
Atsakyti
mano mazoji tai viduriavo daugiau kaip savaite. padare tyrimus infekcinei ligoninej ir niek nerado. na daviau smektos, bet nuo jos jai tik gurguliavo pilvas labai, matyt kazkiek suklijavo. siandien pirma karta normaliai pakakojo. praejo 9 dienos nuo viduriavimo pradzios. mano mazoji valgo tik MP, neiima i burna jokio buteliuko, bet soske ciulpe gan noriai.
as tai manyciau kad cia viskas del to kad dantukai tikriausiai kalasi, nes jau uzuomazgas matau. virsuje iltiniai. keista blink.gif
sa tai pati valgau viska, beveik nieko sau neriboju. isskyrus gazuotus gerimus, na ir siaip keleta dar produktu. nes daktare man sake valgyti kuo ivairesni maista rolleyes.gif
Atsakyti
maniskis kai buvo maziukas irgividuriuodavo ir i dienapo 3-4 kartus
pas mus i svecius atejo mano mamos drauge nereali medike, kuri uzsiima krutu masazavimu,na zodziu ne apie tai
ji manes paklause, kaip tustinasi vaikas, net liepe pampersa parodyti
ir pamaciusi labai mane isbare
eme man nagais ranka draskyti, pasakiau, kad man skauda, o ji i tai man pasake, kad vaikui taip zarnytese, ir kad butina vaikui pagelbet
TAI VA
ji man paaiskino, kad mazu leliuku zarnynas yra sterilus, jame nera geruju bakteriju, del to vaikas viduriuoja ir kaip ji sake gali "visiskai nusividuriuot" g.gif
liepe nusipirkti vaistineje geruju bakteriju zarnynui ir pirmas 3-5 dienas duoti ju pries kiekviena maitinima, veliau du kart per diena, o po to karta per diena, geriausia antroje dienos puseje, nes i vakara yra labiau apkraunamas zarnynas
taip ir padariau bakterijas gerem kokius 2 men. nes mazdaug per toki laika uzsiveisia zarnyne bakterijos, buvom patenkinti, vaikui net pilvo diegliuku nebuvo thumbup.gif
dar ir dabar kai dantukai dygo ir prasidejo viduriavimas gerem bakterijas ir buvom labai laimingi thumbup.gif

Papildyta:
ai pamirsau pasakyti "reikaliuko" normali spalva turi buti geltona, jei pasikeicia spalva tada kazkas yra negerai ir reiktu kreiptis imedikus verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,

gal galite patarti ką daryti kai mano mažylei 3 mėn ir ji nesituština, aš ją pati maitinu, daktarė sako kad gali nesituštint iki 7 dienu. Bet jai skauda pilvuką, ji lb nerami, nežinau ką daryt. g.gif
Atsakyti