Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 3

QUOTE(PERLEN @ 2008 05 11, 22:34)
Sveikos  4u.gif ,aš turiu Liebherį ir patarė pirkt jį protingi žmonės protingoj parduotuvėj ax.gif  1,8 m ,ir dirba tikrai tyliai  thumbup.gif ,be no frost, nes tai nėra privalumas  blink.gif o labai norėjau Vhirpolo ir visada galvojau,kad jie geriausi  g.gif


Taip, Liebher šaldytuvai geriausi, nebereikalo Miele šaldytuvus gamina Liebher gamykloje bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif o ką galima būtų pasakyti apie šios markės šaldytuvą ?
Electrolux ERB 36301 X
Ar jis nėra labai senas ir šiaip iš techninės pusės ar jis kokybiškas.
Ką reiškia tas automatinis atitirpinimas ? (čia taip vadinama FROST FREE ?)
unsure.gif
Atsakyti
Ieškau naujo šaldytuvo vietoj Samsungo doh.gif Dabar jau noriu gero biggrin.gif Ir aptikau kad Liebherr būna siauresnių, 55 cm bigsmile.gif Mums tie 5 cm labai praverstų, nebūtų šaldytuvas išsikišęs.
Donatai ir Monika, gal ką galėtumėt pasiūlyti 4u.gif Reikėtų sidabrinės spalvos, ir kaina kažkur iki 2000 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wanesa: 12 gegužės 2008 - 21:42
QUOTE(wanesa @ 2008 05 12, 23:41)
Ieškau naujo šaldytuvo vietoj Samsungo doh.gif Dabar jau noriu gero biggrin.gif Ir aptikau kad Liebherr būna siauresnių, 55 cm bigsmile.gif  Mums tie 5 cm labai praverstų, nebūtų šaldytuvas išsikišęs.
Donatai ir Monika, gal ką galėtumėt pasiūlyti 4u.gif  Reikėtų sidabrinės spalvos, ir kaina kažkur iki 2000 ax.gif


Liebher siauresnių nei 55 cm nėra blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2008 05 13, 14:03)
Liebher siauresnių nei 55 cm nėra  blink.gif


Tai aš apie tokį ir galvoju, 55 cm pločio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 05 13, 16:03)
Tai aš apie tokį ir galvoju, 55 cm pločio ax.gif


Sidabro spalvos ir 55 cm sad.gif
nieko nėra tik CTPesf 20310, bet jis mažiukas us kamera viršuje...
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2008 05 13, 15:36)
Sidabro spalvos ir 55 cm sad.gif
nieko nėra tik CTPesf 20310, bet jis mažiukas us kamera viršuje...


Tikrai sad.gif
O tai jie ne visus modelius gamina sidabrinės spalvos blink.gif Nes tuos kuriuos žiūrinėjau tai buvo balti, bet nemaniau kad bus bėda su tokiais pačiais sidabriniais g.gif
Ir dar 4u.gif o gali būti kainų skirtumas vien tik už spalvą apie 600lt, čia normalu blink.gif
Atsakyti
Peržiūrėjau dar kartą ir išsirinkau liebherr 30330 sidabrini bigsmile.gif Pas jus firmoj tai jo nematau schmoll.gif, bet vistiek būtų neblogai sužinoti nuomonę, o gal galima užsisakyti? Beje niekur nerandu, net gamintojo psl, koks jo triukšmingumas g.gif Man jau baisu po Samsungo dėl to 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 05 13, 18:17)
Peržiūrėjau dar kartą ir išsirinkau liebherr 30330 sidabrini bigsmile.gif Pas jus firmoj tai jo nematau schmoll.gif, bet vistiek būtų neblogai sužinoti nuomonę, o gal galima užsisakyti? Beje niekur nerandu, net gamintojo psl, koks jo triukšmingumas g.gif  Man jau baisu po Samsungo dėl to 4u.gif


Tu teisi, kažkaip praleidom
CNesf 30330
Ir tokio pat kaina tarp balto (CN 30330) ir metalo (CNesf 30330) kurio priekinės durelės metalinės, o korpusas dažytas, kaina skiriasi beveik per 600 Lt g.gif
Na, bet čia taip yra ir nieko nepadarysi, mano manymu labai daug, o po to dar teks pastviai metalo paviršių valyti... bet ko meterys nepadaro dėl grožio ax.gif
Tik noriu perspėti, kad Liebher būtent 55 cm šaldytuvai gaminami ne Vokietijoje, o Bulgarijoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatas ir Monika: 13 gegužės 2008 - 17:56
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2008 05 13, 15:36)
Sidabro spalvos ir 55 cm sad.gif
nieko nėra tik CTPesf 20310, bet jis mažiukas us kamera viršuje...


Yra dar CUPesf 27210,be "No frosto", ir truputi zemesnis nei CNesf 30330, bet ir pigesnis.
Atsakyti
Jau 1.5 met. turiu Liebher šaldytuva. Kiek domejausi - geriausi. Pirkau Kaune, bazeje, 4 sandelyje. Pasiderejau, dar nuleido. Negaliu atsidziaugti NULINE ar taip vadinama "BioFresh" zona.

`
Atsakyti
o gal galite patarti, kur galima butu isigyti Liebher atsarginiu daliu - su ogmina net neapsimoka pradeti bendrauti
Atsakyti