Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Marijampolėje

Ka manote apie sporto klubus Marijampoleje?Ar yra is ko rinktis?Noriu pradeti sportuoti, bet nezinau kuris sporto klubas butu geras... g.gif
Atsakyti
labukas, aš lankiau prie spindulio kino teatro kur yra. nes šiaip ir kito nežinau... blush2.gif
tai šiaip visai nieko, tik po to laiko kažkaip nebuvo eiti. bet reikėtų vėl kažkaip sportuot, tik va aš blaškausi tarp vilniaus ir marijampolės, tai man vis nesigauna... sad.gif bet jei nori nuomonės, tai, aš kiek ėjus vilniuje, tai man labiau patikdavo tai, kad būdavo daugiau ką veikti. na žinai, sauna, jacuzzi, baseinas. aš tokia kai prie pritinginčių, tai man tai svarbiausia... ax.gif bet marijampolėj kažkaip drasiau jaučiausia sportuojanti, nėra tokių fifų ateinančių tik pasimaivyti, apskritai, daugiausia vyrai, kurie ten savo raumenyno didinimu užsiėmę, tai buvo drasiau. tik nesupratau sistemos su dušais. nemačiau nei vienos į juos einant g.gif tikriausiai visos varo parustis namo, juk nedidelis miestas. bet aš norėjau eit į dušą ir dėl tos kvailos prižasties, kad nieks neina- nėjau. ir šiaip, iš dušo kažkokios durys kažkur veda, kartą mačiau jas praviras, tai ten kažkokie kedai lyg ir vyriški ir pan. buvau jau nusirengus ir ruošiausi vis dėlto lįsti, bet išsigandau, kad gal ten vyrų persirengimo kambarys... lotuliukas.gif gal net BENDRAS dušas! tai n4jau nesąmonių prisigalvojus lotuliukas.gif ot durna galva doh.gif negali būt, kad bendras dušas, negi su maudymke eit po sporto. bet aš vis kažko prisigalvoju biggrin.gif
Atsakyti
Kas del mokolu.Yra 8-oje vidurineje m-kloje is stadiono puses-uzrasyta TAURO KLUBAS smile.gif
Atsakyti
Na ir as jungiuosi prie jusu merginos smile.gif jau nuo ateinancio pirmadienio t.y. nuo vasario 25d. zygiuosiu i sporto kluba taciau as einu i ta kuris man arciau namu, o arciausiai gaunasi Kauno g. esantis sveikatingumo centras tas antrame aukste. As jau ir seniau buvau ji lankius tik man vienas minusiukas yra, kad treneris daugiau info galetu suteikti kaip ir ka geriau patobulinti na aisku gal ir paciai reiketu daugiau klausineti na ziuresim kaip si karteli bus smile.gif
Tai va jei kas jau ten lankotes rytais tai sutiksit ir mane smile.gif nes sportuoti ruosiuosi nuo 8 val. ryto.
Atsakyti
La smile.gif as cia naujokė Marijampolėje, tai irgi ieškau, kur galėčiau sportuoti fitness4.gif Kaip tas "Tauras"? Ten treniruokliai tik ar yra ir kokia sauna karsta.gif baseinas gal ?

Kokios kainos abonimentų? Šiandien bandžiau jiems prisiskambinti pasiteirauti - be šansų doh.gif matyt labai sportuoja visi showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(pookutis @ 2008 02 26, 18:56)
La  smile.gif  as cia naujokė Marijampolėje, tai irgi ieškau, kur galėčiau sportuoti  fitness4.gif  Kaip tas "Tauras"? Ten treniruokliai tik ar yra ir kokia sauna karsta.gif baseinas gal ?

Kokios kainos abonimentų?  Šiandien bandžiau jiems prisiskambinti pasiteirauti - be šansų  doh.gif  matyt labai sportuoja visi  showoff.gif

Einu i Taura senoje ketvirtukeje cia peis iki didelę abonimentas 40 litu yra dusas mirksiukas.gif tenai treniruokliai svarbiausia super trenerė thumbup.gif thumbup.gif
sekmes sportuojant thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos marijampolietes,
as lankiau treniruoklius "vaivorykstes" darzelio rusy, tik nelb man ten patiko.gal pati aplinka ar kad labai daug zmoniu susirinkdavo ir beveik nebudavo vietos apsisukt.ir isvis man treniruokliai ne prie sirdies schmoll.gif as geriau pastrikineju pagal muzika lotuliukas.gif buvau sugalvojus pradet mokytis pilvo soki, bet pagalvojau kad prieis ten fifu pasipuikuot savo kudom figurom ir kazkaip persigalvojau...
o tam tauro klube vien tik treniruokliai ar yra ir aerobika?
Atsakyti
man šiandien aktyvo diena, pradedu eiti į sporto klubą ten prie Spindulio kino teatro lotuliukas.gif
Atsakyti
o i ji vien del treneriu neiciau doh.gif doh.gif net begimo takeliu ijungti nemoka verysad.gif liepe begti ant neijungto tai cia treneris doh.gif doh.gif
Atsakyti
O čia visi minėti klubai Marijampolėj bendri ? Į kurį iš jų chebra renkasi rimtai sportuoti o ne pasipuikuoti ? Žiauriai noriu vėl į sportą grįžt, dabar palei Marijampolę gyvenam (Baraginės km.), tik šiuo metu lialiuką turim, tai biški kaip ir stabdis, bet kogero jei rimtai prisiversčiau, tai gal ir rasčiau išeitį. Tai ar yra koks nors klubas su sauna ar visuose Marijampolėj tik bendri dušai? blush2.gif Pasidalinkit įspūdžiais, taip įdomu... 4u.gif
Atsakyti
Aš eidavau i klubą,esantį proftecninių bendrabučio rūsyje.Ten treneris super.Jei dar kada sportuosiu,tai tik ten 4u.gif
Atsakyti
Marijampolė čia 4u.gif
kristutee, aš irgi vėl noriu sportuot bigsmile.gif ruošiuosi eiti i "žiburėlį" fitness4.gif esu ankščiau lankius, man patiko. kerynea, tada mokėjau apie 90 Lt kaip ir blush2.gif sportavau ryte.
Atsakyti