Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Marijampolėje

O gal žinot sporto klubo "tauras" esančio mokoluose telefoną ? smile.gif
Atsakyti
gal kas einat i pilvo sokius kolegijos saleje?gal kas girdejote ka nors apie trenere?
Atsakyti
Sportuoju Arenoj prie spindulio jau beveik 3 metai. Pripratau, aplinka sava, su mielu noru lakstau.
Lankau ir aerobika, ir treniruokliu sale, plius dar pilvo preso treniruotes.
Yra ir pilvo sokiai, kiek zinau...
Atsakyti
QUOTE(kerynea @ 2009 03 07, 16:07)
Gal gali papasakoti placiau apie aerobikos treniruotes? kokios jos? kiek trunka?

aerobika vyksta 3 kart per savaite. kuno dizaino treniruotes, stepas.
as einu 1dieniais, 3dieniais ir 4dieniais. 2dieniais pilvo sokiai.
man bent labai patinka, visa slapia iseinu smile.gif o trunka 1 val.
Atsakyti
QUOTE(kerynea @ 2009 03 07, 17:44)
ooo, man jau pradeda patinkt  biggrin.gif o kokia kaina abonimento? aciu uz atsakymus  4u.gif

jeigu tik aerobikos domina, tai net nezinau unsure.gif
as issipirkus laisva, kartu su sporto sale ir galiu eit i kokius noriu uzsiemimus, tai su 10% nuolaida moku 90 lt.
Siaip nelabai tiksliai tas kainas zinau, siulyciau uzsukt bet kada ir pasidomet, nes dar netycia pameluosiu biggrin.gif

Treniruociu sales kainos skirias, nes galima issipirkt dienini, vakarini, laisva abonentus.

Va cia radau ju puslapi, rasit beveik visa info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kitten`: 07 kovo 2009 - 19:30
Sveikos merginos, moterys
noriu pasiteirauti gal kuri zinot ar dar yra senojoj ketvirtukej Tauro klube trenere moteris?Ar galit kuri daugaiu papasakot apie Tauro kluba?girdejau jis yra Mokoluose mokykloj,senoj ketvirtukej ir kazkurioj buvusioj proftecninej mokykloj?esu girdejusi kad siam klube super treneriai ir labai neblogos kainos ,gal kas galit parasyti but idomu.Noriu pradet sportuot, bet nedristu.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daiveee @ 2009 03 10, 21:57)
Sveikos merginos, moterys
noriu pasiteirauti gal kuri zinot ar dar yra senojoj ketvirtukej Tauro klube trenere moteris?Ar galit kuri daugaiu papasakot apie Tauro kluba?girdejau jis yra Mokoluose mokykloj,senoj ketvirtukej ir kazkurioj buvusioj proftecninej mokykloj?esu girdejusi kad siam klube super treneriai ir labai neblogos kainos ,gal kas galit parasyti but idomu.Noriu pradet sportuot, bet nedristu.
smile.gif

Labutis, aš pardėsiu sportuot Tauro klube greit. Ten, kur profkių bendrabutis. Nuėjau, tai labai fainai priėmė, taip iš karto drąsiau pasidarė smile.gif Man prie pat namų, tai apsisprendžiau čia ir eiti. Tikiuosi bus viskas gerai ax.gif O kaina 60 lt, sakė sudaro visą programą ir maistą net, nors man to nereikia.
Atsakyti
Paneles ir moterys persikele Tauras is senos ketvirtukes i naujas patalpas fantastika thumbup.gif buves vainkomatas Lietuvninku gt thumbup.gif
treniruoklei pritaikyti visom vietom ir trenere superine thumbup.gif ir kaina tik 60 lituku thumbup.gif
Atsakyti
Ir aš gundausi eiti sportuoti blush2.gif o kaip ten dušai?yra?ką nusinešt reikia savo?kadangi niekad nesportavau tai nieko nenusimanau blush2.gif

kiek kartų per savaitę galima lankytis? o nuolaidų nėra studentams? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird77777 @ 2009 11 27, 15:24)
ai dar kiek kartų per savaitę galima lankytis? o nuolaidų nėra studentams? blush2.gif

studentam pigiau ,dusai yra bet papildomas mokestis o nusinesti sportine apranga gali sportuoti kiekviena diena thumbup.gif
Atsakyti
o koks trenerės vardas?? ir dar paklausiu Marijampoliečių- gal žinot kuri- ar yra jogos užsėmimai kur?? labai norėčiauuuuu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adomis @ 2009 11 30, 18:23)
o koks trenerės vardas?? ir dar paklausiu Marijampoliečių- gal žinot kuri- ar yra jogos užsėmimai kur?? labai norėčiauuuuu  wub.gif

Treneres vardas Greta. o apie joga nieko negaliu pasakyti smile.gif
Atsakyti