Įkraunama...
Įkraunama...

Mažokas pilvas

QUOTE(niurzga123 @ 2010 04 29, 03:34)
na man 37-ta savaite, o palyginus su kitom nesciosiom - atrodau kaip 6 menesiu tik. niekas net daugiau neduoda.. (erzina aplinkiniu reakcija, kai suzino, kad man jau tuoj gimdymas)
per visa nestuma priaugau tik 8 kg (na bent jau iki db, dar laiko yra kaip sakant), pilvas mazas, taciau leliukas - visai ne mazytis, jau net 3 kg dabar pagal echo yra.. vienintelis minusas mazo pilvelio - leliukas sedi. ir mazai sansu kad jau apsivers, nes pilvas per mazas, vietos ner  unsure.gif

Mano pilvas taip pat mažas, kam pasakau, kad neužilgo 7 mėn., niekas netiki, pradžioje buvau išsigandus, bet ačiū Dievui viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif as esu nescia 24 savaite tai pirmas mano nestumas...Ir persikeliau is lietuvos i norvegija gyventi..pas daktaro dar nepriregistravo cia viskas kiek sunkiau nei pas mus..Gimdos aukscio net nezinau,o pilvuko apimtis atsistojus yra 93cm..bet man atrodo,kad mano pilvas perdaug mazas...taipogi del jo nerimauju ax.gif seip ir lyg nesiskundziu pilvo skausmais ar dar kuom..
Atsakyti
ir mano lb mazas, visi galvoja kad jau ne galas o tik vidurio pradzia, bet as nezinau ka daryti juk nepripusiu as jo...
Atsakyti
QUOTE(Emanuelle @ 2010 09 15, 14:39)
ir mano lb mazas, visi galvoja kad jau ne galas o tik vidurio pradzia, bet as nezinau ka daryti juk nepripusiu as jo...

Nera ko tau nerimauti schmoll.gif ,nekreipk demesio i kitu apkalbas! Svarbiausia tu gerai jautiesi ir tavo lelei viskas gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emanuelle @ 2010 09 15, 14:39)
ir mano lb mazas, visi galvoja kad jau ne galas o tik vidurio pradzia, bet as nezinau ka daryti juk nepripusiu as jo...

baik pergyventi. Kai gimdziau sunu, pagulde i ligonine, nes pernesiojau, tai sesute ne i ta skyriu nuvede mane - pamane kad "nestumo issaugojimui " guldo biggrin.gif O 30 sav. atejau i Motinos ir vaikas klinika echo. tai gine pildydama popierius pries apziura paklause "Tai ka nestuma ieskosim"
Vos nenukritau blink.gif blink.gif Sakau "Tai gi jau man 30 sav doh.gif " Tai ji taip nustebo tongue.gif O kleckas gime 4 kg thumbup.gif Kur jis tilpo visiem buvo staigmena g.gif
Atsakyti
Mano irgi pilvas buvo labai mazas iki 30 sav.Pilvas pradejo matytis tik penkto men.pabaigoje.Kai buvau 30 ejau pas daktarus,galvojau gal vaikas nebeauga,bet viskas buvo gerai ir vandenu pakankamai.O per savaite pradejo augti kaip ant mieliu,labai niezti jauciu kaip oda tempiasi.
Atsakyti
QUOTE(PADRUZKE @ 2010 09 17, 01:51)
Mano irgi pilvas buvo labai mazas iki 30 sav.Pilvas pradejo matytis tik penkto men.pabaigoje.Kai buvau 30 ejau pas daktarus,galvojau gal vaikas nebeauga,bet viskas buvo gerai ir vandenu pakankamai.O per savaite pradejo augti kaip ant mieliu,labai niezti jauciu kaip oda tempiasi.

Tempe oda! Susimastyk ir patepk kokiu riebiu kremu ar aliejuku ar kremu nuo striju. Turbut oda sauseja uztat i niezti,gali sutrukineti 4u.gif
Atsakyti
As tai manau, kad jei gydytojai nieko nesako, tai ir paciai nera ko prisigalvot schmoll.gif .
O pilvo dydis nuo daug ko priklauso ir ne visada nuo to, kiek kg priaugai.

Man tuoj 36sav., o niekas tuo nepatiketu. Visi galvoja, kad koks 6men smile.gif As del to tik dziaugiuosi, nes vaiksciot lengviau. Per apziura kai matavo pilvo apimti, pasake, kad neatitinka dydzio, 3sav. atsilieka nuo rekomendaciju. Tai nusiunte echo. Per echo nustate, kad lelyte yra vidutinio dydzio - 35sav. beveik 2.4kg. Bet as ir pati zinojau, kad viskas gerai ir nei sekundes nerimavau, juk aiskiai jauti, kad vaikucio judesiai stipreja thumbup.gif .
Ir nebuvau as pries nestuma labai kuda (175cm/67kg) ir priaugau jau apie 15kg, bet visi matyt ant uzpakalio nusedo blush2.gif . O priezastys kaip man gyd. aiskino gali buti ivairios: tai, kad as auksta, kad pirmas nestumas ir raumenys dar stiprus ir tvirtai leliuka laiko, be to as reguliariai savam malonumui sportuodavau, kas dar prisidejo prie raumenu stiprumo.

Taip blush2.gif kad maziau nerimo, jis nepadeda nei jums pacioms, nei leliukui. Svarbiausia neprisikurti sau problemu ten, kur ju nera mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėl pilvuko išokimo dydžio nestuke.gif kiekvienai skirtingai užauga,beje svetimas pilvukas atrodo didesnis mirksiukas.gif pas mane taip pat iki septinto mėnesio mažas buvo,o veliau per keletą mėnesių toks jausmas buvo ,kad tuoj sprogsiu kai labai staigiai užaugo,problema tik su strijomis kai taip staigiai keičiasi kūnas,neatlaiko oda
Atsakyti
Mano pilvukas irgi pradejo rysketi tik i penkto menesio pabaiga, bet iki pat gimdymo taip ir liko nedidelis. Na ir dukryte gime palyginus nedidele 2840g, bet mes ir patys su vyru nesam stambus, tad viskas normos ribose, o jei dar laukiesi pirmo vaikelio, tai ir raumenys geriau laiko smile.gif Idomu, kaip ten bus su antru?.. wub.gif
Atsakyti
Mano pilvas pradėjo ryškėti tik 6 mėn., 7 jau išryškėjo, o paskutinį mėn. niekas netikėjo, kad tai jau 9 mėnuo.
Atsakyti
As manau jog kievienai skirtingai, bet manau tikrai nera nieko blogo jai pilvukas maziukas. Juk svarbiausia jame gyvenantis stebuklelis gerai jauciasi wub.gif Nors mano pilvukas tai buvo labai didziulis blink.gif
Atsakyti