Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Biržuose

Atidarau temukę biržietėms.
Pasidalinkite patiritmi apie gimdymą Biržuose. Kokį mediką rinkits? kokią akušerę? g.gif
Atsakyti
na pati gimdziau senokai,tai nieko gero zinok,tualetai baisus,sesutes piktos,akusere pirmoji labai bjauri,jokios pagalbos,nieko nesulaukiau,pasikeitus pamainai atejo kita,labai gera,viska paaiskino,gloste,veliau klausinejo kaip jauciuos ir pan.kiek girdejau,kad nebera gimdymo skyriaus,arba jis jau uzdarinejamas.Patarciau gimdyt Pasvaly,ten vaziuoja nestukes net is Vilniaus.Gydytoja man geriausia Kvedaraviciene,gaila,kad nebedirba jau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2008 01 09, 19:37)
na pati gimdziau senokai,tai nieko gero zinok,tualetai baisus,sesutes piktos,akusere pirmoji labai bjauri,jokios pagalbos,nieko nesulaukiau,pasikeitus pamainai atejo kita,labai gera,viska paaiskino,gloste,veliau klausinejo kaip jauciuos ir pan.kiek girdejau,kad nebera gimdymo skyriaus,arba jis jau uzdarinejamas.Patarciau gimdyt Pasvaly,ten vaziuoja nestukes net is Vilniaus.Gydytoja man geriausia Kvedaraviciene,gaila,kad nebedirba jau  verysad.gif


O kur Kvedaravičienė dabar dirba? Ar visai gimdymų nebepriima?

Dar noriu pasmalsauti- ar P.Bimba dirba? ax.gif
Atsakyti
gimdymo skyrius birzuose nera uzdarytas. buvo uzdare remontui bet dabar veikia.pati laukiuos ir negaliu apsisprest kur gimdyt. birzuose ar pasvali...
kvedaraviciene jau nebedirba bet vietoj jos yra labai faina gydytoja kazakeviciute jauna ir labai faina teko su ja susidurt kai gulejau ligoninej.. smile.gif
Atsakyti
Labukas man irgi tenka lankytis Birzuose, pradzioje ejau pas Sakalauskaite, o dabar pas Kazakeviciute. Tai pirmoji gyd. nelabai patiko nebuvo didelio demesio, labai didziulis atsainumas, nekonkretumas. O pas sita gyd. tai jauciu labai dideli pareigis jausma, labai gerai atrodo, kaip sakoma nauja sluota gerai sluoja. Tik gimdyti planuoju kitame mieste kadangi Birzuose neduoda epidiuro, o as noreciau su epidiuru. blush2.gif
Atsakyti
As gimdziau birzuose, tik jau senokai smile.gif. ten vaziavau is kito miesto specialiai ir laukiau savo laiko. nors pats gimdymas ir buvo sklandus, po gimdymo teko patirti komplikaciju man paciai. taciau apie personala (tuometini) esu labai geros nuomones. moterys buvo svelnios, juokavo, taip nuimdamos visa mano nerima ir rupesti. zodziu - aciu pries 19 metu dirbusioms. dideles jums sekmes.
Atsakyti
QUOTE(Agape @ 2008 02 23, 20:11)
Labukas man irgi tenka lankytis Birzuose, pradzioje ejau pas Sakalauskaite, o dabar pas Kazakeviciute. Tai pirmoji gyd. nelabai patiko nebuvo didelio demesio, labai didziulis atsainumas, nekonkretumas. O pas sita gyd. tai jauciu labai dideli pareigis jausma, labai gerai atrodo, kaip sakoma nauja sluota gerai sluoja. Tik gimdyti planuoju kitame mieste kadangi Birzuose neduoda epidiuro, o as noreciau su epidiuru. blush2.gif


Gal ir duotų epidurą, bet kad ten nėra anesteziologų, mokančių tai padaryti. verysad.gif

Aš prieš 5 metus, pradžioje nėštumo dar biržietė buvau.Lankiausi pas Sakalauskaitę. Man užteko jos dėmesio, švelni, mandagi. Buvo gresiantis- tai nedelsdama paguldė į ligoninę. Ten jau P.Bimba prižiūrėjo. Gydymas buvo- nuolat gulėti , net magnio nelašino, nes dar tiesiog per mažas nėštumas. Tai tiek apie sakalauskaitę, tiek apie Bimbą esu tik geros nuomonės. Labai įkalbinėjo jis mane gimdyti biržuose, bet visgi , prasidėjus dekretui, išvykau pas SB į Vilnių ir gimžiau VLN.
..bet tai 5 metų senumo faktas. ax.gif
Atsakyti
as pries 1metus ir 7 menesius ten pagimdziau sunu.Na zinot,neturejau kur kitur gimdyt tai teko ten...Klaiku man buvo,ypac pirmas sunus tai neduok dieve,po 12 nakties prasidejo mano kankyne,siaip ne taip nulekiau su skausmais iki budinciosios kambario,pasakau kad man nubego vanduo ir ima dideli skausmai,tai to guledama man atsauna kad "eik tu cia nestripinejus gult vistiek pagimdysi ryte ar po paros".Nu aciu uz tokius zodzius!!!!per tokius zodzius kaip sueme skausmai tai sukniubau ties jos slenksciu net iki palatos kitam gale neistengiau nuropot,to pikta atsikelus pasisauke pagalbininke uzkelo mane ant stalo ir tikrino vaiko sirdies ritma,o gulet niekaip nebegaliu nes SKAUDA!!NET VYRUJ NESPEJAU PRANES.Na mane nulaipina nuo "samalioto" ir liepia eit susirinkt daiktu i priesgimdivine palata atsigult,tai padedama jaunos sesutes tiktais istengiau.na susirenku as siaip ne taip tuos daiktus,paguldo man priesgimdivinei palatoj o man jau stangos aina,galvoju as taip ir pagimdysiu be prieziuros o ta bjauri akusere isejo gert kavos su sesute,nu aciu pagalvojau.tik staiga ateina nauja akusere atsiusta praktikai is Kauno,ta pamacius mane paziuri ir rekia tom i isproktas akis" Durneles juk ji jums gimdo!!!! ko nekeliat ant stalo?!". Na tos kvaisos puola kelt mane ir stumt ant stalo.O ta geroji Kauniete isvyksta su greitaja nes viena moteris is kaimuko gimdo dvinukus,tai jos ir nebematau.Dar prie gimdymo prisistato daktare,na ir prasideda mano naktele ir po puse valandos pagimdziau pernesiota sunu.Daugiau amziams sau pasakiau nesileisiu apstumdoma verysad.gif jei butu man pasiule kur kitur gimdyt tai tikrai buciau nesirinkusi birzu, nes sesutes bjaurios,ypac viena akusere kurios pavardes neprisimenu,laaabai sena atrodo blink.gif
Papildyta:
As taipat ejau pas Sakalauskaite tai man ji kaip ginekologe patiko bet dar dirbo tokia Peciuniene,nukvakusi sene,tai neduok dieve pas ja likusi nestuma ejau tikrintis,tai su manim elgdavosi kaip su kokia besiversiuojancia karve,jokio svelnumo ir demesingumo blink.gif Na as Bimbos nezinau,esu tik per ta laika kai gulejau gimdykloj dar nepagimdzius viena gimdancioji asmeniskai ji isikviete is namu kai gimde
Atsakyti
QUOTE(Uzsispirele @ 2008 03 31, 13:55)
as pries 1metus ir 7 menesius ten pagimdziau sunu.Na zinot,neturejau kur kitur gimdyt tai teko ten...Klaiku man buvo,ypac pirmas sunus tai neduok dieve,


Gaila, kad va tokios akušerės taip sugadina tokį stebuklą- žmogaus atėjimą. Gaila, kad pavardės nebepameni. g.gif

O ta vargšė Pečiūnienė dar dirba??? Jetus mano, jau 5 metai atgal ji nukvakusi buvo, nebelabai ką bematė. doh.gif

Ir kodėl tos biržų akušerės tokios bjaurios? Gi kasmet gimdymų mažėja, vis žada tą skyrių uždaryti. Atrodo- turėtų stengtis, saugoti kiekvieną gimdyvę ... Nejaugi joms nereikalingas darbas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 04 08, 18:52)
Gaila, kad va tokios akušerės taip sugadina tokį stebuklą- žmogaus atėjimą. Gaila, kad pavardės nebepameni.  g.gif

  O ta vargšė Pečiūnienė dar dirba???  Jetus mano, jau 5 metai atgal ji nukvakusi buvo, nebelabai ką bematė.  doh.gif

Ir kodėl tos biržų akušerės tokios bjaurios? Gi kasmet gimdymų mažėja, vis žada tą skyrių uždaryti. Atrodo- turėtų stengtis, saugoti kiekvieną gimdyvę ... Nejaugi joms nereikalingas darbas?  g.gif

kiek girdejau is savo pazistamu ai sake ta Peciuniene lygtais isejo is darbo,na jei tai tiesa tai aciu dievuj,nes tokios grubios nei uz ka nesinori matyt blink.gif verysad.gif
Atsakyti
na va as savo sunaiteli taippat gimdziau birzuose. be galo esu patenkinta personalu,akusere pasitaike labai maloni..o ir daktare prabuvo salia visa gimdyma smile.gif tikrai nenusivyliau,sulaukiau daug pagalbos nes esu jauna,viska paaiskini,pamoke ir t.t.. jej kada ir galvosiu apie gimdyma tai tik birzuose. man pasaka buvo wub.gif rolleyes.gif

akusere viena tikrai yra bjauri,aciu dievui nepasitaike kai gimdziau biggrin.gif bet kai atvaziavau 5ryto buvo dar ji doh.gif bet aciu dievui gimdziau tik 12h dienos ir pasikeite pamaina ax.gif buvau be galo laiminga biggrin.gif na kaip sako daug esmes turi ir privati palata bet manau kad neteisios..na nzn kaip jums bet man tai brz gimdyt buvo gerai smile.gif
Atsakyti
ujujuj.... kad pasiskaiciau as cia... sad.gif tai kas manes laukia? as jau bevaiksciodama dabar pas ginekologe esu nusivylusi, nes bendrauju tik su sesele... matyt nepatinku as tai kazakeviciutei schmoll.gif o gal kaltas mano vaikiuku skaicius? nes pasvaly pas grudzinskiene tai manes atsisake... ech.. ka daryt???
Atsakyti