Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Biržuose

sveika,
tai tu bandyk eiti pas kita gydytoja.pvz sakalauskaite tai labai rupinasi viskuom,na nzn man taip buvo biggrin.gif bet tai kaip gali daktarai atsisakyt nescios moters o ypac su 2vaikiukais g.gif doh.gif neisnesa man protas lotuliukas.gif kaip tik turi daugiau rupintis thumbup.gif sekmytes tau ir bandyk keist daktare blush2.gif smile.gif
Atsakyti
na, pradejau lankytis pas sakalauskaite.. .kol kas ispudis thumbup.gif o vakar darem echo pas kvederaviciene. irgi matos, kad nebloga gydytoja.. .bet kol aks nebsimetysiu , nes pas kvederaviciene vistiek reiktu norint nueit arba pinigus moekt, arba i kita klinika persirasyt.
tad auginsim pilvuka kol kas su sakalauskaites prieziura smile.gif
Atsakyti
Sveikos, nieko nesupratau, o tai neuzdare Birzu GN remontui?
Nes as ten savo sunu pries 2 metus gimdziau ir dabar norejau gimdyt Birzuose ( Klaipedoj gimdysiu nebent extra anksciau, fui fui) l, ale gandai atejo, kad remontas... ir kad visai skyriaus nebeatidarys...
o ta bjaurioji akusere kartais ne mano ciocia Aldona? Nes kiek as ja zinau, pasiutus tokia, belenka gali leptelet.
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 07 04, 20:27)
Sveikos, nieko nesupratau, o tai neuzdare Birzu GN remontui?
Nes as ten savo sunu pries 2 metus gimdziau ir dabar norejau gimdyt Birzuose ( Klaipedoj gimdysiu nebent extra anksciau, fui fui) l, ale gandai atejo, kad remontas... ir kad visai skyriaus nebeatidarys...
o ta bjaurioji akusere kartais ne mano ciocia Aldona? Nes kiek as ja zinau, pasiutus tokia, belenka gali leptelet.

Jau uždarė verysad.gif Ir ne tik remontui, o visiškai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunytėė: 11 liepos 2008 - 15:55
Net vicemeras neišgelbėjo. O taip kuravo tą akušerinį skyrių. Nieko gero- belieka biržų mamytėms palinkėt sklandaus gimdymo Pasvalyje. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2008 06 30, 15:52)
nes pasvaly pas grudzinskiene tai manes atsisake... ech..  ka daryt???

Ar tikrai galėjo Tavęs atsisakyti Pasvalyje? Man regis, Tu kažką ne taip supratai. smile.gif Lankausi Pasvalyje pas gydytoją Grudzinskienę ir esu labai patenkinta. Nors buvau dar tik kelis kartus, bet mane sužavėjo jos aptarnavimas. Maloni, atvira, kompetetinga, komunikabili gydytoja. thumbup.gif Ir toliau ruošiuosi lankytis pas ją, nes Biržuose, deja, nebėra gydytojų. Išskyrus Kvedaravičienę. biggrin.gif Kazakevičiūtė "pasikėlusi", reikia duoti kyšį doh.gif Visada save kelia aukščiau už kitus. Bimba priima tik plonesnes moteris, apkūnių jis nepriima. Sakalauskaitė neviską žino ir daug kur klysta.
Liūdna, kad uždarė Biržų skyrių, bet kokios ten darbuotojos dirbo...Per sūnaus gimdymą verkiau dėl darbuotojų elgesio, dėl įvairiausių diagnozių.Guliu lovoje, ateina akušerė ir sako: Tau prasidės psichozė. Žinok, kas Tavęs laukia. Tu net vaiko nežiūrėsi ir , matyt, nebenori žiūrėti." Tai kaip turiu reaguoti į tokius akušerės žodžius? Seselė, kuri rūpinasi naujagimiais, atnešė sūnų ir kaip metė ant lovos. Net susiriečiau iš skausmo, nes pataikė man į pilvą. "Oi, atsiprašau. Užmiršau, kad gali skaudėti" Tai ar gali dirbti tokios darbuotojos? Nelabai kokie prisiminimai po gimdymo Biržų ligoninėje.
Papildyta:
QUOTE(dije @ 2008 08 10, 18:52)
Net vicemeras neišgelbėjo. O taip kuravo tą akušerinį skyrių. Nieko gero- belieka biržų mamytėms palinkėt sklandaus gimdymo Pasvalyje.  verysad.gif

Kur ne kuruos, kai tame skyriuje dirbo jo mama biggrin.gif
Atsakyti
sveikutės biržietės galiu paskyti tik tiek bekit nuo biržiečiu ginekologu neturiu net žodiu apsakyti šitiem veplom saugokites ypč tos kvaišos kazakevičiutės kaip tokia dar dirbti priima schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(biruta @ 2009 03 03, 16:14)
sveikutės biržietės galiu paskyti tik tiek bekit nuo biržiečiu ginekologu neturiu net žodiu apsakyti šitiem veplom saugokites ypč tos kvaišos kazakevičiutės kaip tokia dar dirbti priima schmoll.gif

Kaas nutiko, kad taip rašai? Teko pačiai susidurti?
Atsakyti
dėja taip,ju dėka netekau dukrytės verysad.gif
Atsakyti
Aš prieš 12,5 metų vos netekau Biržuose savo sūnaus. Pernešiotas buvo 24 dienas, ėmė dūsti, tai viena ant kitos daktarės rėkdamos padarė operaciją
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2009 03 03, 22:34)
dėja taip,ju dėka netekau dukrytės verysad.gif

Užjaučiu ir linkiu , kad skausmas ir kančia paliktų Jus.O tie Biržų ginekologai...Gaila, kad neateina dirbti kokie jauni, protingi daktarai. Kas gi grįš dirbti į Biržus?
Atsakyti
QUOTE(mistika30 @ 2009 07 29, 13:36)
Aš prieš 12,5 metų vos netekau Biržuose savo sūnaus. Pernešiotas buvo 24 dienas, ėmė dūsti, tai viena ant kitos daktarės rėkdamos padarė operaciją


taip yra todėl, kad moterys pagimdė ir tyli galvoja aš pagimdžiau man pasisekė toliau kad ir tvanas tik pamirštam kad laikas labai greitai bėga ir ir tuoj reikės gimdyt mūsų dukrom ,mūsų marčiom. schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(Nersim @ 2009 07 30, 17:42)
Užjaučiu  ir  linkiu , kad  skausmas  ir  kančia  paliktų  Jus.O  tie Biržų  ginekologai...Gaila, kad  neateina  dirbti  kokie jauni, protingi  daktarai. Kas  gi  grįš  dirbti  į  Biržus?

ačiū,
Atsakyti