Įkraunama...
Įkraunama...

Atsiliepimai apie aukles

Help. O dabar, brangiosios, aš Jus užknisiu. Taigi, pradėjau auklės paieškas ir norėčiau atsiliepimų apie konkrečius žmones (nieko neradau nei baltąjame, nei juodąjame sąraše). Gal pas kurią iš forumiečių dirbo Marytė iš Medeinos gatvės? Labai laukiu atsiliepimų. Ačiū
Atsakyti
Dar vienas klausimas. Gal kam teko susidurti su aukle Veronika iš Medeinos gatvės? Jeigu taip - kokie būtų atsiliepimai?
Atsakyti
Next - gal kas susidūrėte su aukle Jovita iš Taikos gatvės. Žmonės gerieji, negi aš auklių tundroj ieškau ir visos niekam negirdėtos blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Turiu dar vieną kandidatę - Jadvyga, gyvena Sodų gatvėje. Gal ji žiūrėjo kieno nors vaikus?
Atsakyti
O ta Jadvyga kartais ne lenkė?
Atsakyti
QUOTE(RamuneA @ 2005 04 01, 12:34)
O ta Jadvyga kartais ne lenkė?

Žemaitė, o ką g.gif
Atsakyti
Turėjau tokią Jadvygą lenkę, tai košmaras buvo... Galvojau, gal ta pati.
Atsakyti
Na aš irgi prisijungiu prie kausančiųjų,gal kas žinote tokią auklę Daną Jonušienę?gyvena šeškinėjė,dirbusi keletą metų vaikų darželyje.maždaug 55 metų amžiaus.
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2005 03 26, 08:58)
Next - gal kas susidūrėte su aukle Jovita iš Taikos gatvės. Žmonės gerieji, negi aš auklių tundroj ieškau ir visos niekam negirdėtos blink.gif  blink.gif  blink.gif


O kas tau pasirodė gal kas su ja negerai? Nes šį savaitgalį aš su ja susitinku pokalbiui, jei mes apie tą pačią kalbame -Jovita 48 m. savo vaikų neturi, is Justiniškių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *penelope*: 07 balandžio 2005 - 14:02
QUOTE(anna @ 2005 04 06, 10:42)
Na aš irgi prisijungiu prie kausančiųjų,gal kas žinote tokią auklę Daną Jonušienę?gyvena šeškinėjė,dirbusi keletą metų vaikų darželyje.maždaug 55 metų amžiaus.


Na buvo ji pas mane i poklabį dėl darbo atėjusi, bet man nepatiko, šneka tyliai neaiškiai, galūnes nukąsdama, manau kad rusė ar lenkė, nors sąkosi lietuvė. g.gif Nežinau nepatiko ji man kažkuo, ir dar, kai aš ieškojau auklės rugsėjo mėn. tai ji irgi buvo atėjusi, ir dabar , šią savaitę vėl atėjo.Išvada: jei butu patikima, tai kas pusė metų darbo neieškotu.Na,bet čia tik mano asmeninė nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(*penelope* @ 2005 04 07, 13:53)
O kas tau pasirodė gal kas su ja negerai? Nes šį savaitgalį aš su ja susitinku pokalbiui, jei mes apie tą pačią kalbame -Jovita 48 m. savo vaikų neturi, is Justiniškių.

Trys dalykai man nepatiko:
1. Pakėlus ragelį, kad užbaubs - aliuo, kai pasakai, kad dėl auklės darbo, iškart labai saldžiai pradeda čiulbėti - taip taip klausau. Nežinau, gal ne nuotaikoj pataikiau.
2. Su rekomendacijom - problema. Dabartinių šeimininkų telefoną duotų tik tuo atveju, jeigu pasakyčiau šimtu procentu, kad imu. Prieš tai buvusių - pametė. Na gal ir tiesa, bet...
3. Nelabai gerai atsiliepia apie dabartinius šeimininkus. Ką aš žinau, gal tikrai nekokie? Ir apie dabar prižiūrimą vaiką nelabai šnekėjo, daugiau kur ir kaip šeimininkai gyvena, kaip jai reikia pinigų buto remontui.
Tai va, nežiūrint šių trijų minusų, gal ir nieko žmogelis, sunku spręsti objektyviai susitikus vieną kartą. Žiūrėk, Penelope, gal Tau kitaip pasirodys. Sėkmės paieškose, būtų labai įdomu sužinoti Tavo nuomonę apie ją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamairute: 07 balandžio 2005 - 14:59
QUOTE(mamairute @ 2005 04 07, 14:58)
Trys dalykai man nepatiko:
1. Pakėlus ragelį, kad užbaubs - aliuo, kai pasakai, kad dėl auklės darbo, iškart labai saldžiai pradeda čiulbėti - taip taip klausau. Nežinau, gal ne nuotaikoj pataikiau.
2. Su rekomendacijom - problema. Dabartinių šeimininkų telefoną duotų tik tuo atveju, jeigu pasakyčiau šimtu procentu, kad imu. Prieš tai buvusių - pametė. Na gal ir tiesa, bet...
3. Nelabai gerai atsiliepia apie dabartinius šeimininkus. Ką aš žinau, gal tikrai nekokie? Ir apie dabar prižiūrimą vaiką nelabai šnekėjo, daugiau kur ir kaip šeimininkai gyvena, kaip jai reikia pinigų buto remontui.
Tai va, nežiūrint šių trijų minusų, gal ir nieko žmogelis, sunku spręsti objektyviai susitikus vieną kartą. Žiūrėk, Penelope, gal Tau kitaip pasirodys. Sėkmės paieškose, būtų labai įdomu sužinoti Tavo nuomonę apie ją.

Dabar galvoju, gal mes ne apie at pacia snekam g.gif , nes toji Jovita šiuo metu dirba, =i8ri mergyte nuo 5 mėn, jai jau 3 metukai ir tik gegužės viduryje bus laisva, nes šeimininkai į užsienį išvažiuoja. šita iš balso labai maloni pasirodė, o dėl algos sakė, kad labai gerai jai moka, net 650 lt! smile.gif
Atsakyti