Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias vaiko žaislas

mylimausias playskool fontanas ir playskool traukinukas su kamuoliukais thumbup.gif
Atsakyti
megstamiausias canapol meskutis barskutis, ir pas gydytojus su juo einam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vkrislas: 02 vasario 2012 - 17:20
100 procentų pasiteisinęs žaislas - stumdukas thumbup.gif Žaidžia su juo nuo 8 mėnesių iki šiol.
Atsakyti
Teletabis thumbup.gif kartu miega, valgo, soka ir t.t.
Atsakyti
Mano tai penkiamečio mylimiausias žaislas pasidarė štai šitas, kad ir suagusiems labai patinka biggrin.gif biggrin.gif - LEDuku Šou pavadintas FyrFlyz
user posted image
Atsakyti
QUOTE(L'amour @ 2012 03 06, 13:49)
Mano tai penkiamečio mylimiausias žaislas pasidarė štai šitas, kad ir suagusiems labai patinka  biggrin.gif  biggrin.gif - LEDuku Šou pavadintas  FyrFlyz


gal galima plačiau ar nuorodą jo 4u.gif atrodo žaislais domiuosi, ale tokį pirmą kart matau bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki, mums is visu geriausias supamas arkliukas, masinele paspirtukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2012 03 09, 18:16)
gal galima plačiau ar nuorodą jo 4u.gif  atrodo žaislais domiuosi, ale tokį pirmą kart matau bigsmile.gif

kazkur maciau youtube trumpa filmuka - paaugliai soka ir sukioja kazkokias vivrutes kurios ivairiai mirksi. Vaizduoja kad ten labai linksma, bet labiau panasu i tuos visokiu mirksiukus, kuriuos per renginius pardavineja ( lazdeles, svieciantys ragai ir t.t.). Pastaruju efektas labai trumplaikis - renginys baigesi, mirksiukas nebeidomus... g.gif Bijau kad su tais led'ais gali buti analogiska..... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2012 03 09, 17:16)
gal galima plačiau ar nuorodą jo 4u.gif  atrodo žaislais domiuosi, ale tokį pirmą kart matau bigsmile.gif

lietuviviškai tai informacijos radau šiamepuslapyje My Webpage O pirkome, tai mes VCUP Vilniuje "Spragtukas" parduotiveje , ten pardavėja pademonstravo, papsakojo, davė pabandyti, tai vaikas aišku iš rankų nepaleido, reikėjo pirkti smile.gif))
QUOTE(ejau_pro_sali @ 2012 03 11, 21:41)
kazkur maciau youtube trumpa filmuka - paaugliai soka ir sukioja kazkokias vivrutes kurios ivairiai mirksi. Vaizduoja kad ten labai linksma, bet labiau panasu i tuos visokiu mirksiukus, kuriuos per renginius pardavineja ( lazdeles, svieciantys ragai ir t.t.).  Pastaruju efektas labai trumplaikis - renginys baigesi, mirksiukas nebeidomus...  g.gif  Bijau kad su tais led'ais gali buti analogiska..... unsure.gif

Dėl įdomumo, tai tų šviečiančių žasilų jūs esate teisi, jie nieko neveikia tik mirksi arba šviečia. O su šiuo žaislu man patiko tas principas, kad kuo daugiau su juo žaidi, tuo įdomesnių "vikruntasų " biggrin.gif gaunasi. Tai vaikui už tai yra stimulas toliau su juo užsiimti, nes mato rezultatą. Kiek visokių dalykų mano penkiametis jau parodo, aš net stebiuosi, nes man neišeina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L'amour: 22 kovo 2012 - 08:35
nei vienu ziaslu nesidomejo taip kaip Vtech stumduko panele thumbup.gif nuo 7 men kai atnešė kalėdų senis, dabar lyg ir jau atrado pagrindinę jo funkciją - stumdyti, o taip panelė žadimų neatsibosta niekaip, tiek krapsto ja kad nezinau ką ten ir bekrapštyt
Atsakyti
Musu patys megstamiausi zaislai sie:
Medinis leliu vezimelis, puikiai pasitarnavo kaip stumdukas, paskui kaip leliu vezimas, o kartais buna tinkamas net ir sesyte paveziot:)
http://www.medinisar...ezimelis-lelems
dar neisivaizduojam savo gyvenimo be paspiriamos masinytes ir medinio arkliuko, manau sie trys zaislai butini vaikams ir visiems jie patinka smile.gif As isbandziau augindama 2 vaikus ir 100% pasiteisino, tad galiu but jau siokia tokia eksperte smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salomena_: 27 kovo 2012 - 09:47
QUOTE(ejau_pro_sali @ 2012 03 11, 21:41)
kazkur maciau youtube trumpa filmuka - paaugliai soka ir sukioja kazkokias vivrutes kurios ivairiai mirksi. Vaizduoja kad ten labai linksma, bet labiau panasu i tuos visokiu mirksiukus, kuriuos per renginius pardavineja ( lazdeles, svieciantys ragai ir t.t.).  Pastaruju efektas labai trumplaikis - renginys baigesi, mirksiukas nebeidomus...  g.gif  Bijau kad su tais led'ais gali buti analogiska..... unsure.gif

Kiek zinau VCUP prekybos centre parduotuveje Spragtukas , kovo 31 d. 14 val bus Fyr Flyz( LEDuku ) pristatymas su prizais. Maniske skaiciuoja dienas kada gales sudalyvauti pristatyme to zaislo. Bijau, kad teks atverti pinigine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spragsiukas: 27 kovo 2012 - 12:35