Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai :)II dalis

QUOTE(agval @ 2008 04 09, 01:05)
Na brangutes, nesulaukiu jokiu jusu pasiulymu  schmoll.gif  Tema zadam visgi daryti pasulio tautos ar kazkas pan, bet kaip isspresti, kad tarkim nebutu visi nauji rusai ar japones? g.gif gal turit kokiu minciu del pakvietimo? Buciau laaaaabai dekinga  4u.gif Maista zadu daryti po kazkoki patiekala is kiekvienos tautos daugmaz, tai kas populiariausia. Labai laukiu jusu pagalbos !!!!!!!!!!!!!!!  ax.gif AcIU

sveikutes 4u.gif
ir as radau skyreli ieskodama ideju blush2.gif
labai super jus cia sukates 4u.gif
tik gaila, mano kompanija nesutiktu tokiems vakareliais, o man kaip smagu butu. jau irgi buvau sugalvojusi viena kart pasidaryt, tik kad baigtusi tai viskas tuo, kad stovectumem vieni suMB persirenge ir tiek doh.gif

o del tautu, paprasciausiai juk galit susitarti, kad jusu seima, ar jusu pora atstovaus tai saliai, jusu kitai mirksiukas.gif tegul kiekvienas truputi pagalvoja ir pasisako, kuom noretu buti. manau paprsciausias variantas. aisku, gali ir pati siu pakvietimais isiuntineti, kad pvz maloniai kvieciame rusu/japonu/anglu ir t.t. seimyna mirksiukas.gif
Atsakyti
nu nejau tavo sveciai bus susitare kad rengsis rusais ir japonem? g.gif tagi kiti gal apsirengs kuom nors kitu tu pasiklausinek mazdaug sveciu kas kuom bus ir viskas ir bus probelma ispresta.kas vienodai rengsis duok uzuomina kad jau tokie yra. juk zmones eina i temini vakarely ir nori atrodyti iskirtiniai.
kvietime daleiskim nurodyk
ten ir ten vyks tautu suvaziavimas, arbe kokia konferencija.
http://office.micros...=CT101447601063 pabandyk cia pasisiuti.
Mieli tautu atstovai,
Kaip zinia, arteja nacionaline tautu svente ( 25 gimtadienis tongue.gif ), todel visu tautu atstovus kvieciu i sia svente kuri vyks geguzes 15d.(juk ne darbo diena!:) ) 17 val. svesim sodyboje (Zeimenos) - apie 40km nuo Vilniaus.

Ideja kaip as isivaizduoju: "pasisedejimas" grynam ore grazioje vietoje, saslyku kepimas, alutis ir kas nors pagal pomegius ir visokios kitos linksmybes:) (pvz. uodu gainiojimas:) )
Jei bus norinciu galima bus pasilikti nakvoti.

1. Praneskite man (iki ketvirtadienio) kas norite sudalyvauti - nes nesinori kad kas liktu alkanas arba miegotu lauke... arba eitu pesciomis tuos 40km jei neliktu vietos masinoje...
2. Ka galetumete prigriebti su savim:
- dovana man:)
- savo salies rubus.
- priemones maudymuisi (pirtyje);
- priemones nuo uodu;
- tai be ko negalite gyventi:)
na cia mazdaug toky sukurpiau

dar kvieitime nurodyk kad pvz savo salies koky patiekla atsivestu na paragauti, ar ka nors kad butu idomiau. arba su tuo susijusia dovana.
tarkim koky palinkejima ta kalba.
as pvz tokiam vakarelyje dalyvavau tai buvau itale paskaiciau nete kas budinga siai tautau (mafija, moterys elhantiskos rengiasi juodais drabuziais) nu ir apsirengiau jei netingetum pavartytum 2 temiuku puslapius ir rastum. fotkes. dar pasiimiau fotika ant kalo buvo kaip akcentas tipo mafijoze tavaziavo pasifotkinti ivakarely, akinius uzsidejau ant galvos, dar isitraukiau trumpa italu zodineli (yra tikrai kakzurioje temukeje idetas)
pasiziurek visa klipa ten matysis va bauvau paslaulio tautu vakarelyje
http://www.biteplius...71-=(2004644917
buvo ten senis saltis, meksikiete is serialu, cigone, kauboje, paryziete ir kavianska mergaite ir hipe.
gal tau saus kokiu ideju.
http://www.supermama...?...7493&st=444
nu jei jau ka nors atsirinksi(na jau mazdaug susisikursi vakarelio ideja) kreipkis pagalbos vel cia mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(trys_spirgiukai @ 2008 04 09, 11:05)
sveikutes  4u.gif
ir as radau skyreli ieskodama ideju  blush2.gif
labai super jus cia sukates  4u.gif
tik gaila, mano kompanija nesutiktu tokiems vakareliais, o man kaip smagu butu. jau irgi buvau sugalvojusi viena kart pasidaryt, tik kad baigtusi tai viskas tuo, kad stovectumem vieni suMB persirenge ir tiek  doh.gif

o del tautu, paprasciausiai juk galit susitarti, kad jusu seima, ar jusu pora atstovaus tai saliai, jusu kitai  mirksiukas.gif  tegul kiekvienas truputi pagalvoja ir pasisako, kuom noretu buti. manau paprsciausias variantas. aisku, gali ir pati siu pakvietimais isiuntineti, kad pvz maloniai kvieciame rusu/japonu/anglu ir t.t. seimyna  mirksiukas.gif


nz arba tau jau atejo laikas draugus keisti, kurie tokiems dalykams nepasiraso.arba pradzioje daryk koky temini vakarely kur butu vien tik merginos. pamatysi parodys merginos savo antrosioms pusems ka veikia vakreliuose tai irgi jie uzsimanyts. mirksiukas.gif zinau is savo praktikos. mano brolis irgi buvo rpies tokius vakarelius kaip as cia atrodysiu ir t.t. nieko vienam sudalyvavo(tiksliaus susakem kaip rengtis jis pats apsipirko ir pasirenge) ir nenumire priesingai labai patiko. biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2008 04 09, 09:28)
nz arba tau jau atejo laikas draugus keisti, kurie tokiems dalykams nepasiraso.arba pradzioje daryk koky temini vakarely kur butu vien tik merginos. pamatysi parodys merginos savo antrosioms pusems ka veikia vakreliuose tai irgi jie uzsimanyts.  mirksiukas.gif  zinau is savo praktikos. mano brolis irgi buvo rpies tokius vakarelius kaip as cia atrodysiu ir t.t. nieko vienam sudalyvavo(tiksliaus susakem kaip rengtis jis pats apsipirko ir pasirenge) ir nenumire priesingai labai patiko.  biggrin.gif  thumbup.gif

tu tai saunuole 4u.gif
vaiksciojantis ideju maiselis 4u.gif thumbup.gif
o del draugu, per naujus metus rengem mafijozu ir ju meiluziu baliu (paprasciausai tema), tai MB labai pasistenge, ne visi pazino, ir dar vienas draugelis. o siaip visi paprastai.
dabar irgi maano gimtadienis arteja, sese pasiule drugeliu baliu daryti ( man jie labai patinka, ir visiems tai kliuna), atrodo irgi paprasta, niu bet net sparneliu itariu niekas nesugebes nusipirkti doh.gif
bet tikiuosi kada galesiu ir as pasigirti blush2.gif kad pavyko viskas

o tau tai linkiu ir toliau tokios fantazijos, tikrai visos idejos ir mintys tiesiog super 4u.gif
Atsakyti
nepyk gal per grieztai paskiau apie draugus. 4u.gif , bet jo apmaudu kai stengiesi darai o cia mazdaug zmones ateina i eilini baliu. reikia pvz su kuom nors pavz ka i tu darysi drugelius baliu geriau darykit kad butu vien merginos. pasiimk sau i pagalva savo sese ir kokia dar draug, daugiau draugiu i junk i savo baliaus pasiruosima uzsikres tikria ta nuotiaka. jei merginos nebus pasipuosusios ir ateiis i tavo gimtadieni buk padarius kokiua na kad ir is kartono sparnu pasidarius
kas netuers uzdesi savuosiu. ne taip basiai balius atrodys be persirengeliu. manau nelabai bus malonu buti be graziu sparnu . mna va tas yra tai kad jei zmones nesirupina pasirupina belekokiais negraziais apdarais gimtadienio organizatorius. pabus nelabai grazus per viena kita baliu paskui jau kuryba i galva ateina na bent mano tokia nuomone.
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2008 04 09, 09:50)
nepyk gal per grieztai paskiau apie draugus.  4u.gif , b

ne per grieztai 4u.gif
tik va ne visi fantazijos turi doh.gif

niu reiks pabandyt. mirksiukas.gif drinks_cheers.gif jei nors vienas ateis su kuom nors, bus idomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(trys_spirgiukai @ 2008 04 09, 12:18)
ne per grieztai  4u.gif
tik va ne visi fantazijos turi  doh.gif

niu reiks pabandyt.  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif  jei nors vienas ateis su kuom nors, bus idomu  g.gif

jei reikes kreipkis ideju cia dekui uz pagyrimus 4u.gif
Atsakyti
Dekui labai uz pagalba thumbup.gif Zinojau, kad nepliksit bedoj ax.gif Kokia tautiete pasiulytumete man buti, kad atrodyciau thumbup.gif Tik deja, negaliu pasigirtti pigura verysad.gif Gal dar kas nors kokiu minciu ar pasiulymu turite? g.gif Dekoju clap.gif
Atsakyti
QUOTE(panienka @ 2008 03 21, 16:38)
bad taste (blogas skonis) (apsirengti kiek galima neskoningiau, arba pamegdzioti ta, kuris rengiasi neskoningai pvz. kokia nors zvaigzde, aplinkai puosti  panaudoti kuo daugiau kico, pvz tigrini uztiesala sofai su tigru is kokios maximos, tas pacias dirbtines geles, muzika pvz kelias i zvaigzdes ir t.t, maista ir gerimus patiekti plastiko induose, maciau buna su 'kringeliukais' net smile.gif jei netingit zaisti galit pvz vyna perpilti i kokio nors kito gerimo mandra buteli..)

Labai patiko ši idėja, tai pasiskolinau ją. blush2.gif Viskas kaip ir aišku, bet kokie žaidimai tiktų? Bet kokie? g.gif Ar taip pat iš šios temos?
Ir dar dėl kvietimų : gal yra kokių šablonų? Ir koks manote turėtų būti tekstas? unsure.gif
Atsakyti
http://www.karneval-...p?cPath=795_780
cia kazkuri mamyte, pirmoje sios temos dalyje, mestelejo smile.gif Cia pakankamai visokiu kostiumu clap.gif beje, trys spygliukai, ten yra ir drugeliu clap_1.gif Zinai, kai uzsiminei apie sparnelius, tai man iskart moteriskai kilo mintis apie ALWAYS biggrin.gif Ka nors gal butu galima originalaus sugalvoti, ypac, jei tik paneles dayvautu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(agval @ 2008 04 09, 01:05)
bet kaip isspresti, kad tarkim nebutu visi nauji rusai ar japones? g.gif gal turit kokiu minciu del pakvietimo?

4u.gif Kiekvienam pakvietima daryk atskira. Tiesiog ivardink asmeniskai, tarkim "Kristijonai, tavasis dress kodas thumbup.gif 'Gruzinas'"
Aisku, priest tai surasyt reikia visa litanija doh.gif , ko pageidauji, ko tikiesi ir kad apsirengimas butinas..
Manau, kiekvienas apsidziaugs gaves jau jam suplanuota vaidmeni, beliks tik siutis rubus doh.gif
Papildyta:
Beje, musu 'Flinstounu' vakarelis atkeltas, del vakarelio organizatores tevelio silpnos bukles verysad.gif
Na, bet jau rubai pradeti siutis.
Atsakyti
QUOTE(agval @ 2008 04 09, 18:58)
http://www.karneval-...p?cPath=795_780
cia kazkuri mamyte, pirmoje sios temos dalyje, mestelejo smile.gif  Cia pakankamai visokiu kostiumu  clap.gif beje, trys spygliukai, ten yra ir drugeliu  clap_1.gif Zinai, kai uzsiminei apie sparnelius, tai man iskart moteriskai kilo mintis apie ALWAYS  biggrin.gif Ka nors gal butu galima originalaus sugalvoti, ypac, jei tik paneles dayvautu  tongue.gif

oi, ideja thumbup.gif lotuliukas.gif
niu kai bus merginu baliukas tik, reiks isbandyti lotuliukas.gif
o siaip bus visokiu, nors sakau, labai abejoju ar gausis kas.
kaip sakant pagyvensim, pamatysim
Atsakyti
Sveikutes dar karteli. kaip pasiulytumete puosti sale tema Pasaulio tautos? Gal ir tema kaip nors idomiau galima butu pavadinti g.gif
Atsakyti