Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai :)II dalis

Paaukojau laiko ir paskaičiau abi temas, bet ne kažin ką ir radau apie mafiją. Kaip rengtis daugmaž aišku. Bet vat ką suorganizuot, kokias atrakcijas g.gif Esmė, kad žmonių tai bus apie 100?
Žodžiu kol kas minčių buvo padaryt aukcioną juokingą. Pinigus atspausdint, prie įėjimo pastatyt ruletės stalą ir duot kiekvienam tiek babkių kiek išloš.
Dar buvo mintis apie torta didžiulį, na kad kasnors išlįstų...
Bet kažkaip viskas labai padrika. Gal kas galit dar kokių idėjų pažert?

...ir dar gavau kvietimą atvykti baliukan su karoliais ir šlipsu. Gal esat kokių įspūdingų aksesuarų matę? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylimukas @ 2008 10 14, 11:07)
Paaukojau laiko ir paskaičiau abi temas, bet ne kažin ką ir radau apie mafiją. Kaip rengtis daugmaž aišku. Bet vat ką suorganizuot, kokias atrakcijas g.gif  Esmė, kad žmonių tai bus apie 100?
Žodžiu kol kas minčių buvo padaryt aukcioną juokingą. Pinigus atspausdint, prie įėjimo pastatyt ruletės stalą ir duot kiekvienam tiek babkių kiek išloš.
Dar buvo mintis apie torta didžiulį, na kad kasnors išlįstų...
Bet kažkaip viskas labai padrika. Gal kas galit dar kokių idėjų pažert?

...ir dar gavau kvietimą atvykti baliukan su karoliais ir šlipsu. Gal esat kokių įspūdingų aksesuarų matę? ax.gif



Dar foruma Vakarelio uzduotys. Ten kiek pamenu merginos buvo ideje keleta detektyviniu uzduociu, manau tau tiktu. mirksiukas.gif
Atsakyti
AciuTau labai labai bigsmile.gif lyg jau ir raau Vilniuje salyte, labai pigiai, bet ir nieko originalaus, tiesiog sale. O tie dar neveikiantys ale pozemiai Vilniuje tai nerealiai thumbup.gif Tai mastau dabar apie dekoracijas ir programele mirksiukas.gif


[quote=ritperliukas,2008 10 10, 12:44]
[quote=Irmia,2008 10 09, 00:00]
MERGINO, ir kur Jus tuos vakarelius rengiate? nejaugi namuose? as organizuoju Helowena, bet niekaio negaliu surasti patalpu!! doh.gif visiskai bet kokiu, kad ir bunkeri verysad.gif

zinai cia vien karta mes iekojome kazkokio ploto tai radome kaune toky padvale irengta sale. bet cia kaune kaip tik tavo helovyno vakareliui tiktu bet jauciu kad per toli
cia vilniuje radau bet dar jis tik ruosiamas http://www.plotai.lt...php?list@page-1 pozeminis pasaulys pats paskutinis
http://www.plotai.lt....php?zoom@id-88 cia kaune
cia irgi kaune va sita sale jums helovynui kaip tik
http://www.skelbiu.lt/3711173.html bet deje kaune
o tu pabandyk per google paieskoti kokiu gortisku chatu (pasnekesiu)gal ten rasi savo helovyno vakareliui patalpu. cia gal ka atrasi http://www.supermama...showtopic=38641
[/quote]
Atsakyti
sveikos visos,

mano gimtadienis neuzkalnu, lapkricio 11d. sventeje dalyvaus ivairaus amziaus zmoniu, nuo 24 iki 57m. noriu rengti temini vakareli, taciau nesugalvoju temos, kuri butu priimtina visiems, svente vyks pirteleje, gal kas buvote panasioje situacijoje, gal ka patartumet, nekantriai lauksiu 4u.gif
Atsakyti
kur visos dingos, padekite man, juk visos labai galvotos, skaiciau jusu pasiulymus jau uzdarytoje temoje, radau sauniu idejau, taciau neradau sau tinkamos verysad.gif
Papildyta:
kadangi teminis vakarelis bus per mano gimtadieni, man sueis 25 o svesiu pirteleje, tai pamaniau, kad visiems ir draugams ir tevams butu priimtina, gal reiketu sugalvoti aprangos koda koki arba tiesiog sus avimi tureti 25vienodus akcentus, bet 25 daugoka tai ir vel kaip ir atkrenta.... o gal pasirinkti pirties tem,... nzn.. padekit.. baigiu nuo rpoto nusokti, o dar ir zaidimureik susigalvoti ir pasipuosti pirti... o laiko lieka vis maziau, padekit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(intoka @ 2008 10 19, 17:28)
kur visos dingos, padekite man, juk visos labai galvotos, skaiciau jusu pasiulymus jau uzdarytoje temoje, radau sauniu idejau, taciau neradau sau tinkamos verysad.gif

Galima būtų padaryt Havajų vakarėlį (gėlių griliandos, sijonai, maudymosi kostiumėliai. Vaikinams irgi panašiai pritaikyt kažką... Kaip tik sakėt į pirtį eisit, tai visi bus su maudymkėm, tik priderinti prie jų ką nors smile.gif )
Dar tema ,,Pasaulio tautos'' man įdomi. (Apsirengt atributika panašia į kokios nors šalies)...
Na tikiuosi ką nors padėjau. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aviete5: 19 spalio 2008 - 16:41
QUOTE(aviete5 @ 2008 10 19, 17:40)
Galima būtų padaryt Havajų vakarėlį (gėlių griliandos, sijonai, maudymosi kostiumėliai. Vaikinams irgi panašiai pritaikyt kažką... Kaip tik sakėt į pirtį eisit, tai visi bus su maudymkėm, tik priderinti prie jų ką nors smile.gif )
Dar tema ,,Pasaulio tautos'' man įdomi. (Apsirengt atributika panašia į kokios nors šalies)...
Na tikiuosi ką nors padėjau.  blush2.gif



havajai ir pasaulio tautos temos puikios thumbup.gif taciau kazkodel abejoju, kad mano uosviai sutiks taip rengtis, todel ir yra problema, kad tema tiktu ir vyresnio amziaus teveliams, viskas butu ok, jeigu ne jie doh.gif , nesutiks jie rengtis nei havajais nei tautomis neidaryti kazka smaikstaus o as taip noreciau blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(aviete5 @ 2008 10 19, 17:40)
Galima būtų padaryt Havajų vakarėlį (gėlių griliandos, sijonai, maudymosi kostiumėliai. Vaikinams irgi panašiai pritaikyt kažką... Kaip tik sakėt į pirtį eisit, tai visi bus su maudymkėm, tik priderinti prie jų ką nors smile.gif )
Dar tema ,,Pasaulio tautos'' man įdomi. (Apsirengt atributika panašia į kokios nors šalies)...
Na tikiuosi ką nors padėjau.  blush2.gif



O as siulyciau rusiska tema daryti mirksiukas.gif Man kazkaip pirtis asocijuojasi su gera rusiska pirtele, tad ir apsirengimas ir atributika gal sietis su Rusija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2008 10 19, 19:21)
O as siulyciau rusiska tema daryti  mirksiukas.gif  Man kazkaip pirtis asocijuojasi su gera rusiska pirtele, tad ir apsirengimas ir atributika gal sietis su Rusija  mirksiukas.gif

gal ir nebloga mintis, rekes pamastyti g.gif aciu 4u.gif

dar taip pat galvoaju daryti " '83 metu stilius", ka manot? blush2.gif
Papildyta:
tik vat nezinau koks buvos tas 83 metu stiliu???? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(intoka @ 2008 10 20, 16:14)
gal ir nebloga mintis, rekes pamastyti g.gif  aciu 4u.gif

dar taip pat galvoaju daryti " '83 metu stilius", ka manot? blush2.gif

Jei neklystu, tai čia iš hipių serijos? Ar ne?.. g.gif
Galima ir tokį variantą daryt, dar linksmiau būtų karoliais, gėlėm apsikarstyt, kokį sijoną ypač spalvingą užsidėt ir šaunu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(intoka @ 2008 10 19, 18:10)
havajai ir pasaulio tautos temos puikios thumbup.gif  taciau kazkodel abejoju, kad mano uosviai sutiks taip rengtis, todel ir yra problema, kad tema tiktu ir vyresnio amziaus teveliams, viskas butu ok, jeigu ne jie doh.gif , nesutiks jie rengtis nei havajais nei tautomis neidaryti kazka smaikstaus o as taip noreciau blush2.gif ...

Na kodėl taip galvoji? g.gif aš kiek esu dalyvavusi teminuose vakarėluose, tai kaip tik vat vyresnio amžiaus žmonės tai oj kaip šauniai apsirengia thumbup.gif net jaunimą pralenkia mirksiukas.gif šiaip man smagiausia manau rusiškos pirties ir havaju tema. havajų tema nėra sunki (pati tokiame vakarėlyje dalyvavau) svarbu girliandos, kurias lengvai galima iš tampomo popiieriaus pasidaryt, merginom plaukuose gėlytės, sijonai(kas nenori sijono, tas tieisog is papludimio skaros pasidaro sijoną ant kelniu(super atrodo) vaikinam marškineliai arba šortai spalvoti margi:) ir žinoma kokteiliai su ivairiais vaisiais, ir šiaudeliais skėtukais drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, rengiu čigonišką vakarėlį, rūbeliai, muzika aiškūs, o vat gal turite idėjų kokį maistą patiekti, kokius žaidimus žaisti, apart kortų būrimo ir šokių? Būčiau dėkinga 4u.gif
Ir dar, gal turite minčių kvietimui, na koks galėtų būti tekstas pačio kvietimo (tai gimtadienis) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrėlė: 20 spalio 2008 - 17:32