Įkraunama...
Įkraunama...

Svetainė

SENA TEMA 4u.gif
Atsakyti
TO NIUMA

Viskas būtų ok, jei tų spintelių/lentynėlių nebūtų tiek daug pristatyta vienoje vietoje, gaunasi labai suspausta erdvė g.gif Gal čia tik fotkėj taip atrodo, bet norėtūsi kažką iš tų baldelių pertempti ir pastatyti palei kitą sieną - priešais sofą ir fotelius g.gif Kompo stalas ir pakabinamos lentynėlės labai savo vietoj, bet tą mažą spintukę ant ratukų ir didžiają spintelę kraustyčiau palei kitą sieną (jei įmanoma). O į jų senąją vietą kampe kokį augalą įstatyčiau rolleyes.gif Kažkaip gal pasiskirstytų viskas tolygiai ir atsiskleistų visas baldų grožis, nes jie neužgožtų vienas kito mirksiukas.gif
Ėh, čia tik mano subjektyvi nuomonė, prašom nesupykt 4u.gif


Atsakyti
Spalva visur ta pati. Tik manau dėl tamsaus rėmo, apšvietimo ir daiktų ji atrodo balta viduj. Natūroj ir spintelės ir siena yra tos pačios, šviesiai gelsvos spalvos.
Dėl baldų išdėstymo... Čia dabar yra trečias, natūroj geriausiai atrodantis variantas. Priešais odinius baldus stovi kita žema spintutė (skirta TV), dvigubai ilgesnė nei ta mažoji. Ir jeigu rašau, kad dabar daiktai ne vietoj, vadinasi, bus kitaip biggrin.gif Knygom bus dalis tos lentynos skirta, automatiškai viskas tvarkingiau atrodys.. O perkėlus ją priešais sėdimus baldus- kambary atsirastų 2 bokštai prie skirtingų sienų. Vizualiai pavogtų daaaug erdvės.
Tiesa, o didelių augalų bute iš viso nemėgstu smile.gif Orchidėjos man tinka. Bet ne daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 10 sausio 2008 - 20:54
As tai isvis minimalizmo gerbeja thumbup.gif , salione bus tik kelios idomios lentyneles ir viskas, aisku dar patys baldai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 01 10, 20:44)
Spalva visur ta pati. Tik manau dėl tamsaus rėmo, apšvietimo ir daiktų ji atrodo balta viduj. Natūroj ir spintelės ir siena yra tos pačios, šviesiai gelsvos spalvos.
Dėl baldų išdėstymo... Čia dabar yra trečias, natūroj geriausiai atrodantis variantas. Priešais odinius baldus stovi kita žema spintutė (skirta TV), dvigubai ilgesnė nei ta mažoji. Ir jeigu rašau, kad dabar daiktai ne vietoj, vadinasi, bus kitaip biggrin.gif Knygom bus dalis tos lentynos skirta, automatiškai viskas tvarkingiau atrodys.. O perkėlus ją priešais sėdimus baldus- kambary atsirastų 2 bokštai prie skirtingų sienų. Vizualiai pavogtų daaaug erdvės.




O jei tuos abu ''bokštus'' neatskiriant perkėlus prie kitos sienos šalia teliko žemos spintutės tik arčiau lango, o jų senoj vietoj kampe palikt tik tą mažą spintelę ant ratukų mastau.gif
Na, žinoma, sakysi, ko čia lendi neprašyta su savo patarimais biggrin.gif Bet man pažiūrėjus į fotkę iš pat pirmo žvilgsnio susidarė toks perkrautas vaizdelis (aš ne apie žaislus), tai leidau sau įkišti trigrašį tongue.gif Tiek to, jei tik pačiai tinka ir patinka, tai viskas thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mažiulėle, aš irgi visai nelinkus apsikrauti. Gal kad fotkinau iš arti, dėl to atrodo, kad čia BALDAI biggrin.gif Iš tikro, tai jie labai 'lengvai' bendram kontekste įsipaišo. Nes viskas atvira ir maža.
oregano, matai, perkėlus bokštus- dingsta kambario erdvė. Nes dabar didelis kambarys atrodo dėl to, kad visam plote yra žemi baltai. O šitie baldai yra prie 'nenaudojamos' sienos. Įėjus jie lieka šone ir tiek. Aš visai nenoriu į juos žiūrėt atsisėdus smile.gif Man jie yra baldai daiktam susidėt ir tiek.
Ne iš visų kampų ir nufotkinus esu, nes dabar dar mano vaikas turi savo žaidimų kampą vos ne vidury kambario biggrin.gif Tai vėl netiks prie interjero lotuliukas.gif juokauju, žinoma..
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 01 10, 21:18)
Mažiulėle, aš irgi visai nelinkus apsikrauti. Gal kad fotkinau iš arti, dėl to atrodo, kad čia BALDAI biggrin.gif Iš tikro, tai jie labai 'lengvai' bendram kontekste įsipaišo. Nes viskas atvira ir maža. 
oregano, matai, perkėlus bokštus- dingsta kambario erdvė. Nes dabar didelis kambarys atrodo dėl to, kad visam plote yra žemi baltai. O šitie baldai yra prie 'nenaudojamos' sienos. Įėjus jie lieka šone ir tiek. Aš visai nenoriu į juos žiūrėt atsisėdus smile.gif Man jie yra baldai daiktam susidėt ir tiek.
Ne iš visų kampų ir nufotkinus esu, nes dabar dar mano vaikas turi savo žaidimų kampą vos ne vidury kambario biggrin.gif Tai vėl netiks prie interjero  lotuliukas.gif  juokauju, žinoma..



Malonu, kad ramiai priimi pastabas ''iš šono'' mirksiukas.gif Kai baldai faini, į juos miela žiūrėti, jie nebado akių, ypač, jei randa savo vietą rolleyes.gif
Žinoma, nematant visumos nėr čia ko perdaug kabinėtis.. ax.gif
Atsakyti
Žinau, kad nėra pas mane 'standartinė' svetainė. Ir dėl spalvų gamos, ir dėl baldų pasirinkimo. Tai kažkaip ir nekeista, kad ne visiem patinka. O man tokia ji yra patogi ir tiek smile.gif
Matai, jei būčiau gaminusis baldus, gal vėl kitokių variantų ieškočiau. Bet kadangi dabar jau gamintis yra brangiau, nei pirkt.... Ir šituos baldus kai pirkom, pradinis variantas buvo toks: rašomas stalas-lentynos-maža spintelė-uždara spinta. Virš spintelės- tos dvi kabančios lentynos. Bet kai gavom, paaiškėjo, kad tos lentynėlės yra trumpesnės doh.gif Sudėjus gavosi visiškas chaosas. Tai patys kelis kartus perstatinėjom, kol radom abiem optimalų variantą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 01 10, 22:32)
Žinau, kad nėra pas mane 'standartinė' svetainė. Ir dėl spalvų gamos, ir dėl baldų pasirinkimo. Tai kažkaip ir nekeista, kad ne visiem patinka. O man tokia ji yra patogi ir tiek smile.gif
Matai, jei būčiau gaminusis baldus, gal vėl kitokių variantų ieškočiau. Bet kadangi dabar jau gamintis yra brangiau, nei pirkt.... Ir šituos baldus kai pirkom, pradinis variantas buvo toks: rašomas stalas-lentynos-maža spintelė-uždara spinta. Virš spintelės- tos dvi kabančios lentynos. Bet kai gavom, paaiškėjo, kad tos lentynėlės yra trumpesnės  doh.gif  Sudėjus gavosi visiškas chaosas. Tai patys kelis kartus perstatinėjom, kol radom abiem optimalų variantą smile.gif



Viskas tvarkoj su jūsiške svetaine, nesakau, kad nepatinka mirksiukas.gif
Tik gal išsirinkai šiek tiek rizikingą sienos dekorą (burbuliukinį tapetą), kuris diktavo visą kambario stilių ir čia svarbu neperlenkt su pasikartojančiais spalvų deriniais. Aš asmeniškai likusią kambario aplinką būčiau kūrusi labai šviesiom, neryškiom spalvom, kad ta burbulinė siena išliktų ryškiausias kambario akcentas. Šviesūs baldai, ne tokios tamsios grindys, šviesios užuolaidos, lengvesnės faktūros staliukas ir tik vienur kitur kokia burbulinė užuomina (lemputė, kilimas). Dar kokią sodrią švelnią geltoną spalvą galima keliais akcentais įmest.. Toks neįpareigojantis lengvumas rolleyes.gif
Na užsisvajojau jau čia biggrin.gif Turbūt juokies iš manęs, bet pafantazuoti juk galima mirksiukas.gif
Atsakyti
Niuma, graži tavo svetainė, man labai patinka, ir burbulai patinka wub.gif. Tik man atrodo, kad naktinių užuolaidų spalva galėtų būti kitokia, kad būtų priderinta prie sienų ir sofos, o ne prie kilimo. Pavyzdžiui, kad sutaptų su tapetų fonu ir sofos šviesios dalies spalva (balta ar kokia ji ten unsure.gif) rolleyes.gif. Bet šiaip gražu thumbup.gif.
Atsakyti
QUOTE(Kuculis @ 2008 01 10, 17:36)
Mūsų svetainė bus TOKIA.
Tik pergyvenu,kad gali būti kiek tamsoka...Bet sieną,priešingą televizoriui ,darysime kavos su pienu spalvos ,tai ,manau,kad atsvers tą tamsumą.Plius,kambarys yra saulėtas...

nuotrauka labai graziai atrodo, tik tamsoka... bus idomu paziureti kaip pas jus gausis

niuma, ta spintele su lentynelem nepatiko, o va nuotrauka "iejus pro duris" (ar kazkaip panasiai) graziai atrodo... tie raudoni baldai su daug pagalveliu ir sienu dekoracijos... o beje ten tapetai, fototapetas ar tiesiog piesta? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 01 11, 11:20)
nuotrauka labai graziai atrodo, tik tamsoka... bus idomu paziureti kaip pas jus gausis


aha, su apšvietimu vienaip atrodo. Įdomu, kaip dienos šviesoj?
Atsakyti