Įkraunama...
Įkraunama...

Svetainė

QUOTE(Nerytė @ 2008 01 11, 11:20)
o beje ten tapetai, fototapetas ar tiesiog piesta?  thumbup.gif

ten dvieju rūšių tapetai. ir tai, vienos rūšies tapetų kas antrą juostą vartėm 'aukštyn kojom' smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 01 11, 11:55)
ten dvieju rūšių tapetai. ir tai, vienos rūšies tapetų kas antrą juostą vartėm  'aukštyn kojom' smile.gif

nu super, labai originaliai atrodo thumbup.gif

einu dar karta idemiau pasiziureti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 01 11, 11:55)
ten dvieju rūšių tapetai. ir tai, vienos rūšies tapetų kas antrą juostą vartėm  'aukštyn kojom' smile.gif



Taip, tapetai labai jėgiški thumbup.gif Bet rizikingi, pasikartosiu ax.gif
Atsakyti
Ai, man kas susiję su butu ir jo padaila - nieko rizikingo nematau biggrin.gif Gal kad MB pats viską daro. Atsibos tapetai- pakeisim. Dabar, tai tokio žaismingumo priduoda. O grindis irgi jau apsisprendę keist biggrin.gif Tik, ne į šviesias, bet į dar tamsesnes. Darysim tokis pačias, kaip kolidoriuj ir miegamajam, kad erdvės nesiskirtų.
Kiek žmonių, tiek nuomonių. Visiems patiktų vienas ir tas pats- būtų viena parduotuvė hihihi.gif
(ir šiaip, neesu iš tų žmonių, kurie laabai galvoja 'ką žmonės pasakys' ir pergyvena .. ne toks charakateris, ir metų ne niolika.. svarbu, kad patogu ir man, ir kartu gyvenančiam žmogui )
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 01 11, 13:54)
Ai, man kas susiję su butu ir jo padaila - nieko rizikingo nematau biggrin.gif Gal kad MB pats viską daro. Atsibos tapetai- pakeisim. Dabar, tai tokio žaismingumo priduoda. O grindis irgi jau apsisprendę keist biggrin.gif Tik, ne į šviesias, bet į dar tamsesnes. Darysim tokis pačias, kaip kolidoriuj ir miegamajam, kad erdvės nesiskirtų.
Kiek žmonių, tiek nuomonių. Visiems patiktų vienas ir tas pats- būtų viena parduotuvė hihihi.gif
(ir šiaip, neesu iš tų žmonių, kurie laabai galvoja 'ką žmonės pasakys' ir pergyvena .. ne toks charakateris, ir metų ne niolika.. svarbu, kad patogu ir man, ir kartu gyvenančiam žmogui )


Labai teisingas požiūris thumbup.gif Ir teisintis tikrai nereikia mirksiukas.gif Juk tam ir yra šis forumas, kad padiskutuot, pakomentuot, paplepėt, papezėt rūpimais klausimais rolleyes.gif Nieko asmeniško smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oregano @ 2008 01 10, 19:29)
Tai kai jau svetainė bus TOKIA, tai labai lauksim fotkių, kaip pavyko įgyvendint idėjas  mirksiukas.gif


Butinai pasirodysiu ax.gif ,tik jau dabar zinau,kad iki pabaigos dar labai toli,nes patys remonta daromes doh.gif ,o kadangi laiko jam lieka tik po darbo...viskas uztrunka...

QUOTE(maziulele @ 2008 01 10, 22:00)
As tai isvis minimalizmo gerbeja thumbup.gif , salione bus tik kelios idomios lentyneles ir viskas, aisku dar patys baldai lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif .As irgi uz minimalizma.Kai erdve apkrauta ,prastai jauciuosi ax.gif


QUOTE(Nerytė @ 2008 01 11, 12:20)
nuotrauka labai graziai atrodo, tik tamsoka... bus idomu paziureti kaip pas jus gausis


na,ir man siek tiek baisoka g.gif .Bet,galu gale,sienas ir perdazyti galima,ne problema mirksiukas.gif

QUOTE(niuma @ 2008 01 11, 14:54)
Ai, man kas susiję su butu ir jo padaila - nieko rizikingo nematau biggrin.gif Gal kad MB pats viską daro. Atsibos tapetai- pakeisim. Dabar, tai tokio žaismingumo priduoda. (ir šiaip, neesu iš tų žmonių, kurie laabai galvoja 'ką žmonės pasakys' ir pergyvena .. ne toks charakateris, ir metų ne niolika.. svarbu, kad patogu ir man, ir kartu gyvenančiam žmogui )


Pritariu visu simtu procentu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE
Butinai pasirodysiu  ,tik jau dabar zinau,kad iki pabaigos dar labai toli,nes patys remonta daromes  ,o kadangi laiko jam lieka tik po darbo...viskas uztrunka...



Mes kantrios - palauksim biggrin.gif mirksiukas.gif
Dideliausios sėkmės smile.gif

QUOTE
Pritariu visu simtu procentu


Pritariu ir aš, kad pergyventi, ką ''žmonės pasakys'' yra juokinga dry.gif . Juk ne tam čia fotkes su savo namais dedam. Tiesiog, kai susigyveni su savo namų aplinka, nebepastebi gal kažko, o žmogus iš šono gali mestelt kažkokių minčių, idėjų, arba pats jų pasisemt.. ax.gif Ir tiek smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oregano: 11 sausio 2008 - 16:31
user posted image
Zebrano medžio baldai ax.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image

Įdomiai rolleyes.gif
Atsakyti
grazu pasiziureti bet pati tokiu nenoreciau... o ir visos nuotraukos tokios tamsios unsure.gif man norisi sviesesniu kambariu
Atsakyti
reikalinga nešališkų eksperčių nuomonė wink.gif

darysim komodą į svetainę, atsiuntė meistras brėžinį:
http://public.fotki....dai/baldai.html

vidurinė komodos dalis viršuje bus tipo baras, durelės atsilenks. bet vat galvoju, ar nebūtų gražiau, jeigu tas baras būtų apačioje, o virš jo 2 atviros lentynėlės? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirksniukas: 12 sausio 2008 - 01:02
Nors aš ir ne ekspertė, bet išreikšiu savo nuomonytę hihihi.gif
Dėl gražumo tai nežinau, gal ir gražiau kaip tu sakai, bet, žiūrint iš praktinės pusės, manau, kad taip, kaip suprojektavo meistras, yra patogiau. Kitu atveju baras gautųsi labai žemai ir tektų lenktis vos ne iki žemės (o gal net atsitūpti), norint pasiekti jo gilumoje esančius daiktus. O stalčiai išsitraukia, todėl juose daiktai matosi iš viršaus ir patogu juos pasiekti net jei stalčiai žemiau.
Tai tiek dėl patogumo. Manau, šiuo atveju durelių išdėstymas daug vaizdo nekeičia, tad geriau daryti taip, kad baldas būtų Jums patogus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2008 01 12, 00:45)
reikalinga nešališkų eksperčių nuomonė wink.gif

darysim komodą į svetainę, atsiuntė meistras brėžinį:
http://public.fotki....dai/baldai.html

vidurinė komodos dalis viršuje bus tipo baras, durelės atsilenks. bet vat galvoju, ar nebūtų gražiau, jeigu tas baras būtų apačioje, o virš jo 2 atviros lentynėlės? g.gif



Miela komoda mirksiukas.gif Kokia kaina, jei ne paslaptis? rolleyes.gif
Atsakyti