Įkraunama...
Įkraunama...

Svetainė

QUOTE(dabej @ 2008 03 25, 02:25)
paskutinese nuotraukose galite pastebeti kaip galima sutaupyti ant zurnalinio staliuko... t.y. jo visai nepirkti  hihihi.gif  blush2.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif

keista matyti vazą ant kilimo unsure.gif

QUOTE(cameja @ 2008 03 25, 02:34)


čia nūru...liūdna ... unsure.gif Negalėčiau tokiame kambary gyventi schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Kazkas temoje labai norejo ligne roset minkstu baldu Togo ax.gif
As ju irgi labai norejau, bet jie baisiai brangus, be to, nelabai funkcionalus bute (per daug griozdiski). Tad issirinkau kazkuo panasius Chateu d'Ax Nopalia ax.gif
Nepigus, bet zymiai pigesni uz Togo biggrin.gif

Tokie
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fire: 26 kovo 2008 - 16:23
gal kam medzio masyvo pietu stalu, kedziu reik? jei idomu kam, tai man i mamicy@gmail.com parasykit....

sori uz oftopica smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fire @ 2008 03 26, 18:22)
Tad issirinkau kazkuo panasius Chateu d'Ax Nopalia  ax.gif
Nepigus, bet zymiai pigesni uz Togo  biggrin.gif

Tokie


Man faini drinks_cheers.gif
ir spalva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė @ 2008 03 26, 17:42)
Man faini  drinks_cheers.gif
ir spalva  thumbup.gif


Dekui biggrin.gif spalva man irgi super, nors kuri laika svarsciau gal vertetu pavasariskai zalia rinktis, bet po to pasvarsciau, kad lengviau priderinsiu oranzine ax.gif Ir siaip ja labai megstu...
Atsakyti
O mes jau matom sviesa tunelio gale... rolleyes.gif Darbo,aisku,dar labai daug ,bet...liko tik pataisymai ir bambukiniu tapetu klijavimas...
Jauciu,daugelis nelabai supras,apie ka cia kalba eina ,tai priminsiu,kad ememes gana rizikingo eksperimeto ,kurio galutinis rezultatas turejo buti toks:
user posted image
Daugeliui forumieciu buvo idomu,kaip ta ruda spalva atrodys diena - mano galva,ji atrodo visai neprastai mirksiukas.gif .Aisku,kambarys kazkiek pamazejo,bet man smagu,kad standartiniame blokiniame name pavyko padaryti kazka KITOKIO ax.gif
Atsakyti
na kaip turejo gautis tai matome, o kaip gavosi??? smile.gif nesk cia nuotraukytes... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 03 26, 19:22)
na kaip turejo gautis tai matome, o kaip gavosi??? smile.gif nesk cia nuotraukytes... biggrin.gif

Tai kad dar kolkas negalutinis vaizdelis blush2.gif ,nesinori ispudzio pagadinti,bet labai labai tikiuosi,kad kita savaite jau kazka galesiu parodyti mirksiukas.gif Taip kad dar trupuciuka pakankinsiu mirksiukas.gif ,nerodysiu nuotraukyciu hihihi.gif
Atsakyti
doh.gif na ka teks laukti...labai idomu istikro kaip gavosi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuculis @ 2008 03 26, 19:34)
O mes jau matom sviesa tunelio gale... 


lotuliukas.gif Įdomiai sugalvojot, lauksim rezultatų 4u.gif
ir aš jau matau tą šviesą...liko man sekcijytę kokią susirengti, ale nerandu kokios noriu unsure.gif

nors dar ne galutinis ir pas mane, bet pasirodau savo Svetainę, nes prašau patarimo 4u.gif

Telikas kabės. Per visą plytinės sienos ilgį noriu ale komodėlės žemos, o sieną tarp durų (tiksliau už jų) ir langelio noriu knygų lentyną iki durų viršaus paslėpti rolleyes.gif

problema. kaip sudurti kampą g.gif Nerandu nieko panašaus, kad pačiai pažiūrėti ir baldininkams - dundukams paaiškinti doh.gif
pavargau, ne tas žodis... verysad.gif

Atsakyti
Jole, viskas liuks, tik man vaizdą gadina staltiesėlė ant stalo blush2.gif
Atsakyti
Jolė, labai grazu. Gal gali isduoti paslapti kur toki sviestuva pirkot? Labai originalus. Ar buvo su maziau lempuciu? Aciu.
Atsakyti