Įkraunama...
Įkraunama...

Lipdymas

sveikos as ir senukuose nusipirkau modelino-balto, kadangi dar nei kartelio nesu libdziusi su jokiu modelinu nelabai gaudausi, gal galit pasakyti kaip ji lipdyti o po to kepti? savo pakutyje nerandu jokios info, arba gal kokia nuoroda pasakytumet kur pasiskaitineti?
Atsakyti
Gal kas turetu knygu atsiusit? Rasykit i az
Atsakyti
Sveikos merginos, jungiuos ir aš į jūsų būrį 4u.gif
Labai labai noriu išmokti dirbti su modelinu, jau užsisakiau šios firmos FIMO SOFT modelino, bet nežinau ar jis bus tinkamas mano norimam darbeliui sukurti blush2.gif

user posted image

Aišku pagalvosite, kad visai man čiku raku, pirma prisiperku, o paskui domiuos ar tinkamas doh.gif , bet jau kai ko užsimanau tai labai sunku atsispirti būsimiems pirkiniams blush2.gif

Artėja krikšto dukrytės gimtadienis, ir pamačiau vienam saite vardinius įrankius vaikučiams, sužavėjo jie tiesiog mane, ir labai norėčiau pati tokius padaryti savo krikšto dukriukei, manau jai tikrai būtu nuostabi dovanėlė, o ir prisiminimas apie mane wub.gif

user posted image

Gal galėtumėte man kaip pirmokei kažką patarti, ar vėliau naudojant įrankius nepakenks jiems tai kad plaus vandenuku? Nesinorėtų, kad per pirmą plovimą nugriūtų visi papuošimai unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri žinot kokius modelino lipdymo kursus Kaune, labai noriu išmokti, bet man kol realiai nepamatau tai ir nesuprantu suptilybių...
ačiū
Atsakyti
Labukas, cia pvz kaip saukstus dekoruoti youtube. gal pades. mano pirmasis susidurimas su modelinu buvo... linksmas. as ji bandziau kepti mikrobangeje. Mikrobange susprogo smile.gif
labai sunku parinkti kepimo laika. svarbu neperkepri. jei labai prdes eiti dumai - tai jau trauk lauk.
Atsakyti
Kaip keista, kodel netesiama "Modelinas" tema..tokia idomi ji buvo... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(silverstonelt @ 2012 01 18, 00:57)
Kaip keista, kodel netesiama "Modelinas" tema..tokia idomi ji buvo... verysad.gif

Tesiama, tik vadinasi polimerinis molis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juzeris. @ 2011 10 15, 09:45)
kaip saukstus dekoruoti youtube. gal pades.



Kas ten per klijai ?
Atsakyti
sveikos,
būčiau labai dėkinga, jei galėtum mane šiek tiek pakonsultuoti smile.gif Radau internete man labai patinkantį darbelį iš modelino (prisegta foto), bet nelabai suprantu, kaip jo autoriui pavyko padaryti tuos užrašus/linijas juoda-raudona spalvomis? Gal galėtum patarti smile.gif ten gal kažkoks specialus rašiklis naudotas? smile.gif

user posted image

Geros dienos,
Eglė
Atsakyti