Įkraunama...
Įkraunama...

Mokytojų provokacijos

esu girdejusi ne viena toki atsiliepima, jog kai kurie mokytojai provokuoja tevus samdyti juos pacius uz papildoma mokesti. Viena pazystama pasakojo, jog jos dukra is vieno dalyko gaudavo prastokus pazymius. tada ji ta pacia mokytoja nusamde kaip korepetitore ir jau nuo kitos pamokos(!) vaikas pradejo gauti geresnius pazymius. Ne po menesio, o jau po kitos pamokos!

Anksciau mokytojai budavo atsakingi ne tik uz pamokos kokybe, bet ir uz mokiniu mokymasi. Pavyzdziui, neatlike namu darbu veikejai budavo paliekami po pamoku. Juk tevai neina su vaiku kartu i mokykla ir ne visada zin, kas uzduota namu darbams. O juk kai kurie vaikai gudrus tinginiukai yra ir ne visada juos sukontroiuosi.

man atrodo, kad ta nuo mokytoju visiskai nuimta atsakomybe uz mokiniu mokymosi rezultatus nera vissikai teisinga. Reiktu dar kazkaip ta dalyka apgalvot
Atsakyti
Aš girdėjau, kad kai kurie mokytojai nesutinka dirbti kaip korepetitoriai, bet mielai nurodo konkretų mokytoją iš kitos mokyklos, kuris sutiktų vaiką pamokyti. O toje kitoje mokykloje anoji mokytoja nurodo anksčiau minėtą mokytoją kaip sutiksiančią padėti. Toks bendradarbiavimas naudingas, o ir apkaltinti sunkiau
Atsakyti
Dar vienas idomus faktas, gal tik su sia tema nelabai susijes.

manosunui yra sulasinti vyzdzius pleciatys vaista. Del sios priezasties jis desimt dienu negali skaityti ir rasyti. O lietuviu kalbos mokytoja jam jau minus du balus irase uz tai,kad jis eilerascio mintinai neismoko. (minus 2, ta prasme, kad jis ta eilerasti vis tiek privales ismokti, bet gaus dviem balais maziau). Mokytoja teigia, kad as ji galiu ismokyt. O jei negaliu? As gi i darba vaikstau ir devyniu menesiu dukryte dar turiu. tai piseina, kad ta ivertinima -2 gavo ne tik mano sunus, bet ir as.

ketinu ta dalyka uzgincyti. Tik dabar kuriu kalba, kad tai padaryciau kuo subtiliau, neisiveldama i konflikta. Jauciu, bus sunku.
Atsakyti
Smurka, as pakraupus!!!!! blink.gif mad.gif Aisku uzgincyk! Varyk tiesiai pas direktore! Nesiaiskink su ta mokytoja. As apsalus!!!!Tuoj pratruksiu keiktis! mad.gif
Atsakyti
Kaip ir kiekvienoje specialybėje, yra, kas dirba sąžiningai, o kas iš to tik duonai dirba wink.gif Tačiau man pačiai tikrai yra tekę girdėti ir apie tavo minimus atvejus. Bet kas gali patikrinti, ar tai tiesa, ar sutapimas? gal reik tada patiems tėvams padirbėt, padėt pasiruošt pamokai ir žiūrėt, koks bus rezultatas? smile.gif
Be to, mokytojas neturi teisės be tėvų žinios ir sutikimo palikti mokinio po pamokų.O ir tas laikas jam nebūtų apmokėtas rolleyes.gif
ar vaikas atlieka namų darbus - tai jau ne mokytojas turi kontroliuoti, o tėvai. Jeigu mokytojas užrašinės kiekvieną kartą, kas užduota, tai bus dar viena proga vaikui negalvoti ir nesirūpinti.
o ką reiškia tas " nuo mokytoju visiskai nuimta atsakomybe uz mokiniu mokymosi rezultatus . " ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 01 27, 13:01)
Dar vienas idomus faktas, gal tik su sia tema nelabai susijes.

manosunui yra sulasinti vyzdzius pleciatys vaista. Del sios priezasties jis desimt dienu negali skaityti ir rasyti. O lietuviu kalbos mokytoja jam jau minus du balus irase uz tai,kad jis eilerascio mintinai neismoko. (minus 2, ta prasme, kad jis ta eilerasti vis tiek privales ismokti, bet gaus dviem balais maziau). Mokytoja teigia, kad as ji galiu ismokyt. O jei negaliu? As gi i darba vaikstau ir devyniu menesiu dukryte dar turiu. tai piseina, kad ta ivertinima -2 gavo ne tik mano sunus, bet ir as.

ketinu ta dalyka uzgincyti. Tik dabar kuriu kalba, kad tai padaryciau kuo subtiliau, neisiveldama i konflikta. Jauciu, bus sunku.

ohmy.gif jeetus kaip to kie bajeriai man primena mokyklos laikus ohmy.gif
Atsakyti
Na nieko sau idomybes. As kai mokiausi, tai pati pasiprasiau kitos mokytojos pamokyti, nieks man nesiule. Del pazymiu, tai tikrai objektyvumo kartais truksta.

Smurka, o del eilerascio, tai tikrai neturetu taip vertinti, per daug ilgai tu tos kalbos neruosk wink.gif
Atsakyti
Na kažkaip viskas sudėtingiau nei mūsų laikais vyksta. Aš kad ir kaip norėdama nesugebu "susekti" kas užduota, negi kiekvieną dieną eisi į mokyklą.
O šiaip turėjau prablemų su nelabai sąžininga mokytoja ir aš. Ji tiesiog nusprendė pirmoje klasėje 'atsikratyti" visų judrių , išdykusių vaikų ir kai kuriems tėvams (tame tarpe ir mums) pareiškė po dviejų mėnesių mokslų, kad vaikas yra per judrus, reikalinga ypatinga priežiūra ir todėl reiktų pasirinkti kitą mokyklą, galbūt privačią, kurioje mokytojas galėtų daugiau dėmesio skirti kiekvienam vaikui. Vėliausužinojm, kad ši mokytoja siekiaa gauti metodininkės vardą ir todėl jos klasė bus nuolat tikrinama- tad lengviausias būdas- atsikratyti problematiškesnių vaikų.
Atsakyti
QUOTE (aukse @ 2004 01 27, 13:11)

o ką reiškia tas " nuo mokytoju visiskai nuimta atsakomybe uz mokiniu mokymosi rezultatus . "  ? unsure.gif

Cia pati mano sunaus matematikos mokytoja taip issireiske. Tipo, ji ateina i mokykla, isdesto pamoka, priraso saibu ir iseina. O toliau jau jai dzin. Net pastabos i pazymiu knygele nesivargina irasyti, kad jai neramu del mokinio nedaromos pazangos. Ka jau ten pastabos! Ir ta pacia saiba ne visada iraso. Nueinu i mokykla, pasiziuriu dienyna, o ten dviem saibom daugiau, nei pazymiu knygelej ohmy.gif

Viska versti vien ant tevu yra didziulio abejingumo bruozas. O jei as kokia asociali, bet mano sunus, pavyzdziui, turi pakankamai potencijos mokytis. Tai tevams dzin, mokytojams dzin, o vaikas vieskeliais papior? Cia as suabsoliutinau siek tiek, bet problema, mano akimis ziurint, pakankamai didele.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smurka: 27 sausio 2004 - 13:25
QUOTE (Smurka @ 2004 01 27, 11:24)
QUOTE (aukse @ 2004 01 27, 13:11)

o ką reiškia tas " nuo mokytoju visiskai nuimta atsakomybe uz mokiniu mokymosi rezultatus . "  ? unsure.gif

Cia pati mano sunaus matematikos mokytoja taip issireiske. Tipo, ji ateina i mokykla, isdesto pamoka, priraso saibu ir iseina. O toliau jau jai dzin. Net pastabos i pazymiu knygele nesivargina irasyti, kad jai neramu del mokinio nedaromos pazangos. Ka jau ten pastabos! Ir ta pacia saiba ne visada iraso. Nueinu i mokykla, pasiziuriu dienyna, o ten dviem saibom daugiau, nei pazymiu knygelej ohmy.gif

Viska versti vien ant tevu yra didziulio abejingumo bruozas. O jei as kokia asociali, bet mano sunus, pavyzdziui, turi pakankamai potencijos mokytis. Tai tevams dzin, mokytojams dzin, o vaikas vieskeliais papior? Cia as suabsoliutinau siek tiek, bet problema, mano akimis ziurint, pakankamai didele.

unsure.gif Sunku ką ir pasakyti apie jūsų matematikos mokytoją unsure.gif Aš, ko gero, per daug naivi, bet tokių dalykų nesuvokiu. Be to, pagal visas naujausias metodikas ir tų pačių šaibų rašyti nelabai gali ir dar visokių dalykų, kurių rezultatas toks: mokytojas negali nieko, nes NETURI TEISĖS, vaikas yra Dievas, nes KLIENTAS VISADA TEISUS. blink.gif
Visko versti ant tėvų irgi negalima, nes visi turi bendradarbiauti - mokykla, vaikas, tėvai. Bet tėvai kartais irgi perlaužia lazdą reikalaudami iš mokytojo tokių dalykų, tarsi jis dirbtų TIK su jų vaiku. wink.gif
Et, geriausia būtų, kad visi vaikai būtų darbštūs ir darytų namų darbus smile.gif
Atsakyti
O kaip jums toks mokytojos lygis:po Naujuju tipo visi dalijasi ispudziais kas kur sutiko, o mokytoja pasako reziume. Na ka kas kur buvot, ka matet tai liuks, bet tie kur namuose sedejot, tai anokia ten svente- susedot, PAEDET, isejot pasaudet, vel PAEDET ir gult... blink.gif blink.gif blink.gif Mano vaikinas tai taip gryzes namo sureagavo- kaip zmogum butu nesijautes po tokiu zodziu ir mes likom kalti, kad tuos naujus namuose su maza sese praleidom .Bandziau vaikui aiskint, kad musu sese maza, o ir ta mokytoja vaiku kazkada mazu turejo-turetu suprasti.
Ai dar sakau kodel jos nepataisei, kaip tai darai namuose kad zmones needa, o valgo? Aha, sako, iskarto buciau pastaba gaves...
Nu man tai siaip sau toks bendravimas... mad.gif
Atsakyti
QUOTE (aukse @ 2004 01 27, 13:34)
Be to, pagal visas naujausias metodikas ir tų pačių šaibų rašyti nelabai gali ir dar visokių dalykų, kurių rezultatas toks: mokytojas negali nieko, nes NETURI TEISĖS, vaikas yra Dievas, nes KLIENTAS VISADA TEISUS. blink.gif

Gali ne tik saibas, bet ir vienetus rasyti. Iskart po to, kai ketverius metus tik piesinukais ju darbas budavo vertinamas.
Atsakyti