Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiduokliai

QUOTE(neeiline @ 2008 10 06, 18:37)
nelyginant ka tu matei, ar koki astralini zmogaus kuna ar mentalini lavona . bet gali buti ir taip kad tau tik pasivaideno, tikrai nesmerkiu taves  smartass.gif

g.gif Mentalinį lavoną, kas dar per naujiena? blink.gif
Atsakyti
pasiskaityk apie subtiliuosius zmogaus kunus ( bet abejoju ar ka suprasi)
Atsakyti
prasom placiau papasakoti apie mentalinius lavonus, labai idomi tema.
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 03 26, 18:23)
O kiti šiaip priplaukę.

kiekvienas savaip priplaukes, o nuotraukele geriau pakeisti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2008 10 09, 20:44)
kiekvienas savaip priplaukes, o nuotraukele geriau pakeisti  mirksiukas.gif

Kokią nuotraukėlę.
Ai tipo mane dabar nužudys per atstumą, ar kažkaip kitaip paveiks mega_shok.gif
Vaiduokliai swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(neeiline @ 2008 10 08, 14:22)
pasiskaityk apie subtiliuosius zmogaus kunus ( bet abejoju ar ka suprasi)

Noa,geriau pasiskaityk Hari Poteri-daugiau naudos bus,nes juk vistiek nieko nesuprasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Musu neeiline (dekui auksciausiajam,kad bent is mazosios raides pasirase) turi dideliu pretenziju i Didyji Daryma blink.gif

Neeiline,gal mestelk mums nieko nesuprantantiems Didziojo Darymo formulyte (minejai,kad atlieki neeilines praktikas lotuliukas.gif ) Dar butu smagu,kad isdestytum ja pagal Kabalistine formule (nu mes irgi norim si ta zinoti) Ir dar tokia visiska smulkmenyte,kaip pentogramytes atidaryma ir uzdaryma (be jos juk neatliekamos jokios neeilines praktikos).Na jeigu dar nebutu sunku,si bei ta apie Tetragramatono reiksme magijoje.Nu,zinoma,labai persiprasau,jei izeidziau JUSU didyji zinojima savo pirmos klases lygio klausimukais....Na bet ka paarysi,-ir forumas juk ne profesionalu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 10 10, 03:07)
Neeiline,gal mestelk mums nieko nesuprantantiems Didziojo Darymo formulyte (minejai,kad atlieki neeilines praktikas lotuliukas.gif ) Dar butu smagu,kad isdestytum ja pagal Kabalistine formule (nu mes irgi norim si ta zinoti) Ir dar tokia visiska smulkmenyte,kaip pentogramytes atidaryma ir uzdaryma (be jos juk neatliekamos jokios neeilines praktikos).Na jeigu dar nebutu sunku,si bei ta apie Tetragramatono reiksme magijoje.Nu,zinoma,labai persiprasau,jei izeidziau JUSU didyji zinojima savo pirmos klases lygio klausimukais....Na bet ka paarysi,-ir forumas juk ne profesionalu blush2.gif

g.gif g.gif g.gif
Va nusišneka ir paskui skundžiasi, kad ezoterikos skyrelyje betvarkė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 10 09, 20:56)
Kokią nuotraukėlę.
Ai tipo mane dabar nužudys per atstumą, ar kažkaip kitaip paveiks mega_shok.gif
Vaiduokliai swoon.gif

tai tik draugiskas patarimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2008 10 10, 14:02)
tai tik draugiskas patarimas  4u.gif

Vis vien tam žmogui paskui viskas atsisuks atgal ir su kaupu, tai nereikia čia pergyvent smile.gif
Aš pastoviai kojas sukryžiuoju ir veidrodį nešiojuos.... unsure.gif Ir dujų balionėlį topsecret.gif

Ir jeigu jau kažką su foto galima padaryt, tai visos įžymybės turėtų būti seniai išsekintos nualintos, nelaimių kupinos ir negyvos......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 10 spalio 2008 - 13:09
QUOTE(Makalius @ 2008 10 10, 12:53)
g.gif  g.gif  g.gif
Va nusišneka ir paskui skundžiasi, kad ezoterikos skyrelyje betvarkė  g.gif

Kaip Vaizgante sako-issitrauk is saldymo kameros savo jumoro jausma ir atskirk ironija nuo nusisnekejimo,o po to daryk savo paaugliskus sprendimus-kas nusisneka,o kas ne.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 10 10, 17:15)
Kaip Vaizgante sako-issitrauk is saldymo kameros savo jumoro jausma ir atskirk ironija nuo nusisnekejimo,o po to daryk savo paaugliskus sprendimus-kas nusisneka,o kas ne.

Aš čia ne Jums taikau.
Bet dabar ir Jums lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 10 10, 16:38)
Aš čia ne Jums taikau.
Bet dabar ir Jums  lotuliukas.gif

Norejau atsiprasyti,bet dabar neatsiprasysiu bigsmile.gif
Atsakyti