Įkraunama...
Įkraunama...

30 metų jubiliejus

Mergaitės padėkite.Norime ramiai paminėti mamos jubiliejų.Ieškome išsinuomoti Vilniuje kavinėje ar restorane staliuką,kur grotų rami kamerinė muzika penktadieniais ar šeštadieniais -koks saksofonas,rojalis ,smuikas,džiazas. Nieko neatrandu internete ,gal kas buvote. Lauksiu jūsų pasiūlymų,laiko turiu nebedaug
Atsakyti
Tai kur merginos pradingot su idejomis jubiliejui?? Baigiu uzsimusti galva belauzidamam del vakaro scenarijaus doh.gif bus apie 40 zmoniu, sedesim kavinej, tai reikia zaidimu ar kokiu prikoliuku linksmu...


Ka sugalvojau, tai karaoke padaryti, manau turetu buti linksma... thumbup.gif

Vasara zinoma lengviau sodyboje, pirtyje ar gamtoje, o va ziema ka daryti saleje?

plyzzz, merginos, ideju pametekit...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skipele: 14 spalio 2008 - 09:43
QUOTE(Skipele @ 2008 10 14, 11:42)
Tai kur merginos pradingot su idejomis jubiliejui?? Baigiu uzsimusti galva belauzidamam del vakaro scenarijaus  doh.gif  bus apie 40 zmoniu, sedesim kavinej, tai reikia zaidimu ar kokiu prikoliuku linksmu...
Ka sugalvojau, tai karaoke padaryti, manau turetu buti linksma...  thumbup.gif

Vasara zinoma lengviau sodyboje, pirtyje ar gamtoje, o va ziema ka daryti saleje?

plyzzz, merginos, ideju pametekit...


Ir man ir man reikia tokiu minciu bei pasiulymu! Gelbekit! ohmy.gif
Atsakyti
Labas vakaras hi.gif
Mano jubiliejus bus vasario menesi,bet dabar suku galva ka idomaus sumastyt.Gal kas galetumet pasiulyt kokia vietele sventimui Siauliuose arba netoli ju.Buciau dekinga. 4u.gif Nes kai tureciau vieta sventimo,manau jau ir senariju galvot galeciau.
Atsakyti
Sveikutes,

Visas(us) sveikinu su esamais ir artejanciais jubiliejais.
Turiu toki viena saraseli, cia ivairus zaidimai. Gal pagelbes?
Vakarėlių žaidimai
• Vaidinimas. Iš svečių tarpo atrenkami penki - aštuoni dalyviai. Kiekvienam iš Jų priskiriamas tam tikras vaidmuo. Po trumpos repeticijos, kurios metu "aktoriams" paaiškinama ką turi daryti kiekvienas personažas, prasideda pagrindinis veiksmas. Renginio vedėjas skaito specialiai paruoštą scenarijų, tuo tarpu "aktoriai" tiksliai atlieka Jiems patikėtus vaidmenis.
• Limbo šokio konkursas. Kiekvienas dalyvis bando atsilošęs pralįsti per pastoviai žeminamą kartelę. Iš pradžių kartelė arba virvė laikoma gana aukštai. Kai visi pralenda, kartelė šiek tiek nuleidžiama. Taip kartojama tol, kol pasiekiama riba, kurią įveikia tik patys lanksčiausi.
• Madų šou. Konkurso dalyviai suskirstomi į 2-3 komandas. Kiekviena iš jų turi sukurti naują drabužių kolekciją, besinaudodama renginio vedėjo duotais drabužiais.
• Dainavimo konkursas. Kiekvienas dalyvis turi sudainuoti visiems žinomą dainą. Renginio vedėjas pasako, kokia intonacija ją reikės atlikti (siūlomos intonacijos: rap‘as, rokas, opera, kunigo intonacija, romantiška bei pamokanti intonacijos).
• Dainų spėjimo konkursas. Svečiai turi atspėti kokiuose filmuose ar animaciniuose filmukuose skamba dainos, kurias sugroja didžėjus.
• Specialaus alaus bokalo laikymo konkursas. Konkurso dalyviai turi kiek įmanoma ilgiau išlaikyti specialų, 8 kg. sveriantį alaus bokalą.
• Klausimų – atsakymų konkursas. Svečiams užduodami linksmi bei nuotaikingi klausimai. Teisingai atsakę į pateiktus klausimus dalyviai apdovanojami.
• Komplimentai. Išrenkami keturi - penki dalyviai, kurie paeiliui turi sakyti komplimentus pasirinktam žmogui. Jeigu dalyvis nesugalvoja komplimento per 5 sekundes, jisai iškrenta iš žaidimo. Laimi daugiausiai komplimentų sugalvojęs žmogus.
• Rungtis vyrams. Į sceną pakviečiami trys vyrai. Kiekvienam iš Jų paskiriama apibrėžta vieta, į kurią, per nustatytą laiką (1-2 min.) reikia atnešti kiek įmanoma daugiau merginų. Laimi daugiausiai merginų atnešes dalyvis.
• Rungtis merginoms. Į sceną pakviečiamos trys - keturios merginos. Kiekvienai merginai priskiriamas vienas teisėjas. Per nustatytą laiką (1-2 min.) merginos turi pabučiuoti kiek įmanoma daugiau Jūsų šventėje esančių vyruku. Bučinius skaičiuoja teisėjai. Laimi daugiausiai vaikinų pabučiavusi mergina.
• Įžymybės - Visiems žaidėjams ant nugarų užklijuojami įvairių įžymių žmonių (muzikantų, politikų, mokslininkų) vardai. Kiekvienas žmogus vienu metu gali užduoti renginio vedėjui tris klausimus (pvz.: Ar aš muzikantas? Ar aš aktorius?). Laimi greičiausiai savo personažą įvardines žmogus. Šaltinis www.day.lt
• Įdomios vietos. Keliems žaidėjams (trims–penkiems) ant nugarų pakabinami vietų užrašai, pvz. „Viešnamis“, „Gėjų baras“, Tualetas“, „Pirtis“ ir pan. Po to žaidimo vedėjas kiekvieno iš jų klausia – „kodėl tau patinka ten lankytis?“, „kaip dažnai ten lankaisi?“, “ką ten veiki"?“, „kokį garsų asmenį norėtum kartu ten pasikviesti“ ir pan. Kitiems žaidėjams būna saldaus juoko. Šaltinis www.day.lt
• Aprenk damą. Merginoms duodama po kaspiną, suvyniotą į kamuolį (apie 10 m ilgio). Vaikinai turi kuo greičiau, neliesdami rankomis, vien lūpomis apvynioti kaspinu savo damą. Šaltinis www.day.lt
• Alkotesteris. Ant sienos pritaisomas lapas, ant kurio surašomi laipsniai – 20, 30, 40 ir t.t. Vyrai turi pasilenkti pro kojas ir pasiekti rankomis skaičių. Skaičiai surašomi taip, kad mažesnį laipsnių skaičių būtų kuo sunkiau pasiekti, t.y. reiktų kuo aukščiau kelti ranką. Šaltinis www.day.lt
• Intonacija. Vakaro vedėjas sugalvoja kokią nors frazę, pvz. „Aš labai myliu internetą“. Kiekvienas dalyvis iš eilės turi ištarti tą frazę vis kitokia intonacija. Pralaimi tas, kuris nesugalvoja naujos intonacijos. Šaltinis www.day.lt
• Sukurk. Vienas žaidėjas pasako sakinį, kurio pirmasis žodis prasideda raide A. Kitas turi jį pratęsti, pradėdamas sakinį žodžiu, kuris prasideda raide B. Taip žaidimas tęsiamas kol baigiama abėcėlė arba kas nors nebesugalvoja, kaip pratęsti pasakojimą. Pvz. Aš išėjau į mišką. Bet pradėjo lyti. Cit pasakė kažkas, tupintis po medžiu... Žaidimas gali būti žaidžiamas ir nebūtinai pratęsiant mintį abėcėline tvarka. Galima žaisti tiesiog kuo greičiau pratęsiant pirmojo žaidėjo pradėtą mintį. Taip sukuriamas improvizacinis kūrinys. Šaltinis www.day.lt
• Taip ir Ne. Vakaro vedėjas sugalvoja kokį nors daiktą. Kiti turi išsiaiškinti, kas tai, iš eilės užduodami po klausimą, į kuriuos pirmasis žaidėjas gali atsakyti tik „taip“ arba „ne“. Pvz., „Ar tai vaisius?“ – „Taip“. „Ar jis apvalus?“ – „Ne“ ir pan. Laimi teisingai atspėjęs žaidėjas ar komanda. Šaltinis www.day.lt
Smagaus vakarelio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 4u.gif birthday.gif
Atsakyti
Laba diena, na man ne 30 metu bet 25 metu jubiliejus, tai kai praeis tai pasidalinsiu su jumis savo patirtimi, o as sugalvojau tema madu sou juoda raudona rubu tema, tai jau skambina ir klausia ar taip gerai ar taip gerai, atsiusiu foto kas nores, o gimtadienis jau lapkricio 7 diena. Sekmes jums ir aciu jums uz geras idejas ir temeles zaidimuku ir visa kita ka radau thumbup.gif
Atsakyti
lietaus laseli, aciu uz zaidimukus :0

zaliaake25, as buvau dariusi savo gimtadieni spalvu tema dariusi, tai buvo saunu, ne tik rubai, bet ir masinas, kavines aplinka rinkau pagal tai, net seveteles smile.gif beje visi atejo apsirenge tom spalvom, o dar ir dovanu atnese tu spalvu smile.gif))

Sorry, kazkaip as cia nelabai logiskai, skubedama surasiau... smile.gif
Atsakyti
[quote=lietaus laselis,2008 10 22, 15:05]
Sveikutes,
Visas(us) sveikinu su esamais ir artejanciais jubiliejais.
Turiu toki viena saraseli, cia ivairus zaidimai. Gal pagelbes?
Vakarėlių žaidimai



Super thumbup.gif
reiks nusikopijuot kad tureciau smile.gif
Atsakyti
beje, draugo trisdesimtmeciui dariau jubiliejinio sampano etiketes ir laikrastuka, sveciai ir pats jubiliatas buvo suzaveti biggrin.gif

user posted image

pirmi du psl.
user posted image
Atsakyti
4u.gif Sveikutės,
nežinau ar kam reikės, bet galėčiau atsiust Kvietimo pvz, kaip pati pasidariau. Čia man ikelti neišeina doh.gif g.gif schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutės,
nors mano šventė tik vasari, bet jau dabar tuo rupinuosi g.gif , man tas ruošimasis net visas šventes užgožia doh.gif . Jau turiu užsisakiusi kavine, sugalvojusi tema ir su muzikantu jau rankom sumušem, scenariju užsisakiau pas viena supermamyčiu, ji taip pat ir sienlaikrašti man padarys, kvietimus pati pasidariau worde (na gal ne kaip profas, bet kas ji gavo liko nustebinti) ir juos išsiuntinėjau per skaipa ar el.pašta, vis nereik spauzdinti, iteikinėti. Na manau didžiausius darbus jau pasidariau, dabar tik liko pasirupinti salės papuošimu ir stalo dekoracijom, nežinau iš kur reikės gauti juodu žvakiu ir servetėliu g.gif . Gal kuri mamytė žino kur galima pigiausiai nusipirkti pripustu balionu, o dar prisiminiau reik stalo kortelėm pasirupint doh.gif .
Atsakyti
juodu zvakiu ir juodu serveteliu yra ten kur pardavineja balionus pripoustus kur gimtadieniams suvenyrai tik jeigu neklystu juyoda servetele apie 1 lt kainuoja bet super jos, o zvakiu juodu norfoje radau
Atsakyti