Įkraunama...
Įkraunama...

30 metų jubiliejus

QUOTE(tevas ant arklio @ 2010 02 03, 10:42)
Kalba buvo ne apie jodinėjimą per gimtadienį, būtų tada nesamonė, didesnė negu su pirtimi, o apie šventimą, bet tai čia ne visur įmanoma, nes kalbėjau apie savo "produktą" , o jis tikrai tik vienas toks.


o tai ka tada galima veikt zirgyne jei ne jodinet? svest arkliu bury lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 02 03, 13:36)
o tai ka tada galima veikt zirgyne jei ne jodinet? svest arkliu bury  lotuliukas.gif


Visų pirma reikia atskirti, kas yra tvartas ir kas yra arklidės, o iš kitos pusės - žirgynas ir apskritai arklininkystė, tai ne tik jojimas ...
tai ir arklininkystės kultūra, tradicijos, ir romantika, o ir bendravimas su kai kuriais žirgais kartais žymiai įdomesnis nei su kai kuriais žmonėmis.
Gali būti ir jojimas, bet tai tik viena iš šventės pramogų, ir tai tik tiems kas nori.
Atsakyti
aisku, matai kazkaip nesu tuo domejusies tai neisivaizduoju kaip viskas vyksta, del to zirgynas siejasi su jodinejimu smile.gif
Atsakyti
Jei leidzia finansai - tik uzsakyt spec. rengini tai progai. Sedejimai prie stalu ir valgymas bei gerimas - sorry, bet tai atgyvena.

Reikia ko nors aktyvaus, linksmo.
Viena ideja radau nerealia internete, apie psichiatrus. biggrin.gif thumbup.gif
Nu fainai sugalvota thumbup.gif Tik nerandu dabar taip greitai...tuoj imesiu nuoroda
Papildyta:
Va - prasom http://www.linksmadi...HIATRO_KABINETE
Atsakyti
QUOTE(tevas ant arklio @ 2010 02 03, 13:41)
Visų pirma reikia atskirti, kas yra tvartas ir kas yra arklidės, o iš kitos pusės - žirgynas ir apskritai arklininkystė, tai ne tik jojimas ...
tai ir arklininkystės kultūra, tradicijos, ir romantika, o ir bendravimas su kai kuriais žirgais kartais žymiai įdomesnis nei su kai kuriais žmonėmis.
Gali būti ir jojimas, bet tai tik viena iš šventės pramogų, ir tai tik tiems kas nori.

Mes cia sventeme vaiko gimtadieni, buvo linksma, nerealu thumbup.gif . Visi sveciai buvo labai nustebinti ir patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
sveikos.. o kaip jus su Power Pointu darote prezentazijas? reikia tamir yrengimo kad matytusi ant sienos gi.. g.gif g.gif g.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,
Kadangi savo gimtadienį susiorganizavau naudoamasi jūsų visų patarimais, tai jaučiu pareigą apie jį papasakoti, gal kam irgi kokia ideja pravers biggrin.gif
Mano buvo ne jubiliejus, o pusiau - 35, bet norėjosi šventės būtent sau,
todėl kviečiau tik artimiausius draugus - 10 žmonių.
Kiekvienas iš jų burtų keliu išsitraukė pareigas, kurias turėjo vykdyti viso vakarėlio metu; pvz. siūlas - turėjo siūlyti visiems užkandą, tosteris - sakyti tostus ir t.t 4 val. išsinuomojau limuziną, važiavome į gamtą: žaidėme žaidimus: estafetė su išgertuvėmis, "kas ką į kurią vietą kam turi padaryti", tosto iš atskirų žodžių dėlionė, jubiliatės portreto piešimas. Kepėme dešreles, valgėme tortą. Vėliau limuzinas visus nuvežė į klubą pasišokti. Vakarėlio sąmata - apie 800 Lt.
Man patiko, kiek girdėjau atsiliepimų, svečiams irgi thumbup.gif
Sėkmės ir gerų idėjų šventėms 4u.gif
Atsakyti
sveikos mielosios smile.gif) turiu tokia visai nemaza beda, uz savaites mano seses 30 metu jubiliejus, ruosiasi daryti labai didele svente, sodyboje, na bet ne tame esme, su mama norejome dovanoti jai aukso dirbiniu, nes ji megsta labai auksa, bet taip isejo, kad nesigaus, ir ji pati nebenori to aukso, sake jau ir taip per daug turi doh.gif
tai va daabr labai rimtai sukam galva ka jai padovanoti, nes vistiek neeilinis gimtadienis, o vokelio ji is musu nenori, sako pinigai pinigais, nenoriu is seses vokelio gauti, o kai paklausi ko nori, tai sako ai tai nieko doh.gif
va ir beda, na o as esu is tokiu zmoniu kurie megsta dovanoti ispudingas dovanas, bet dabar as visiskai be ideju doh.gif o noretusi tikrai tokios WOW dovanos g.gif gal turit kokiu ideju ir galit pagelbeti, buciau labai dekinga smile.gif) 4u.gif nes, kaip sakiau mano galveleje nei vienos idejos, o mamos tuo labiau darbais uzsivertusi neturi laiko sukt galvos, tai paliko man sita dilema doh.gif
Atsakyti
Sveikutes. Grodzio 31 bus mano MB 30 gimtadienis, noriu serengti grazia svente
draugu rate. Sveciu bus apie 22 asmenys. Kolkas zinome tik vieta, tai bus pirtele Vilniaus rajone.
.
Atsakyti
QUOTE(Tukana @ 2010 06 19, 10:28)
Sveiki,
Kadangi savo gimtadienį susiorganizavau naudoamasi jūsų visų patarimais, tai jaučiu pareigą apie jį papasakoti, gal kam irgi kokia ideja pravers  biggrin.gif
Mano buvo ne jubiliejus, o pusiau - 35, bet norėjosi šventės būtent sau,
todėl kviečiau tik artimiausius draugus - 10 žmonių.
Kiekvienas iš jų burtų keliu išsitraukė pareigas, kurias turėjo vykdyti viso vakarėlio metu; pvz. siūlas - turėjo siūlyti visiems užkandą, tosteris - sakyti tostus ir t.t 4 val. išsinuomojau limuziną, važiavome į gamtą: žaidėme žaidimus: estafetė su išgertuvėmis, "kas ką į kurią vietą kam turi padaryti", tosto iš atskirų žodžių dėlionė, jubiliatės portreto piešimas. Kepėme dešreles, valgėme tortą. Vėliau limuzinas visus nuvežė į klubą pasišokti. Vakarėlio sąmata - apie 800 Lt.
Man patiko, kiek girdėjau atsiliepimų, svečiams irgi  thumbup.gif
Sėkmės ir gerų idėjų šventėms  4u.gif



as irgi panasiai kazka galvoju nuveikti....Tik va tokia mintis, kaip ten klube su draugais, vaisinai dar juos, ar jau tik pasisokote 4u.gif ir i koki kluba vezti draugus, kuriems jau trisdesimt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pupuliukas27 @ 2010 08 11, 13:11)
as irgi panasiai kazka galvoju nuveikti....Tik va tokia mintis, kaip ten klube su draugais, vaisinai dar juos, ar jau tik pasisokote  4u.gif ir i koki kluba vezti draugus, kuriems jau trisdesimt  rolleyes.gif


kadangi labai labai linksmai pasivazinejome limuzinu essen.gif alc.gif tai klube sąskaita buvo nedidelė, nes kas alaus, kas šampės ir minimaliai užkąsti.
O važiavome į klubą Combo, kaip tik tą dieną buvo Eurovizijos finalas, tai tiko visiems (na bent jau moteriškąjai pusei biggrin.gif ). Manau, kad geriausia važiuoti ten, kur gyva muzika - linksmiau sokiai.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif

Labai norėčiau Jūsų patarimų. Gavau užduotį suorganizuoti ir pravesti vieno vyriškio 40 metį biggrin.gif Jubiliatas nieko apie rengiamą šventę nežinos. Šventė vyks kavinukėje arba išnuomotoje salėje, dar tiksliai nežinau, bus apie 20 žmopnių manau.
Jubiliatą žmona atveš į šventimo vietą netikėtai, jau visi bus susirinkę, tik trūksta idėjų kaip visą tą vakarą padaryti įdomų.

Norėčiau sumąstyti kažkokių JAM išbandymų tik atvykus į šventę. Kad turėtų teisę dalyvauti šioje šventėje lotuliukas.gif Gal turėtų kas kokių idėjų?

Taip pat nesugalvoju kaip paminėti 12 val? g.gif

Svečių galvoju paprašyti, kad būtų pasiruošę namų darbus ir atlikę juos kiekvienas įteiks savo dovanas jubiliatui, taip dovanų įteikimas nebus toks, kad visi susistoja ir pasveikina.

Gal kas nors turėtumėt kokį įdomesnį scenarijų tokiam vakarui, manau, kad tema turėtų būti Jubiliatas, jo gyvenimas ar kažkas panašaus g.gif

Niu žodžiu trūksta idėjų, ką įdomaus nuveikti, gal ir kažkokį vieną kitą žaidimuką sužaist g.gif

Niu žodžiu trūksta idėjų, kad išsigrynintų kažkas į planą doh.gif

Gal galėtumėt pagelbėt? 4u.gif
Atsakyti