Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlome temas fotokonkursam

matyt su remejais vis dar derimasi rolleyes.gif
Atsakyti
Labutis visiems...pasiulysiu ir as savo temeles konkursams

1. Greit Sv.Valentino, tai palaikau tuos, kurie siulo ir konkursa su tuo susieti...Juk musu pupuliukai kaip mazi kupdonai smile.gif labai manau tiktu konkursui kur galetu dalyvauti vaikuciai pavadinimas "Mano kupidonas"
2. Na neuzilgo ir pavasaris, o seip ir dabar jau daug kur galima sutikti pavasarisku spalvu. Tai ir konkursa siulyciau "Pavasaris ziema"
3. O Velykom siulyciau ka nors panasaus i "Kas issirideno?" arba "Kas ten vidui" tema plati...ir busimos mamytes ir vaikuciai su kiausiniais ir t.t.
Atsakyti
Žinot, net man keista, kad dar nėra naujo konkursėlio g.gif , nors niekada foto konkurse nedalyvavau, o pažiūrėt ir balsuot - su malonumu mirksiukas.gif
Atsakyti
ar dabar vyksta koks konkursas nematau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2008 02 03, 19:29)
ar dabar vyksta koks konkursas nematau ax.gif

ne nevyksta, vis laukiame verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valerija: 03 vasario 2008 - 20:25
QUOTE(krispuka @ 2008 02 03, 18:29)
ar dabar vyksta koks konkursas nematau ax.gif


paskutinis konkursas pasibaigė 2007 12 16 blink.gif , greit 2 mėnesiai, kaip laukiam naujo unsure.gif
Atsakyti
per du menesius manau ir prizeli koki is remeju jau tikrai galejo issideret g.gif
Atsakyti
ne viskas taip parasta kaip atrodo.
Supermama žino, kad laukiate konkurso, surašiau visas pageidautinas temas.

be jos aš nieko nesprendžiu, aš tik prižiūriu konkursą.

kantrybė - dorybė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 02 04, 14:40)
ne viskas taip parasta kaip atrodo.
Supermama žino, kad laukiate konkurso, surašiau visas pageidautinas temas.

be jos aš nieko nesprendžiu, aš tik prižiūriu konkursą.

kantrybė - dorybė smile.gif


o kokia supermamos pozicija i tai, kad nereikia mums prizu ir t.t.? smile.gif o tik konkursu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2008 02 04, 15:57)
o kokia supermamos pozicija i tai, kad nereikia mums prizu ir t.t.? smile.gif o tik konkursu smile.gif

na, koks gi konkursas be prizų? bigsmile.gif
Atsakyti
Kam reikia prizų tas tegul ir laukia mėnesių mėnesius konkursų, o mums, etatinėms dalyvėms, prizų nereikia ir geriausias prizas yra įvertinimas, na dar ir medalis prisegtas pamalonina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2008 02 04, 20:24)
Kam reikia prizų tas tegul ir laukia mėnesių mėnesius konkursų, o mums, etatinėms dalyvėms, prizų nereikia ir geriausias prizas yra įvertinimas, na dar ir medalis prisegtas pamalonina  bigsmile.gif


drinks_cheers.gif
aš irgi vis tikrinu ar koks naujas konkursėlis nepaskelbtas. gi taip sakoma, gražiausios metų šventės praėjo, konkurso nebuvo. dabar jau galėjo ir kitas užgavienių- kaukių tema būti, bet....
apsileidimas verysad.gif
Atsakyti