Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai nuo kirminų

Ačiū už patarymus aciuks.gif

O gi dar pamiršau paklausti,
lašai yra vienos firmos profender, ar kitokiu yra?
Ir kur Vilniuje geriausiai jas nusipirkt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritutsi: 10 gruodžio 2010 - 13:21
QUOTE(ritutsi @ 2010 12 10, 13:16)
Ačiū už patarymus  aciuks.gif

O gi dar pamiršau paklausti,
lašai yra vienos firmos profender, ar kitokiu yra?
Ir kur Vilniuje geriausiai jas nusipirkt?

Profender veikia visas kirminu rusis,kiti lasiukai veikia tik atskiras kirminu rusis. As profender pirkau Jakovo vaistineje kitur neradau. Bet kaina ju tai kandziojasi,33lt uz maza vaistu pipete. Brangoka sakyciau vien tik juos naudot. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Magic_girl @ 2010 12 11, 02:17)
Profender veikia visas kirminu rusis,kiti lasiukai veikia tik atskiras kirminu rusis. As profender pirkau Jakovo vaistineje kitur neradau. Bet kaina ju tai kandziojasi,33lt uz maza vaistu pipete. Brangoka sakyciau vien tik juos naudot. doh.gif


Na bet įtariu, kad kitos išeities nebus g.gif
Viena negalėsiu suduoti tabletę, o svetimu nenoriu prašyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritutsi: 11 gruodžio 2010 - 12:04
Sveiki,
as lasiuku negavau nes neturejo vete...pasiule pasta vietoj ju, tubele 18 lt, bet uzteks kokiems 2 kartams tai visai pigu smile.gif ir dar kas labai nustebino kate visai noriai ta pasta valge biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Weronica @ 2010 12 14, 18:28)
Sveiki,
as lasiuku negavau nes neturejo vete...pasiule pasta vietoj ju, tubele 18 lt, bet uzteks kokiems 2 kartams tai visai pigu smile.gif ir dar kas labai nustebino kate visai noriai ta pasta valge biggrin.gif

Jakovo vet. pirkote?
Atsakyti
QUOTE(Weronica @ 2010 12 14, 18:28)
Sveiki,
as lasiuku negavau nes neturejo vete...pasiule pasta vietoj ju, tubele 18 lt, bet uzteks kokiems 2 kartams tai visai pigu smile.gif ir dar kas labai nustebino kate visai noriai ta pasta valge biggrin.gif


Pastos yra silpnesnis poveikis. Visų kirrminų galite ir neišnaikinti.Man tai ji labiau mažiems kačiukams tinkama.

Aš rinkčiausi arba Profender arba tabletę
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2010 12 14, 19:22)
Pastos yra silpnesnis poveikis. Visų kirrminų galite ir neišnaikinti.Man tai ji labiau mažiems kačiukams tinkama.


Tabletes buciau nesugirdzius, o cia man vete pasake kad gerai, as ir patikejau biggrin.gif ten ta pasta reguliuojasi toks kaip ale svirkstas pagal kilogramus kiek sumaitint rolleyes.gif nu man patikimai atrode, beto as beveik uztikrinta buvau kad kirminu pas murze mano isvis nera, bet taip sakant pries skiepa kaip ir privaloma nukirmint tai ir nukirminau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Weronica @ 2010 12 14, 21:47)
beto as beveik uztikrinta buvau kad kirminu pas murze mano isvis nera, bet taip sakant pries skiepa kaip ir privaloma nukirmint tai ir nukirminau biggrin.gif


Aš irgi visada maniau, kad namie sėdinčiai katei ir nevalgančiai žalios mėsos, turėti kirminų beveik neįmanoma biggrin.gif O kaip aš klydau pasirodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2010 12 14, 22:09)
Aš irgi visada maniau, kad namie sėdinčiai katei ir nevalgančiai žalios mėsos, turėti kirminų beveik neįmanoma  biggrin.gif O kaip aš klydau pasirodo  biggrin.gif

g.gif o tai nuo ko tada tie kirminai atsiranda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Weronica @ 2010 12 14, 22:32)
g.gif o tai nuo ko tada tie kirminai atsiranda? g.gif


Blusos perneša.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2010 12 14, 22:09)
Aš irgi visada maniau, kad namie sėdinčiai katei ir nevalgančiai žalios mėsos, turėti kirminų beveik neįmanoma  biggrin.gif O kaip aš klydau pasirodo  biggrin.gif


Va, mes ir klydom. Visada galvojau kad musu kaciukas svaruolis kaip reta. Ir maudom, ir sukuojam.. naminio maisto nevalgo, tik katem skirta. Geria tik vandeni. Na, savo reikaliukus atlieka lauke. Bet lauke jis buna gana trumpai. Vasara siek tiek ilgiau uztrukdavo, nes miegodavo terasoje. Pasirodo, musu katinas turi kirminu. Vakar pirma doze sulasinom ant sprando. Veterinaras patare po dvieju savaiciu sulasinti dar viena. Uztikrinimui. Turiu klausimuka, per kiek laiko issivalo organizmas nuo kirminu?
Atsakyti
QUOTE(smiler @ 2010 12 16, 11:58)
Va, mes ir klydom. Visada galvojau kad musu kaciukas svaruolis kaip reta. Ir maudom, ir sukuojam.. naminio maisto nevalgo, tik katem skirta. Geria tik vandeni. Na, savo reikaliukus atlieka lauke. Bet lauke jis buna gana trumpai. Vasara siek tiek ilgiau uztrukdavo, nes miegodavo terasoje. Pasirodo, musu katinas turi kirminu. Vakar pirma doze sulasinom ant sprando. Veterinaras patare po dvieju savaiciu sulasinti dar viena. Uztikrinimui. Turiu klausimuka, per kiek laiko issivalo organizmas nuo kirminu?


Beje, klausimas, o kaip jūs sužinojot/pastebėjot, kad kačiukas turi kirminų g.gif

Man jau artėja metas, kai katei reiks duoti vaistus (dabar duodu kas pusę metų). Kokia kančia mums abiems doh.gif doh.gif Po sterilizacijos nebeprisileidžia tablečių doh.gif Na šiaip ne taip dar sugirdėm. Iš kokio trečio inetensyvaus bandymo, nenoriu net prisiminti.
Gal ir man reiks tuos lašelius pabandyti. O jei vienos rūšies būna, ar skirtingų yra?
Atsakyti