Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė - grybelinis makšties uždegimas

Jei Jūs gydotės pirmą ar antrą kartą, vyrui gydytis nereikia.Tačiau, jei grybelinis makšties uždegimas kartojasi labai dažnai, ir gydytojas Jums paskyrė kelių mėnesių gydymo kursą, tuomet reikia.
Atsakyti
Sveiki,

turiu klausimą dėl pienligės. Šiaip visą laiką mylėdamasi naudoju apsaugines priemones, tačiau pernai teko mylėtis be jų ir po to buvo prasidėjusi pienligė. Šiais metais planuoju pastoti, tad vėl pradėjome mylėtis su vyru be apsauginių priemonių ir štai vėl prasidėjo pienligė cry.gif Kodėl taip yra? Teko skaityti, kad vyro sperma gali sumažinti makšties terpės rūgštingumą, bet negi dabar visą laiką turėsiu gydytis pienligę??? Ar man alergija vyro spermai, ar laikui bėgant viskas susinormalizuos??
Atsakyti
Vyro sperma grybelinio makšties susirgimo tikrai nesukelia, o alerginių reakcijų į spermą iš tiesų pasitaiko vis dažniau. Tačiau tai atskirti Jums padės paūmėjimo metu apsilankius pas gydytoją.
Atsakyti
Laba diena. Kankino mane gelsvos išskyros labai nemalonaus kvapo, niežulio perštėjimo nebuvo.Gydytoja padarė tepinėlio tyrimus ir nustatė grybelį. Paskyrė žvakutes ir aštuntai dienai kapsulę. Baigus vartoti po 3 dienų vėl tas pats(kol vartojau viskas buvo gerai).Ar galėjo gydytoja suklysti nustatydama diagnozę? Ar galėjo grybelis taip greit atsinaujinti?
Gydytoja minėjo, kad galima praeit tris kursus, po kurių visiškai išgydomas grybelis. Ar tai tikrai visam laikui? Ar vis gi vėl galima sulaukt tos pačios "šventės"? ax.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Jūsų išvardinti požymiai nelabai būdingi grybeliniam makšties uždegimui, todėl pirmiausiai siūlyčiau pakartoti tepinėlį.
Atsakyti
laba diena gerb. p.Rita
Po gimdymo nuejau jau antra karta pas ginekologe, pasidarius tepineli nustate (abu kartus) nedideli uzdegima. pirma karta israse Canifug zvakutes, o antra Clatrimazolum...kaip suprantu tai yra tas pats vaistas... blink.gif tik kaina skyriasi
Sakykit, ar racionalu gydyti uzdegima siais vaistais?
gal galetumet patarti zvakutes atstatancias normalia maksties mikroglora?
dekuj jums uz jusu pagalba 4u.gif
Atsakyti
Grybelinį makšties uždegimą galima gydyti šiuo preparatu ir keletą kartų iš eilės, nes atsparumas šiai veikliajai medžiagai vystosi retai.
Geriausiai makšties mikroflora atsistato savaime, laikantis elementarių higienos priemonių, neturint lytinių santykių. Paprastai tam užtenka apie savaitės.
Atsakyti
laba diena,jau pora metų kas menesi beveik kartojasi grybelis maksties.varskines isskyros ir stiprus niezulys.jau isbandem daug vaistuku ir zvakuciu ir geriamu,bet jis vis atsinaujina.tai labai vargina.ar yra koks kompleksinis budas tam isvengt?
Atsakyti
Iš tiesų yra kompleksinis gydymas geriamais preparatais pagal tam tikras schemas, trunkantis iki 6 mėn. Jį paskirti turėtų gydytojas.
Atsakyti
Norejau paklausti: esu girdejusi kad gribeliui naikinti makstyje naudojamas sodos tirpalas, bet juk tai sarminis skystis. o juk makstyje naturaiai tai yra rugsti terpe, kas ir yra naturalus apsauginis barjeras nuo visokiu negerioviu. tai ar naikindamai grybeli sodos pagalba neprisidarysime daugiau bedos? ar nepasigausim dar nauju kitokiu gyventoju, juk barjeras- rugsti terpe suardomas?
Atsakyti
Šiais laikais yra žymiai efektyvesnių priemonių grybeliniam makšties uždegimui gydyti,ir sodos tirpalas nerekomenduojamas.
Atsakyti
Sveiki,

niekaip negaliu issigydyt grybelio, disbakteriozes. Geriau ir antibiotikus, ir zvakutes naudojau. Bet vistiek- jei ne kas menesi, tai kas du atsiranda varskes tipo isskyrus, niezulys, perstejimas ir t.t.
Ka daryti?
Atsakyti