Įkraunama...
Įkraunama...

Orbit vežimėliai

Tai, kad su sio vezimeliu vazineja holivudines zvaigzdes tikrai ne rodiklis, kad vezimelis tinka Lietuvoje biggrin.gif Holivudines zvaigzdes tikriausiai su sio vezimeliu tik supermarketo keliais ir raudonu kilimu vazineja smile.gif Lietuvos keliai manyciau ne visada buna patenkinamos bukles smile.gif Aisku, jei ir jus vazinesites akropoly ar gedimino prospektu, tai viskas ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2010 08 31, 13:24)
Tai, kad su sio vezimeliu vazineja holivudines zvaigzdes tikrai ne rodiklis, kad vezimelis tinka Lietuvoje biggrin.gif Holivudines zvaigzdes tikriausiai su sio vezimeliu tik supermarketo keliais ir raudonu kilimu vazineja smile.gif Lietuvos keliai manyciau ne visada buna patenkinamos bukles smile.gif Aisku, jei ir jus vazinesites akropoly ar gedimino prospektu, tai viskas ok smile.gif

Deja, turiu su Jumis visiskai nesutikti. Matau, kad neskaitet senesniu postu. As gyvenu uzmiestyje, kur tikrai ne visi keliai asfalto dangom dengti, o prie musu paciu ivaziavimo stambi skalda pilta. Pravaziuojam. Ko nepasakyciau apie triracius, tokius kaip buzz. ir per dumbla pravaziuojam, ir per pusnis, ir patizusi sniega. Aisku, akropolyje ir dego prospekte tai is vis pasaaaakaaaa! bet ten su bet kuriuo vezimu paaaasakaaa. O siaip kas liecia "bekeles", tai bukim biedni, bet teisingi, kaip ir dviraciai, masinos, taip ir vezimai - yra dzipai ir yra parketiniai dzipai, yra vidutinio pravazumo masinos ir yra 100% miesto masinytes. As orbita priskirciau tai vidutinei kategorijai. Aisku, ratu negalima lyginti su emaljungom ar tuciais, kur visi keturi dideliausi ir pripuciami, kaip ir kokio citroeno picaso su mitsubishi pajero drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nebeturim savo Orbito angel_sadangel.gif cray.gif cray.gif dabar suku galva is kur istraukt antra carsyta i vyro masina.... ir koki... o apie orbituka tai tik geriausi atsiliepimai. Jei reiktu rinktis kita vezima, vel imciau orbita wub.gif tik ta raudona dabar biggrin.gif
Atsakyti
Na va "ka as tau sakiau" biggrin.gif yra LT geros kokybes ir exliuzyvo megeju ir be musu biggrin.gif
Atsakyti
Man tai jis atrodo tobulas bent jau iš foto ir aprašymų. Buvau radusi du skelbimus kad parduoda ir abu jau parduoti, nors gal tai to pačio žmogaus g.gif . Norėčiau rast nes su tais parsisiuntimai aš kažkaip nemėgstu taip pirkt. Beje radau jame vieną minusą tai noriu komentaro. Vienam skelbime buvo parašyta kad nesifiksuoja priekiniai ratai. Ar patogu su tokiu važinėtis?
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2010 09 15, 09:24)
Man tai jis atrodo tobulas bent jau iš foto ir aprašymų. Buvau radusi du skelbimus kad parduoda ir abu jau parduoti, nors gal tai to pačio žmogaus g.gif . Norėčiau rast nes su tais parsisiuntimai aš kažkaip nemėgstu taip pirkt. Beje radau jame vieną minusą tai noriu komentaro. Vienam skelbime buvo parašyta kad nesifiksuoja priekiniai ratai. Ar patogu su tokiu važinėtis?

ten matyt maniskiai abu skelbimai buvo smile.gif

del ratu - as irgi is pradziu labai suabejojau, bet naudojime ne karto tai nesutrukde. Pvz. triratis qvynis jei nelygus kelias, tai nevaziuos neuzfiksuotu priekiniu ratu, o sitie matyt del dydzio savo tai normaliai vaziuoja. Aisku, jei vaziuojate nuo saligatvio, tai vezima reikia nuleidinet ne priekiniais ratais (vaika statant zemyn galva), o galiniais ratais - pakelaint i ora priekinius ir nuleidziant palei bordiura galiniais. tada nebuna kad nuleidau priekinius, stumiu ir nevaziuoja wink.gif
Atsakyti
Situ vezimeliu galima ir Lenkijoj nusipirkti. Paziurekit tam paciam Orbit Baby tinklapyje platintojus Europoje ir rasite ax.gif
Atsakyti
Ar yra turinciu si vezimeli, idomu ar ziema jis vaziuoja be problemu...
Atsakyti
QUOTE(Fai @ 2013 03 01, 23:13)
Ar yra turinciu si vezimeli, idomu ar ziema jis vaziuoja be problemu...

paskaitykit tema - tik 5 puslapiai wink.gif ir rasit atsakyma rolleyes.gif
Atsakyti
Jau po to perskaiciau kelis kartus turbut ir zinau, kad problemu neturetu buti:) Dabar belieka ji isigyti, nes i kitus vezimus visai nesiziuri jau man:)
Atsakyti
Aš irgi galvoju įsigyti šį vežimėlį kaip tik , parekomendavo pažystama iš JAV, sakė nepamainomas ir pats geriausias smile.gif tai ir patikėjau. 4u.gif
Tik man įdomu paklausti jau turėjusių jį, ar apsimoka pirkti visą komplektą su abiem automobilinėm kėdutėm ir t.t. , ar viskas panaudojama?
Ir dar man svarbu ar patogus lopšys mažiukui, kadangi jį naudosiu jau vėstant orams, kažkas minėjo, jog nėra apsaugos - užkloto?
Ir aplamai, gal domėjotės kažkas ar yra kažkoks kitas vežimėlis nenusileidžiantis savo savybėmis šiam ? g.gif
Atsakyti
Uzklotuka jis jau turi:) As taip pat naudosiu ji ziema ir kiek ieskojau info jis tinka ir ziemos salygomis, zinoma per pusnis gal nevaziuos, bet nelabai jau koks ir kitas manau vaziuotu:) As kiek skaiciau atsiliepimu uzsienio forumuose tai kuo toliau tuo labiau noriu tik sio vezmo. Deja deveto isigyti tikrai nepavyks tai vyksiu i lenkija, tikrai bus pigiau nei siustis is JAV.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fai: 25 kovo 2013 - 08:00