Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo skalbiate vaikiškus drabužėlius?

QUOTE(dux400 @ 2013 04 25, 00:13)
man tai pats geriausias ir nepamainomas, tiek kudikio drabuzeliams, tiek musu Ringuvos skystas skalbiklis Balance.[B] Kvepia muiliuku ir puikiai isplauna. Ekologiskas, be alergenu, be dazikliu ir t.t. , tiesa, nepigokas, apie 20 lt 1,5 l kainuoja, bet per skelbiu lt. radau ir uz 14 Lt. Kam vargt su tom drozlem ar neaiskiais milteliais, jei sukurta speciali linija Balance.


Pritariu 100 % thumbup.gif Aš butinę chemiją paprastai per akcijas perku, tai irgi nepermoku mirksiukas.gif
Atsakyti
Ringuvos skystu skalbikliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendrė... @ 2013 10 18, 07:22)
Neutral patys pačiausi bigsmile.gif o bobas man nelabai.. schmoll.gif

sutinku,ir man kazkaip neutral yra geriausias,nuo bobas vistiek kvapas lieka
Atsakyti
nuo pat gimimo skalbiu su tais paciais milteliais bonux,ar arieliu vokisku, jokiu blogumu nepastebejau schmoll.gif
Atsakyti
Laba diena. As skalbdavau tik su Neutral, nes nepatinka isemus skalbinius uzuosti milteliu kvapa. Bet labai brangi skalbimo savikaina. Isbandziau vokiskas skalbimo ir valymo priemones "profline" . Super labai malonaus kvapo. Yra milteliai, bei gelis elergiskiems zmonems. 100 skalbimu iseina 35 lt. Esu labai patenkinta. Rekomenduoju www.priemones.lt
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 11 28, 00:46)
nuo pat gimimo skalbiu su tais paciais milteliais bonux,ar arieliu vokisku, jokiu blogumu nepastebejau schmoll.gif

aš taip pat nesicackinu, skalbiu kaip ir visų drabužius, tais pačiais milteliais. Ar taip ar taip, vaiko oda, kaip ir visa imuninė sistema, turės priprasti prie visų būtų ir nebūtų alergenų. Maniškę teroristę jau ir katinai apšniūkštino, ir šunys aplaižė, ir seserys purvinom rankutėm apčiupinėjo,, ir su automobiliu jau kelis kartus iki sodybos važiavom (200 km į abu galus), o teroristukui tik 18 parų.
Atsakyti
Naudoju Neutral visai šeimai, nepakenčiu jokių kvapų. Rūbų į vaikiškus ir suaugusių neskirstau, nebent pirmomis savaitėmis kažkiek.
Atsakyti
Vaikui 9 mėn. Jo rankšluosčius, rūbus, adijaliukus skalbiu su Ringuvos skystu skalbikliu. Visai mažyčio, naujagimio skalbiau rankom su Ringuvos muilu smile.gif
Atsakyti
SA8 Baby skalbimo milteliais. Mums patiko.
Atsakyti
As tai klausima sitaip esu issprendusi - kadangi, mano giliu isitikinimu, vaikiski skalbikliai, kaip daiktas, yra tik marketinginis triukas, o ju sudetis vis tiek nekokia, as visos seimos drabuzius skalbiu skystais labai geros kokybes arba ekologiskais skabikliais. Tad ir skirstyti kas kieno nereikia. smile.gif

Skalbiu su Grumme, Almawin, Frosch, kartais Ariel, Iki prekybcentryje perku prancuziska ekologiska migdolu kvapo skalbikli - puikiai skalbia, o kaina nekanda. Minkstikliu nenaudoju - vanduo minkstas, nereikia.
Atsakyti
QUOTE(shiraz @ 2014 06 17, 14:17)
Naudoju Neutral visai šeimai, nepakenčiu jokių kvapų. Rūbų į vaikiškus ir suaugusių neskirstau, nebent pirmomis savaitėmis kažkiek.


drinks_cheers.gif Pas mus analogiska situacija.
Atsakyti
galvoju, kad prekės kaina dar nenusako jos kokybės. Aš stengiuosi vaikiškus drabužėlius skalbti ūkišku muilu. aišku kvapelis nelabai koks to muilo, bet bent jau žinau, kad pavyks išvengti sintetinių priedų sukeliamos alergijos smile.gif
Atsakyti