Įkraunama...
Įkraunama...

Baltupiai: Gintarėlis

QUOTE(Rajnele @ 2010 09 21, 18:46)
Sveikos mamytes,

Mes pirmadieni savo naujagimi uzraseme i si darzeli. Vedeja sake, kad eileje esame 58. Bet is jos kalbu vyras suprato, kad tikimybes papulti po 2metu beveik nera...
Turbut reikes eiti su dovanelem smile.gif O gal kas turit patirties ir galit pakomentuoti, ar ta tikimybe papulti darzelin yra, ar ne? smile.gif

Rezgu minti uzrasyti maziuka i dar kelis darzelius... beje, tie prasymai tikra tiesa: tais metais, kai planuojamas vesti vaikutis, butina parasyti prasyma, kad zinotu, lelius ateis ar ne. Jei nebus prasymo - brauks is sarasu, nes tai reiks kad maziukas nelankys darzelio... kad i jo vieta, jei ka, kita leliu paimtu...

Kiek žinau dabar per kelis darželius rašytis negalima, nes yra bendra sistema ir duomenims patekus į sistemą yra išbraukiama iš tų kur ne pagal gyvenamą vietą
Papildyta:
Čia nauja tema

http://www.supermama...howtopic=644103
Atsakyti
Na, maniskis gal 34-tas (jei gerai pamenu) ir tai sako, kad kazin ar paklius nuo 3 metu blink.gif
Nes nuo 2 nepateko. sake vien jau gime metu antroj pusej liko "uz borto" verysad.gif
Atsiliepimai tokie, kad nauja vedeja PRIES vokelius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 21, 19:08)
Kiek žinau dabar per kelis darželius rašytis negalima, nes yra bendra sistema ir duomenims patekus į sistemą yra išbraukiama iš tų kur ne pagal gyvenamą vietą


Galima, tik nežinau ar verta - nes mes Gintarėlyje, kuris mums priklauso pagal gyv. vietą esam gal 60 už borto, tai kelinti būtume tam darželyje, kuris mums nepriklauso ir iš viso krentam žemyn eilėje prieš tuos, kuriems priklauso.
tai nebebėgiojau po baltupius ir neužrašinėjau į visus iš eilės.

išeitis - rasti kokį nepopuliarų daržą, kur nėra eilių, bet ar norėsim vežti vaiką į naująją vilnią ar naujininkus?

QUOTE(natina @ 2010 09 22, 10:30)
Na, maniskis gal 34-tas (jei gerai pamenu) ir tai sako, kad kazin ar paklius nuo 3 metu blink.gif
Nes nuo 2 nepateko. sake vien jau gime metu antroj pusej liko "uz borto" verysad.gif
Atsiliepimai tokie, kad nauja vedeja PRIES vokelius biggrin.gif


Vedėja man pasirodė toks man "tinkamas" žmogus, griežta, bet tokia normali...Nžn kaip paaiškinti, o vokelio paduot aš nemoku - jau nuo durų matytųsi kad kažką rezgu, rausčiau, ant kėdės kaip su kirminais sh...oj sėdėčiau, paskui balčiau, mikčiočiau, lemenčiau ir galiausiai iš tokios niekas nieko nepaimtų ir dar iškviestų kokią STT doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2010 09 22, 09:42)
Vedėja man pasirodė toks man "tinkamas" žmogus, griežta, bet tokia normali...Nžn kaip paaiškinti, o vokelio paduot aš nemoku - jau nuo durų matytųsi kad kažką rezgu, rausčiau, ant kėdės kaip su kirminais sh...oj sėdėčiau, paskui balčiau, mikčiočiau, lemenčiau ir galiausiai iš tokios niekas nieko nepaimtų ir dar iškviestų kokią STT  doh.gif

su manim butu tas pats doh.gif lotuliukas.gif Ko nemoku, tai nemoku- man kazkaip geda duoti pakisas doh.gif
Dar klausiau kazkada, kur rast vaiku sarasus, kelintas eilej? nes skambinti jau nesinori (ir emeilo rasyti- taipogi) rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natina: 22 rugsėjo 2010 - 11:26
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 21, 19:08)
Čia nauja tema


Naujoj temoj klaidingas telefonas cool.gif ; pataisyk :)852 777786
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivvva: 22 rugsėjo 2010 - 21:31
QUOTE(daivvva @ 2010 09 22, 22:26)
Naujoj temoj klaidingas telefonas cool.gif ; pataisyk  :)852 777786 begin_of_the_skype_highlighting              852 777786       end_of_the_skype_highlighting

Pataisiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 10 27, 10:45)


thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
mamusikas- planuoji sekanciais metais vesti vaika i darzeli?
Atsakyti
Palnuoju jei pateksim
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 10 27, 11:18)
Palnuoju jei pateksim


kelinti sąraše?, aš taip pat planuoju vesti jaunėlę
Atsakyti
Apie 55 jei gerai pamenu
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti