Įkraunama...
Įkraunama...

Baltupiai: Šermukšnėlė

QUOTE(Raimonda36 @ 2007 11 12, 08:58)
uzrasiau ir as savo berniuka, man labai nepatiko, o vedeja akivaizdziai dave suprast kad vietu nebus, nors mums dar 4 men. nera, o  nuejau uzrasyt kai buvo 3 men. NORI KYSIO. Bet nematau reikalo jai uz ka duot. As pararsiau parodyt grupe, parode kaip ir nieko, bet aukletoja susenus is akiu matosi, kad nera svelni su vaikais. Turiu gera intuicija ir gera nuojauta, man sako: kad ten nevesciau vaiko. schmoll.gif Ieskosiu kitur, kad ir su nemazu kysiu. Vidus  darzelio saltas, kaip kokiam internate. Nera vaiku darbeliu, nedvelkia gerumu sienos, vienu zodziu baisu. As pirma savo mergycka vedziau i darzeli, turiu gera patirti ir kaip kalbet su aukletoja ir su vedeja. Iki dabar vaikas sapnuoja ir kalba apie darzeli tik gera, nors jai jau 10metu verysad.gif . Bet cia Kaune "Gandriukas" darzelis, tikrai ieskosiu kazka panasaus ir Vilniuje.


net nezinau kur jus vedziojo, bet as vesdama savo vaika i grupe praeinu pro dideli stenda su vaiku darbais, lipant laiptais irgi kaba ireminti vaiku piesiniai. iejus i grupe irgi iskabinti jau musu grupes vaikiuku darbai.


QUOTE(Raimonda36 @ 2007 12 11, 18:40)
visai nesupratau, o tai neinformuoja aukletojos apie toki rengyni? Tikrai prastas darzelis  doh.gif


aukletojos tikrai informuoja, musu grupej kabejo lapas su laiku, beto pries svente aukletoja bent kelis kartus pimindavo kada svente.

tikrai nesu sito darzelio darbuotoja, bet savo nuomone pakeiciau apie ji radikaliai. jau seniau rasiau,kad is pradziu nykus jis man pasirode, bet kai dabar matau kaip tobuleja mano vaikas, tai dziaugiuosi labai labai.
Atsakyti
QUOTE(Erdve @ 2007 12 19, 12:32)
net nezinau kur jus vedziojo, bet as vesdama savo vaika i grupe praeinu pro dideli stenda su vaiku darbais, lipant laiptais irgi kaba ireminti vaiku piesiniai. iejus i grupe irgi iskabinti jau musu grupes vaikiuku darbai.
aukletojos tikrai informuoja, musu grupej kabejo lapas su laiku, beto pries svente aukletoja bent kelis kartus pimindavo kada svente.

tikrai nesu sito darzelio darbuotoja, bet savo nuomone pakeiciau apie ji radikaliai. jau seniau rasiau,kad is pradziu nykus jis man pasirode, bet kai dabar matau kaip tobuleja mano vaikas, tai dziaugiuosi labai labai.

As kaip inoringa mama, tai savo vaikui renku geriausiu is geriausiu ne tik darzeli, bet ir aukletoja, tai si darzeli nesirinkciau, jai ir butu vienintelis Vilniuje. Turiu as patirti, kas yra geri aukletojai ir kaip vedeja tvarkosi su fininansais, priklausi tik nuo jos. Savo dukrai teko pakeist net kelis darzelius ir ne viena aukletoja, kol atrandi kas ja yra gerai. Tai laaabai gerai zinau, ka sneku. Sis darzelis laaabai prastas, ir vedeja bjauri ir negerbenti kitu nuomones, o apie aukletojas is vis tyliu. Vedeja priema tokias darbuotojas, kuriai jai itiktu, o ne vaikams, nu man tokia nuomone susidare. Ir darzelis nykus, apleistas. tamsus, niurus....Kiti darzeliai su tomis paciomis galimybemis tvarkosi daug geriau, ir aukletojos svelnesnes....
Atsakyti
QUOTE(Raimonda36 @ 2007 12 19, 11:39)
As kaip inoringa mama, tai savo vaikui renku geriausiu is geriausiu ne tik darzeli, bet ir aukletoja, tai si darzeli nesirinkciau, jai ir butu vienintelis Vilniuje. Turiu as patirti, kas yra geri aukletojai ir kaip vedeja tvarkosi su fininansais, priklausi tik nuo jos. Savo dukrai teko pakeist net kelis darzelius ir ne viena aukletoja, kol atrandi kas ja yra gerai. Tai laaabai gerai zinau, ka sneku. Sis darzelis laaabai prastas, ir vedeja bjauri ir negerbenti kitu nuomones, o apie aukletojas is vis tyliu. Vedeja priema tokias darbuotojas, kuriai jai itiktu, o ne vaikams, nu man tokia nuomone susidare. Ir darzelis nykus, apleistas. tamsus, niurus....Kiti darzeliai su tomis paciomis galimybemis tvarkosi daug geriau, ir aukletojos svelnesnes....



O kurie cia kiti (darzeliai) tvarkosi geriau, pasidalink patirtim? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BITUTIS @ 2007 12 19, 18:02)
O kurie cia kiti (darzeliai) tvarkosi geriau, pasidalink patirtim? ax.gif

as gyvenau Kaune iki 2004 , tai superinis darzelis "Gandriukas" Eiguliuose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimonda36: 19 gruodžio 2007 - 17:30
QUOTE(Raimonda36 @ 2007 12 19, 12:39)
Ir darzelis nykus, apleistas. tamsus, niurus....


Darželis tikrai ne niūrus ir neapleistas 4u.gif Auklėtojų yra gerų, aišku ne visos, bet yra smile.gif Didžiausia blogybė ta, kad mano sūnus dažnai sirgo lankydamas šį darželį, bet kiek žinau vaikai serga ir kituose darželiuose.
Beje, į darželį priėmė be jokio kyšio ir vedėja gyventi visai netrugdė 4u.gif
Atsakyti
mes irgi be kysio patekom.

o lopselio aukletojos Birute ir Valerija bei seiminke Galia is viso nuostabus zmones!
dabar turim aukletoja Regina, nei vieno blogo zodzio negaliu apie ja pasakyt.
vedeja irgi nemaiso, nes ja maciau tik kai dokumentus pildem, bet ir tada labai normaliai elgesi.
kiekviena mama renkasi kaip jai atrodo geriau smile.gif mums tinka cia, kam netinka tas ieskosi kitur smile.gif
Atsakyti
4u.gif man irgi atrodo. kad sis darzelis pakankamai geras, bent jau musu grupes aukletojos man ir mano vaikui patinka, o vedeja maciau du kartus ir ji man gyvent netrukdo. Man keista kaip atsiranda tokiu mamu, kurios pila purva ant viso darzelio tai parasykit konkreciai kurioj grupej ten taip blogai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunyyte @ 2007 12 27, 13:29)
4u.gif man irgi atrodo. kad sis darzelis pakankamai geras, bent jau musu grupes aukletojos man ir mano vaikui patinka, o vedeja maciau du kartus ir ji man gyvent netrukdo. Man keista kaip atsiranda tokiu mamu, kurios pila purva ant viso darzelio tai parasykit konkreciai kurioj grupej ten taip blogai verysad.gif

Man atrodo Jus nematet geresniu darzeliu ir aukletoju, ir susitaiket su esancia padetim. Prieme ir vedate vaika. Sekmes
Atsakyti
O tai kam ieskot nezinia ko jeigu vaikas gerai adaptavosi, susidraugavo su vaikais, priprato prie aukletoju, darzelio rezimo.Nesuprantu ko dar reikia, juk svarbiausia, kad vaikas gerai jauciasi, o kokia ten darzelio vedeja ar kitos darbuotojos kurios nesusije su mano vaiku man neidomios. Kartais ieskodamas vis geresnio gali pataikyt dar prastesnian, o cia vaikas jau priprato ir augam... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2007 12 27, 14:59)
Man atrodo Jus nematet geresniu darzeliu ir aukletoju, ir susitaiket su esancia padetim. Prieme ir vedate vaika. Sekmes

o man atrodo,jus nematet blogesniu darzeliu, ir aukletoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ELZA @ 2007 12 28, 19:55)
o man atrodo,jus nematet blogesniu darzeliu, ir aukletoju  4u.gif

Pamaciau Sermuksnelej, Kaune " Zara" ir .t.t.
Nenoriu daugiau gincytis, prasom, jai Jusu vaikui ir Jums tinka sis darzelis, tai lankykite i sveikata. Kaip sakoma: kiekvienam pagal kisene ir skoni biggrin.gif
As nevesciau i si darzeli savo vaika, saugant vaiko psichine ir fizine busena.
Kaip sakant: "suo kariamas pripranta", o kur vaikeliui detis, jai tevai taip nusprende. Man svarbu vaiko nuomone, ir vaiko psichologine busena dabar ir ateityje, t.y. pagrindu pagrindas musu tevu, teisingai parinktas darzelis vaikui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nosferatu: 28 gruodžio 2007 - 19:16
QUOTE(Nosferatu @ 2007 12 28, 20:07)
Kaip sakoma: kiekvienam pagal kisene ir skoni  biggrin.gif

Nesakau, kad "Šermukšnėlė" pats geriausias darželis, bet...žinau, kad yra privačių darželių, kuriuose vaikai miega ne lovelėse, o ant čiužinių, kurie padėti tiesiog ant grindų ir valgo užsakytas picas, nes vaikams patinka ir nereikia darželyje gaminti šviežio ir sveiko maisto:)
Vaiko psichologinei būsenai reikšmės turi ne tik darželis, bet ir šeimos "sveikata", bei tėvelių nusiteikimas 4u.gif smile.gif
Atsakyti