Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias vaikų kirpėjas

Kelis sykius vedziau i vaiku kirpykla Kaune bet antras kirpimas laaaabai nepatiko,tad as pabandziau ji apkirpti masinele ir ka jus jis man issedejo ir labai puikiai apkirpome thumbup.gif ,tad dabar kerpam masinele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2008 06 25, 18:23)
Aš savo 3 metų vyra kirpau Kaune vaikų kirpykloje ir tikrai likau labai patenkinta smile.gif. Ten jį pasodino į mašinėlę davė dar visokių žaislų, per televizorių rodė teletabius, nors ir buvo išsigandes bet nesisukinėjo ir davėsi kirpti. O po visko dar pavaišino saldaine biggrin.gif. Tik ten reikia iš anksto pasiskambinti, ir mes atėjom 10 min. ankstčiau, kad vaikas apsiprastų. Jis iškarto puolė prie žaislų. Visas tas malonumas mums kainavo 20Lt


mes irgi kirpomes Kaune vaiku kirpykloje ir ten labai faina, nuo pat pirmo karto (mazuciui buvo tada kokie 1,5 metuku) labai jam patiko. dabar jam 4 su virs, tai paskutinius 3 kartus veduosi su savim, kol mano dazosi plaukai, apkerpa maziu :-)
manau, kad kirpykla yra skirta kirptis, ir tikrai negaila tu 20 litu
4u.gif
Atsakyti
mes einam i vaiku kirpykla kaune- tai ten siaip ne taip susitvarko su mano berneliu, paprastoj kirpykloj kazi ir jis leistusi g.gif
Atsakyti
gal kas nauja tel vaiku kirpyklos kanto gatvej turit, o tai kiek skambinu telefonas isjungtas, reiks gal uzsukt, tikiuos nebankrutavo g.gif
Atsakyti
skaitau skaitau, ir nesuprantu- tai negi tikrai Vilniuje nėra sepc vaikų kirpyklos, tik Kaune? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 02 25, 21:40)
skaitau skaitau, ir nesuprantu- tai negi tikrai Vilniuje nėra sepc vaikų kirpyklos, tik Kaune? verysad.gif

Kol kas nėra verysad.gif
Atsakyti
o mes einam į kirpyklą,nes pati nesugebėčiau turbūt apkirpti blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mums labiausiai tinka ir patinka Veronika iš Eslaudos (Vilnius).
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2008 12 30, 12:02)
gal kas nauja tel vaiku kirpyklos kanto gatvej turit, o tai kiek skambinu telefonas isjungtas, reiks gal uzsukt, tikiuos nebankrutavo  g.gif

mums ten irgi labai patinka thumbup.gif nemanau kad bankrutavo, reikia pasisakmbinti uzsirasyti is anksto, o ir kainos nelabai vaikiskos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2009 03 02, 13:43)
o ir kainos nelabai vaikiskos  blush2.gif

Kokios ax.gif
Atsakyti
Vedu į kirpyklą ir esu tuo labai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
O Kanto g. toj kirpykloj nuo kiek laiko vaikus kerpa? Mano dukrytei greit bus metukai, noreciau jau apkirpti, nes kirpciukai jau ilgi, lenda i akytes ir apie ausytes reikia patrumpinti.
Atsakyti