Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš morkų - pigu ir skanu!


dar žinau paprastą receptuką, man labai skanu

200g. keptu vistienos kepeneliu
200g. taruotu obuoliu
300g. tarkuotu morku
ispaustos citrinos sultys ir pagal skoni soju padazo, juodu maltu ppipiriuku.Obuolius galima tarkuoti burokine tarka, morkas kiek smulkesne, sumaisyti ir ant virsaus uzdeti keptas kepeneles.
Atsakyti
na, mano pacios mylimiausios yra:

morkos
salieru saknys
obuoliai

viska sutarkuoji tokiu santykiu, kaip skanu (as sau vienai dedu didele morka, maza obuoli ir saliero gabala kaip kortu kalade).

truputis aliejaus (būtina, kad vitaminus geriau is morkų organizmas pasisavintu)
ir gardėsiai, kokių, yra namie: saulegrazos, razinos, graikiski riesutai.

mano mama vaikystej dar pridedavo grietines, bet man ir be jos skanu, ir sveikiau taip ax.gif
Atsakyti
is morku nieko ypatingo nedarau,bet daug kur naudoju,spaudziu sultis,dedu i troskinius,sriubytes,misraines..reiks pabandyti pasidaryti morku ir fermentinio surio salotas,jauciu patiks ax.gif
Atsakyti
Labai jau skanios morkų salotos su rūkyta lydeka, marinuotu agurkėliu, česnaku ir majonezu - tik pirštukų nenusikąskite. Morkos sutarkuokite burokine tarka, žuvį sulaužykite gabaliukais, agurkiukus supjaustykite kubeliais, česnaką arba įspauskite arba supjaustykite, įdėkite majonezo - paragaukite, jei trūksta druskytės ar prieskonių, tada įberkite "tos labai nesveikos" "Vegetos" ir SKANAUS!.. ax.gif Beje, majonezą naudoju "Vilniaus" neriebų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JURCE: 19 birželio 2009 - 10:29
As morkas labai megstu,ir is ju ruosiu ivairiu patiekalu.
Rytmeti spaudziu sultis,kepu sklindzius morku, kepu keksiukus,pyraga morku.
Ivairias ruosiu salotas,troskinius, nepakeiciama darzove sriuboje ,sufleje, apkepas su varske ir morkomis.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 06 24, 17:43)
As morkas labai megstu,ir is ju ruosiu  ivairiu patiekalu.
Rytmeti spaudziu sultis,kepu sklindzius morku, kepu keksiukus,pyraga morku.
Ivairias ruosiu salotas,troskinius, nepakeiciama darzove sriuboje ,sufleje, apkepas su varske ir morkomis.

Gal galetum receptukus surasyt? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 02 06, 15:49)
aš paskutiniu metu išmėginau paparastų paprasčiausias morkų obuolių salotas su majonezu.skanu, greita, sveika (jei majonezo neskaičiuosim).. mirksiukas.gif
ankščiau niekad neragavus buvau, bet va pabandžiau ir manajam patiko clap.gif
tiesaq maniškis, jei ne į darbą, tai dar česnako įspaudžia.. wub.gif

o tos firminės mokų česnakų salotos mum skaniausia ant juodos keptos duonos thumbup.gif ir duonytės trint nereikia... blush2.gif


drinks_cheers.gif As irgi dedu tarkuotas morkas, cesnako, druskos, majonezo ir tepu ant keptos duonos, vakar valgiau taip wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 07 22, 15:09)
dedu tarkuotas morkas, cesnako, druskos, majonezo ir tepu ant keptos duonos

liux, as irgi taip megstu thumbup.gif
Atsakyti
O pas mus šeimoje dabar morkos tirpte tipsta thumbup.gif Paprasčiausiai prisipjaustom gerą puskilį mokrų juostelėmis, nusiperkam grietinės ir prie bulvių traškučių būna tokie milteliai pagardinti čipsams, o mes tą padažiuką su morkom kertam. Užsikabinom kaip reikiant, nespėju namo morkų temt lotuliukas.gif Geriausias užkandis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ignasser @ 2009 08 20, 15:00)

geras thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ir koloriju zymiai maziau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(pile @ 2008 03 05, 17:16)
na, mano pacios mylimiausios yra:

morkos
salieru saknys
obuoliai

viska sutarkuoji tokiu santykiu, kaip skanu (as sau vienai dedu didele morka, maza obuoli ir saliero gabala kaip kortu kalade).

truputis aliejaus (būtina, kad vitaminus geriau is morkų organizmas pasisavintu)
ir gardėsiai, kokių, yra namie: saulegrazos, razinos, graikiski riesutai.

Sitos pas mus turi pasisekima ir tos kur morkos su cesnakais smile.gif
Atsakyti