Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos užsienyje

QUOTE(Langoza @ 2009 03 15, 10:45)

jooo, visi ten uz LT ribu laukia norinciu dirbti, o ypac su pilveliais  rolleyes.gif
baikit svajot, mergaites  rolleyes.gif




labai su tavimi sutinku drinks_cheers.gif darbininku ir be pilveliu cia eilese stovi simtai doh.gif o ir pasalpos taip greitai negausi, nes bedarbiu Anglija pilna, visi pasalpu praso doh.gif
Atsakyti
ax.gif aš su dviems paaugliais į italiją ruošiuos,vieniša esu
kaip ten ta sistemą su pašalpom ar irgi po 12 mėnesių pradės mokėti.Lietuva ,vos pradėsiu ten dirbti ,vaiko pinigus irgi atims
Atsakyti
nu ir drasios jus mamytes rolleyes.gif man tik pavydet jusu drasos ax.gif bet labai saunu, kad nebijot, kad bandot, o kaip kitaip suzinot jei nebandyt?nepasiseks nepasiseks, grysit, bet bent jau busit pabande ir nebereiks svajot....manau jei zmogus rimtai nusiteikes ir pradzioj sutiktu bet koki juoda darba dirbt+ dar angliskai nors siek tiek kalba, tikrai ji rastu (pvz fabrike), tik aisku gerai butu, kad atvaziavus netektu su tasem slifuot gatves ir ieskot kur apsistot, tad jei turit kokiu pazystamu kurie priimtu savaitei kitai, manau drasiai galima bandyt...ir aisku reikia turet kam vaikeli palikt bei siek tiek pinigeliu...na nestuke.gif gal sunkiau, ypac jei jau pilvelis matosi, vargu ar kas priims i darba, be to reikalinga med. pieziura, ir visa kita....o pasalpu kaip ir daugelis jau minejo, niekas nemeto i kaire ir i desine...as pati siuo metu esu nestuke.gif ir gyvenu anglijoj.Kadangi neisdirbu reikiamu valandu negaliu pretenduot i dirbanciojo pasalpa (tax creditus)tad tenka suktis is to ka uzdirbu.be to, busiu vienisa mamyte, bet kiek suprantu tai dideles reiksmes neturi ir gausiu pasalpeles tokias pat kaip ir visos nestuke.gif ir mamytes vienisos jos ar ne, bus sunku, nes zinau kad pinigeliu vaikeliui nemazai reikes, plius nuoma, mokesciai, bet gal kaip nors isgyvensiu rolleyes.gif bet zinau kad cia vistiek geriau nei lietuvoj kad butu...tai gi visoms besiruosiancioms palikti lietuva linkiu kuo didziausios sekmes ir nenuleisti ranku,bandyt verta, o pesimistu kurie "nuleidzia" ant zemes visada atsiras. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimabuz @ 2009 03 29, 05:08)
ax.gif aš su dviems paaugliais į italiją ruošiuos,vieniša esu
kaip ten ta sistemą su pašalpom ar irgi po 12 mėnesių pradės mokėti.Lietuva ,vos pradėsiu ten dirbti ,vaiko pinigus irgi atims

ruosiesi vaziuoti ten neisisaiskinusi visko apie socialini gyvenima? g.gif

QUOTE(endi @ 2009 04 04, 08:35)
pesimistu kurie "nuleidzia" ant zemes visada atsiras. smile.gif

gal reiktu sakyt ne pesimistu, o realistu tongue.gif
dauguma isivaizduoja, kad atvaziuos, o ten visi ju laukia isskestom rankom, tik darbus siulo, valstybe pashalpas dalina sen ben ten, tik spek viska imti bigsmile.gif
manau, laikas nuleist ant zemes tas, kurios net isisvajojo budamos nestuke.gif ieskoti ale laimes kazkur...
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2009 04 04, 13:21)
ruosiesi vaziuoti ten neisisaiskinusi visko apie socialini gyvenima?  g.gif
gal reiktu sakyt ne pesimistu, o realistu  tongue.gif
dauguma isivaizduoja, kad atvaziuos, o ten visi ju laukia isskestom rankom, tik darbus siulo, valstybe pashalpas dalina sen ben ten, tik spek viska imti  bigsmile.gif
manau, laikas nuleist ant zemes tas, kurios net isisvajojo budamos  nestuke.gif ieskoti ale laimes kazkur...


ne dėl pašalpų važiuoju,neesmė-algą gausiu,bet žinoti noriu.Dirbti važiuoju .Taip medikams darbų yra ir italijoje ir visur kitur.Laukia ar nelaukia važiuosiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laimabuz @ 2009 04 05, 07:44)
ne dėl pašalpų važiuoju,neesmė-algą gausiu,bet žinoti noriu.Dirbti važiuoju .Taip medikams darbų yra ir italijoje ir visur kitur.Laukia ar nelaukia važiuosiu rolleyes.gif


sekmes jums 4u.gif
jei tikrai turit garantuota darbo vieta, tai tik sekmes 4u.gif ir niekas geriau nei pacioje Italijoje nepaaiskins apie socialines garantijas ir imanomas pasalpas.
Atsakyti
QUOTE(Rutele24 @ 2009 04 05, 16:01)
sekmes jums  4u.gif
jei tikrai turit garantuota darbo vieta, tai tik sekmes  4u.gif  ir niekas geriau nei pacioje Italijoje nepaaiskins apie socialines garantijas ir imanomas pasalpas.


ax.gif ačiū
Atsakyti
Idomu ka mamukai veikiat savaitgaliais. lietuvoje tai viskas daug lengviau: tevai, draugai, gimines... o uzsienyje?
Bent jau man tai labai liudna buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimabuz @ 2009 04 05, 06:44)
ne dėl pašalpų važiuoju,neesmė-algą gausiu,bet žinoti noriu.Dirbti važiuoju .Taip medikams darbų yra ir italijoje ir visur kitur.Laukia ar nelaukia važiuosiu rolleyes.gif


labas, jei ne paslaptis gydytoja dirbsi ar infermiera? kaip darba radai?

teisingai, laukia ar nelaukia nesvarbu, svarbu yra didelis noras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tauromama @ 2009 04 05, 15:10)
Idomu ka mamukai veikiat savaitgaliais. lietuvoje tai viskas daug lengviau: tevai, draugai, gimines... o uzsienyje?
Bent jau man tai labai liudna buna smile.gif


Man pasiseke, nes turiu cia draugiu dar is Lietuvos laiku.Atvaziuoja manes aplankyti, kartais kartu kur nors isvaziuojam. Kartais ir vien su dukra isvaziuojam pasizvalgyti. tik su autobusu, nes masinos neturim. Arba sedim namie, zaidziam. Taip, liudna buna kartais.Bet pagalvoju, jei ir Lietuvoj butum, tai vienos butu uzsieme, kitos be vaiku, pas senelius daznai irgi neprivazinetum, jei jie gyventu kitame mieste.
Atsakyti
QUOTE(margaritav @ 2009 04 18, 00:58)
Man pasiseke, nes turiu cia draugiu dar is Lietuvos laiku.Atvaziuoja manes aplankyti, kartais kartu kur nors isvaziuojam. Kartais ir vien su dukra isvaziuojam pasizvalgyti. tik su autobusu, nes masinos neturim. Arba sedim namie, zaidziam. Taip, liudna buna kartais.Bet pagalvoju, jei ir Lietuvoj butum, tai vienos butu uzsieme, kitos be vaiku, pas senelius daznai irgi neprivazinetum, jei jie gyventu kitame mieste.


as irgi namie nesedziu, daug vazinejam einam visur su maziuku, bet pasiilgstu draugu smile.gif
Atsakyti
sveikutes. likau ir as viena su vaikeliu, kuris net dar negime...nematau saves lietuvoje, kai vaikelis paaugs tikrai mausiu kur i uzsieni pinigeliu uzsidirbt, gal ir pasiliksiu kur suvisam...bet dar beveik 3 men iki gimdymo...ir dar nors metelius reikes paaugint vaikeli lietuvoje...
Atsakyti