Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgas kelias pas TAVE

Beprotiškai graži istorija .....
Atsakyti
Nu jau labai romantiska wub.gif , matyt, pats Dievas jums padejo surasti vienas kita. Sekmes ir ilgo, grazaus gyvenimo. 4u.gif
Atsakyti
Aciu Jums visoms labai! 4u.gif 4u.gif

Mudu irgi vis pakalbam, kad musu gyvenimas kaip romanas ir net knyga galima parasyti. Gal kada taip ir padarysim wub.gif
Atsakyti
Labai graži ir jausminga meilės istorija,atrodo kad kine taip ir tegali būti.žinoma parašyk tęsiny... smile.gif
Atsakyti
Pasakiska istorija thumbup.gif
Atsakyti
labai grazu wub.gif kaip kartais buna wub.gif sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
Tiesiog nuostabu wub.gif Kaip pasakoje wub.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz grazius zodzius. Kadangi siadnien Valentadienis tai uzsukau vel savo istorijos paskaityti wub.gif Kaip gera..
Bet nesupratau is kur mano istorijos pabaigoj tas 404 atsirado lotuliukas.gif Matyt paveiksliuko kodas pasikeite ar ka... Dabar ne tema ten tas skaicius ir dar zmogekas supykes g.gif O redaguot negaliu verysad.gif
----------------
Siryt radau paruosta kava, svieziu aplesino sulciu ir sirdele. Pamacius tai, isbuciavau vaikus ir visi nusprendem kad musu tetukas pats geriausias wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blakstienake: 14 vasario 2008 - 17:17
QUOTE(Blakstienake @ 2008 01 22, 00:19)
Draugiškai sutarėme skirtis. Nemaniau kad jis to norės. Nustebau, kad viskas taip paprasta. Tai kodėl aš turėjau kankintis taip ilgai! Kitą dieną jis jau pasirodė viešai su ta drauge. Vos nenugriuvau iš šoko. Puoliau draskyti akis, kad jis man buvo neištikimas ir pan., jis gynėsi kad tik nuo dabar jis su ja, prieš tai nieko nebuvo, bet aš nepatikėjau. Tada pasijutau įskaudinta ir sutrypta, nes tiek ilgai jaučiausi kalta dėl savo jausmų jam, o jis to net neįvertino. Tereikėjo vieno žodžio ir jis jau kitos glėbyje. Na bet tai jau kita istorija... Matyt gyvenimas viska sudėliojo į savo vėžes...


Tikrai verta pakelti taurę už Jūsų gražią Meilę drinks_cheers.gif !

Tik tokį nuostabų pasakojimą šiek tiek gadina aukščiau esanti citata.
Kažkaip keistai skamba - "draugiškai sutarėme skirtis", bet vos nenugriuvai iš šoko, sužinojusi apie savo vyro naująją draugę (tuo labiau, kad jau ir anksčiau įtarei). O kaip jis turėjo jaustis, sužinojęs, kad tu tiek laiko mylėjai kitą. Ir nesvarbu, kad nemiegojai. Man daug baisesnė dvasinė neištikimybė ... Jauteisi kalta, bet iš kur žinai, ar jis nesijautė? Gal lygiai taip pat kankinosi kaip ir tu? Ir kodėl jis turėjo tai įvertinti? Ar tau būtų gera gyventi su žmoguni, kuris nemyli tavęs, bet iš pasiaukojimo gyvena su tavimi ... Nemanau. Visgi mes, žmogeliukai, esame kažkiek egoistai ...
Bet tai - tik mano asmeninė nuomonė. Tikrai nenorėjau įžeisti schmoll.gif .

Darkart sėkmės, ir būkit laimingi heart.gif !

Atsakyti
QUOTE(NerLin @ 2008 02 22, 17:20)
Tikrai verta pakelti taurę už Jūsų gražią Meilę drinks_cheers.gif !

Tik tokį nuostabų pasakojimą šiek tiek gadina aukščiau esanti citata.
Kažkaip keistai skamba - "draugiškai sutarėme skirtis", bet vos nenugriuvai iš šoko, sužinojusi apie savo vyro naująją draugę (tuo labiau, kad jau ir anksčiau įtarei). O kaip jis turėjo jaustis, sužinojęs, kad tu tiek laiko mylėjai kitą. Ir nesvarbu, kad nemiegojai. Man daug baisesnė dvasinė neištikimybė ... Jauteisi kalta, bet iš kur žinai, ar jis nesijautė? Gal lygiai taip pat kankinosi kaip ir tu? Ir kodėl jis turėjo tai įvertinti? Ar tau būtų gera gyventi su žmoguni, kuris nemyli tavęs, bet iš pasiaukojimo gyvena su tavimi ... Nemanau. Visgi mes, žmogeliukai, esame kažkiek egoistai ...
Bet tai - tik mano asmeninė nuomonė. Tikrai nenorėjau įžeisti  schmoll.gif .

Darkart sėkmės, ir būkit laimingi  heart.gif !


Na sito as negaliu komentuoti per daug, kadangi si istorija yra tik apie mane ir mano didziaja meile. Todel sioje istorijoje labai nedaug uzsiminiau apie ex vyra, tik nuotrupos, is kuriu galejai susidaryti iskreipta vaizda. Jei papasakociau viska, susidarytum dar kitokia nuomone.
Bet del dvasines neistikimybes sutinku, baisus dalykas, kuri, deja, sunku pakeisti. Ir as tuom visai nesidiziavau. Gi pati man pritari kad esame zmogeliukai, ne robotai, ir kiekvieno jausmo nesuplanuosi is anksto su pasekmem ir nesekmem... As stengiausi nieko neiskaudinti, bet gyvenimas kazkaip viska vistiek sutvarke. Svarbu, kad dabar visiems gerai 4u.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
4u.gif laaabai grazi istorija,net sunku patiketi, kad taip buna....
Atsakyti