Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgas kelias pas TAVE

blakstienake istorija labai jausminga wub.gif dekoju likimui, kad man savo antros puseles neteko ilgai laukt ir vis gi as tikiu likimu thumbup.gif
Atsakyti
Pilnai suprantu temos autorę. Tik man kažkaip parodaksaliai atrodo, nes skaitydama daugelį šio forumo temų supratau, kad daugeliui ištikimybė ir santuoka yra eminiai dalykai gyvenime. Šioje jaudinančioje istorijoje santuokos įžadai sulaužyti,bet daugelis šia istorija gėrisi. Autorės vietoje pasiielgčiau lygiai taip pat. Skirtumas tik tas, kad aš neesu tokia oficialios santuokos šalininkė, nes žmogus nežino kas su juo atsitiks rytoj (ką ir parodo ši istorija) todėl man ir baugu duoti santuokinius įžadus....na nzn tikiuosi mane supratote....
Atsakyti
Įdomi istorija..
Svarbiausia, kad visi likote laimingi g.gif wub.gif
Atsakyti
Labai grazi istorija wub.gif sekmes jusu seimai 4u.gif
beje, butu ydomu suzinoti tesini su pirslybomis ax.gif
Atsakyti
Kokia nuostabi istorija bigsmile.gif Trūksta net žodžių..
Atsakyti
Pasakiška istorija wub.gif o jei nepaslaptis iš kurios šalies jūsų vyras? smile.gif
Atsakyti
Laiminga moteris, kad gali isgyventi tokius stiprius ir, kas svarbiausia, abipusius jausmus 4u.gif sekmes jums!
Atsakyti
Nuostabu thumbup.gif
Atsakyti
kaip bebutu istorija verta medalio! clap_1.gif ir kai pagalvoji gyvenimas gali sekundemis pasisukti taip, kaip maziausiai tikiesi. skaiciau istorija viena, du, tris kartus...ir dar karteli vel, nezinau, taciau sioje situacijoje pasielgciau taip pat - kovociau del meiles, nesvarbu jeigu ir tektu iskaudinti kitus. Mano situacija buvo panasi, ir kovojau del meiles, tik tiek kad nebuvau dar istekejus ir mano ex nebuvo vertas gero vardo. Gal kada ir as parasysiu savo istorija, taciau kol kas malonu skaityti tokias istorijas su laimingom pabaigom. wub.gif
4u.gif
Atsakyti
Oj, kaip seniai bebuvau cia uzsukus. Smagu, kad kazkas dar paskaito mano istorija. Pati karts nuo karto paskaitau, kai norisi prisiminti TA jauduli wub.gif

Dekui, merginos, kad pasisakote. Tai mane dziugina, kad esu tokia ne viena.

O ir istorijos tesini esu jau seniai aprasiusi, tik niekaip nebeprisedu normaliai paredaguot, o dar sventes pries akis. Na gal kada, kai leciau laikas leks doh.gif

Graziu Jums svenciu! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Nuostabi istorija drinks_cheers.gif wub.gif kiek daug gali meilė clap_1.gif

labai lauksiu tęsinio... ax.gif

Gražių švenčių ir jums wub.gif newyear.gif
Atsakyti
Meile-vienas is graziausiu gyvenimo reiskiniu.... wub.gif Super istorija thumbup.gif ,labai grazu wub.gif Bukit laimingi wub.gif
Tik nepritariu tiem neigiamiem komentatoriam,nes autore nerase savo santykiu su vyru,o as labai puikiai zinau,aisku is savo gyvenimo patirties,jei tau gerai su antraja puse,niekada nematysi,nei svetimu vyru,nei moteru schmoll.gif .Kai gyvenau su pirmu vyru,buvau ne laiminga ir matydavau visai kitaip nei dabar,turedama salia mylima vyra wub.gif
Blakstienake,labai nuosirdziai linkiu jum begalines laimes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti