Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pavyko užsienyje susirasti nors vieną draugę?

QUOTE(MichGirl @ 2012 01 16, 19:39)
o ko jie tau pavydi, siaip kazkaip as nepasakyciau, kad su pavydziai amerikieciais kazkada susidurus buciau. O del bendraamziu, nebandei su vyresnem bendrauti, mano daug amerikieciu draugiu yra uz mane plius minus 10m vyresniu ir kuo puikiausiai sutariam, vaikai panasaus amziaus ir t.t. Yra keletas ir jaunesniu uz mane, bet kazkaip atitinka viskas ir poziuris i gyvenima ir mentalitetas ir panasiai. Siaip is esmes per 10metu tik su viena teko nustoti bendrauti, bet ten buvo paauglystes tipo dramos "kodel su bendrauji daugiau nei su manim" ir panasiai, nenorejau zaist tokiu zaidimu.


Vyresniu nelabai daug mano aplinkoje, bendrauju su pora moteriskiu, kurios man i mociutes jau tiktu, tenisa zaidziam kartu, lb geros zaidejos tai man mokytis tik.
Siaip musu valstija truputi kaimas, zmones neprate prie uzsenieciu, ga del to man neiseina su jom.
Bet sutinku su merginom, savos tautybes man geriausia, na teisingia tureciau patikslinti, su rytu europietem as geriausiai sutariu, su rusem ir ukrainietiem. Labai saunios jos apsitaike, veiklios, issilavine, dirbam kartu tai ir susibendravom drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseliote @ 2005 03 30, 05:28)
todėl,kad ten buvai laisva,netekėjusi,be vaikų,o dabar dar turi derintis ir kad vyrui draugai patiktų ,ir kad vaikai nesimuštų mirksiukas.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif sukelia sunkumu... dazniausiai tai mano vyras su mano draugais susibendrauja, nei kad as su jo draugu antrom pusem... doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Atene323 @ 2012 01 16, 20:54)
drauges tik lietuves ir latves ax.gif man priimtinesnis bendravimas su savos tautybes zmonemis rolleyes.gif Del panasaus poziurio,bei bendru interesu smile.gif


agham.. vis tik bendras supratimas, kultura, kalba savo daro...


persikrauscius, daug draugysciu LT nutruko, o kazi ko lb artimesnio naujo neatsirado... gerai, akd vyra gera turiu... ax.gif wub.gif siaip papliotkint yra su kuo, bet kad tokia lb lb gera drauge turet cia- nepasitaike... rolleyes.gif

gaila tik kad su LT likusia santykiai nutruko... keiciasi zmones... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ritaki22 @ 2012 03 26, 23:49)
Labutis!
Ieskau draugiu Barselonoje, Ispanijoje. Gal atsirastu norinciu pabendrauti? smile.gif
Gyvenu cia apie puse metu ir iki siol nepavyko susirasti artimesniu biciuliu, o butu labai miela smile.gif



labukas wink.gif labai gaila, kad negyvenu barselonoje.. butu smagu tikrai susirasti drauge.. bet tokia gera.. kaip kad vaikysteje, buna draugai, be jokiu isskaiciavimu, apkalbu, tiesiog.. buti draugu.. istikro kuo vyresni daromes tuo sunkiau rasti nuosirdziu draugu.. as irgi gyvenu dubline, atrodo daug lietuviu aplinkui, bet visi labai uzdari, turi savo draugu rata ir nauju nebepriima verysad.gif taigi labai vienisa kartais jauciuosi... verysad.gif bet tikiuosi ir linkiu kad atsiras merginu gyvenanciu salia taves mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasssyte @ 2012 03 27, 18:20)
labukas wink.gif labai gaila, kad negyvenu barselonoje.. butu smagu tikrai susirasti drauge.. bet tokia gera.. kaip kad vaikysteje, buna draugai, be jokiu isskaiciavimu, apkalbu, tiesiog.. buti draugu.. istikro kuo vyresni daromes tuo sunkiau rasti nuosirdziu draugu.. as irgi gyvenu dubline, atrodo daug lietuviu aplinkui, bet visi labai uzdari, turi savo draugu rata ir nauju nebepriima  verysad.gif  taigi labai vienisa kartais jauciuosi...  verysad.gif  bet tikiuosi ir linkiu kad atsiras merginu gyvenanciu salia taves  mirksiukas.gif


tai va...butu smagu tureti tokiu draugiu be isskaiciavimu, nuosirdziu ir geru kaip vaikysteje... ech
persikraustyk i Tennessee! draugausim! smile.gif
Atsakyti
Tikrai susiradau vien netgi per sm bendraujam,draugaujam,kita is lt laiku netoli gyvena,o seip geriausia mano drauge yra mano mama kuri gyvena netoliese ax.gif
Atsakyti
as jau turiu Vokietijoj susiradus draugu thumbup.gif bet as ju ieskojau per visur ir per sm ir internete kur vokietijos puslapiai lietuviams, ir siaip gatveje ar parduotuveje klausydavau ar kas nesneka lietuviskai, va taip ir susipazinom su viena lietuvaiciu pora parduotuveje smile.gif graziai bendraujam piknikus kartu rengiam, beveik visi savaitgaliai kartu smile.gif o ir kiti lietuvaiciai jei ka patys ateina uzkalbina...musu dar cia matyt ne tiek daug, todel visi iesko sau draugu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasssyte @ 2012 03 27, 17:20)
labukas wink.gif labai gaila, kad negyvenu barselonoje.. butu smagu tikrai susirasti drauge.. bet tokia gera.. kaip kad vaikysteje, buna draugai, be jokiu isskaiciavimu, apkalbu, tiesiog.. buti draugu.. istikro kuo vyresni daromes tuo sunkiau rasti nuosirdziu draugu.. as irgi gyvenu dubline, atrodo daug lietuviu aplinkui, bet visi labai uzdari, turi savo draugu rata ir nauju nebepriima  verysad.gif  taigi labai vienisa kartais jauciuosi...  verysad.gif  bet tikiuosi ir linkiu kad atsiras merginu gyvenanciu salia taves  mirksiukas.gif



Aciu uz grazius zodzius, to paties linkiu ir tau bei visoms ju ieskancioms! smile.gif

as praktiskai nesu sutikusi lietuviu Barselonoje, matyt ju cia yra labai nedaug... unsure.gif
na o mano atveju geriausios drauges tai atsirado studiju laikotarpiu, o su vaikystes draugemis nutruke visi kontaktai. Gaila, kad visos drauges liko Lietuvoje, labai truksta to gyvo nuosirdaus bendravimo...
Bet neprarandu vilties susirasti nauju tikru draugu:)
Atsakyti
Neturiu drauges emigravus sad.gif su kuria pasisopinti ar kavos isgerti galeciau unsure.gif
nelabai ir laiko turejau ieskoti ka nors g.gif ir be to ar imanoma ieskant surasti, kaip kur ieskoti unsure.gif
Atsakyti
Mano drauges visi LT o cia yra daug geru pazystamu su kuriais galima susitikt paplepet isgert kavos rolleyes.gif Viena karta sedejau kavinukei su vaiku geriau kava ir kazka paklausiau savo vaiko rusiskai ir i mus atsisuko viena mergyna taip pat su vaiku, ir pradejo sniaketis su mumis rusiskai taip ir bendraujam jau 3 metus biggrin.gif
Atsakyti
Tema buvo kaip ir klausimas, o pavirto i pazinciu portala lotuliukas.gif Bet irgi gerai. As neturejau Lt jokios "mirtinos" drauges, tik begale pazystamu. O atvykus i uzsieny tuo labiau nesitikejau,kad kas nors puls labai manes ieskot,ar as pulsiu. ax.gif Radau 1 drauge per SM,bet nueit pas ja kavos isgert negaliu. Per toli gyvena ir ne saligatviai kalti. O siaip visais gyvenimo atvejais remiuosi i seima- ji visa ko pagrindas ir geriausi mano draugai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vajetau @ 2012 10 25, 19:46)
O siaip visais gyvenimo atvejais remiuosi i seima- ji visa ko pagrindas ir geriausi mano draugai. 4u.gif

tai tik pavydėt galima, kad su šeima esat artimi.
Atsakyti
siaip patarciau yra feisbuke ivairios grupes pavyzdziui "londono mamytes" ir panasiai. tikrai turetumete rasti bendraminciu wink.gif
Atsakyti