Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms

QUOTE(raskila @ 2008 03 24, 19:46)
Nu jau pradejau megzti savo liemene, turbut jokio skirtumo ka pirmiau megziu ar nugara ar prieki? Ar geriau pirma prieki? Ir nemoku megzti rankoviu , kaip tas akis isimti ar kaip tas rankoves numegsti? ir priekio liemenes apykakle V formos neisivaizduoju kaip megzti tu rasto zenklu nesuprantu visu.



Paprastai pirmiausia mezgama nugara, bet šiuo atveju nėra butina - jei nori priekio, tai tebūnie smile.gif
Raskila, o gal turi nors kokia nors knygą apie mezgimą? Ten tikrai rasi, kaip ,,išimti" rankoves. Nežinau tavo modelio, bet kokiai nors klasikinei liemenei reiktų išimti tiek akių, kad mezginio liktų pečių plotis. Hm, kaip čia aiškiau? Sakykim, tavo pečiai yra 38 cm, o liemenes plotis ties krūtine - 50 cm, reiškia, tau kiekvienai rankovei reikia nuimti po 6 cm (pasiskaičiavus akis pgl mezginį). Akis geriausia sumegzti ne visas iškart, o pamažu, sakykim, pradžioje 5, kitoje eilutėje - 2, po to -1.
Bandyk parašyti savo išmatavimus ir kiek mezginio akių sudaro 10 cm, tada bendrom jėgom paskaičiuosim biggrin.gif
Atsakyti
gal kas padetu noreciau toky paveiksliuka numegsti kas man paaiskintu kaip tai padaryti
user posted image
Atsakyti
Labai aciu uz patarimus. O problema ta, kad esu ne Lietuvoj ir jokios knygos apie mezgima cia neturiu.O mezgu liemene pamatavus pagal savo kitus megztinius. Niekad neteko megzti, gal kaip mokykloj mokinausi tada mezgiau truputi, o dabar mokedama tik blogas ir geras akis megztsti bandau megzt.Tai mano liemene sudaro 64 akys, nezinau mazdaug ar gerai gausis ar ne( tikiuosi nebus per maza ar per didele) biggrin.gif o jei gerai pamatavau tai 10cm sudaro 18-20 akiu, dar labai nedaug numezgiau.O liemene paprasta modeliuka galvoju apykakle V formos ir rankovytes nezinau gal kiek isimtos ir su tokiu kaip kanteliu , net dar gerai nezinau mezgu ir ziuresiu kaip iseis,.Svarbiausia kad neturiu jokios knygos tik jusu pagalba arba internetu galiu naudotis.
Atsakyti
doviliuke labai paprasta kiekvienas spalvotas langelis atitinka vieną akutę tik mesgant reikia stebėti abi mesginio puses nes spalvas reikia megsti iš abiejų pusių. megsk lygiuoju mesgimu - viena eilė geros kita blogos.
Atsakyti
QUOTE(raskila @ 2008 03 25, 18:21)
Labai aciu uz patarimus. O problema ta, kad esu ne Lietuvoj ir jokios knygos apie mezgima cia neturiu.O mezgu liemene pamatavus pagal savo kitus megztinius. Niekad neteko megzti, gal kaip mokykloj mokinausi tada mezgiau truputi, o dabar mokedama tik blogas ir geras akis megztsti bandau megzt.Tai mano liemene sudaro 64 akys, nezinau mazdaug ar gerai gausis ar ne( tikiuosi nebus per maza ar per didele) biggrin.gif o jei gerai pamatavau tai 10cm sudaro 18-20 akiu, dar labai nedaug numezgiau.O liemene paprasta modeliuka galvoju apykakle V formos ir rankovytes nezinau gal kiek isimtos ir su tokiu kaip kanteliu , net dar gerai nezinau mezgu ir ziuresiu kaip iseis,.Svarbiausia kad neturiu jokios knygos tik jusu pagalba arba internetu galiu naudotis.


Man kažkaip įtartinai atrodo tavo mezginio akių skaičius... O kiek cm tavo apimtis toje vietoje, kur bus liemenės apačia? Kadangi nežinau kol kas tavo dydžio, tai fantazuoju - sakykim, 90 cm, tai nugarai reikia 45 cm, o jei į 10 cm telpa 18 akyčių, tai reikia pradėti megzti 81 akies...
Geriausiai, tai rašyk man į až - bus paprasčiau aiškintis 4u.gif
Atsakyti
Atsiprasau bet nezinau ka reiskia AZ sad.gif o as gal dar buvau per mazai numezgus ir blogai apskaiciavau.Nes man ir gaunasi panasiai liemenes apacis 90-95 tai per puse 45-50. tai gal i 10cm kokia 10-15 akiu, nes dabar daugiau pamezgiau ir kitaip .Tie siulai mano tamposi.
Atsakyti
QUOTE(raskila @ 2008 03 27, 21:19)
Atsiprasau bet nezinau ka reiskia AZ sad.gif  o as gal dar buvau per mazai numezgus ir blogai apskaiciavau.Nes man ir gaunasi panasiai liemenes apacis 90-95 tai per puse 45-50. tai gal i 10cm kokia 10-15 akiu, nes dabar daugiau pamezgiau ir kitaip .Tie siulai mano tamposi.

az tai asmenine zinute mirksiukas.gif paspausk ant asmens vardo ir tada pasirink asmenine zinute ir parasyk smile.gif
Atsakyti
gal kas galetu pamokyti kai numegzti kepure, tokia paprasta glaustinuke (nzn kaip pavadint)? kazkada senais laikais nusimezgiau o dbr vargstu vargstu ir nebesugebu sad.gif
Atsakyti
mergytės sos help.gif kur ištraukėlės iš žurnaliuko turėtų būti kaip taisiklingai megsti rankovę (t.y. kaip ją nuleidinėti) blush2.gif pasirodo nuleidinėdavau neteisingai o dabar mesgu dukrai paltuką ir noriu teisingai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gertrudos mama @ 2008 05 23, 13:51)
mergytės sos  help.gif  kur ištraukėlės iš žurnaliuko turėtų būti kaip taisiklingai megsti rankovę (t.y. kaip ją nuleidinėti)  blush2.gif  pasirodo nuleidinėdavau neteisingai o dabar mesgu dukrai paltuką ir noriu teisingai  blush2.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
sveikos, kaip jus mezgat pynes? ar akis sukeiciat vietom ir tada ismezgat?
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2008 06 01, 19:44)
sveikos, kaip jus mezgat pynes? ar akis sukeiciat vietom ir tada ismezgat?

na as tai butent taip ir mezgu pynes wink.gif
Atsakyti