Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs ginekologai Alytuje

sveikos mamytes. noreciau ir as prie jusu prisijungti. smile.gif su antraja lankiausi pas stravisnkiene. nusiskundimu jai neturiu. nu nebent tai kad vos ne kas menesi prirasydavo visokiu mokamu tyrimu. gimdyti teko pas salikti. taigi dabar kai suzinojau kad laukiuosi tai galvoju ka daryt. eit vel pas stravinskiene, ar bandyt pas salikli, nes vel noreciau pas ji gimdyti. gal galit ka patarti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Latimerija. @ 2009 03 28, 12:01)
sveikos mamytes. noreciau ir as prie jusu prisijungti.  smile.gif su antraja lankiausi pas stravisnkiene. nusiskundimu jai neturiu. nu nebent tai kad vos ne kas menesi prirasydavo visokiu mokamu tyrimu.  gimdyti teko pas salikti. taigi dabar kai suzinojau kad laukiuosi tai galvoju ka daryt. eit vel pas stravinskiene, ar bandyt pas salikli, nes vel noreciau pas ji gimdyti. gal galit ka patarti?  blush2.gif


Sveika 4u.gif sveikinu nestuke.gif wub.gif
kiek žinau Saliklis gimdymų jau nebepriiminėja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazza @ 2009 03 28, 13:31)
Sveika  4u.gif sveikinu  nestuke.gif  wub.gif
kiek žinau Saliklis gimdymų jau nebepriiminėja  unsure.gif

Atsiprasau,kad isikisu, ax.gif schmoll.gif bet kad jis niekada gimdymu ir nepriiminejo... lotuliukas.gif
Atsakyti
kaip tai niekada nepriiminejo? gal su kazkuo sumaiset. nes as 2007 rugseji gimdziau pas ji. super daktaras, labai padejo man thumbup.gif jei ne jis tai nezinau kuo butu pasibaiges gimdymas.
na reikes pirmadieni pas ji uzsukti ir pasikalbeti kas ir kaip
Atsakyti
QUOTE(Latimerija. @ 2009 03 28, 12:52)
kaip tai niekada nepriiminejo? gal su kazkuo sumaiset. nes as  2007 rugseji gimdziau pas ji. super daktaras, labai padejo man  thumbup.gif  jei ne jis tai nezinau kuo butu pasibaiges gimdymas.
na reikes pirmadieni pas ji uzsukti ir pasikalbeti kas ir kaip


tikrai nebedirba gimdykloj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nefertite2007 @ 2009 03 28, 13:45)
Atsiprasau,kad isikisu, ax.gif  schmoll.gif bet kad jis niekada gimdymu ir nepriiminejo... lotuliukas.gif


cia tas mano pasisakymas buvo skirtas sios mamytes komentarui ax.gif
na dabar gal ir nebedirba. bet tikrai dar pries pusantru metu dirbo. o gal tik siaip sau netycia pasimaise pas mane palatoj ir gimdyma prieme lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(artita @ 2009 03 28, 14:39)
tikrai nebedirba gimdykloj mirksiukas.gif

o tu pas koki ginekologa siuo metu lankaisi? kazka pradzioj skaiciau kad apie salikli rasei
Atsakyti
QUOTE(Latimerija. @ 2009 03 28, 13:48)
cia tas mano pasisakymas buvo skirtas sios mamytes komentarui  ax.gif
na dabar gal ir nebedirba. bet tikrai dar pries pusantru metu dirbo. o gal tik siaip sau netycia pasimaise pas mane palatoj ir gimdyma prieme  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

o tu pas koki ginekologa siuo metu lankaisi? kazka pradzioj skaiciau kad apie salikli rasei


dirbo gimdykloj dar ir pernai, o dabar dirba tik poliklinikoj, konsultacinėj ir šeimos centre UAB "Pagalba ligoniui"...aš ir lankausi ir dabar pas jį šeimos centre mirksiukas.gif
Atsakyti
o norint pas ji lankytis tam seimos centre tikriausiai reikia buti ten prisiregistrsavus. is poliklinikos i ten gal negalima eiti? nes jauciu tam seimos centre mazesnes eiles nei poliklinikoj.
Atsakyti
QUOTE(Latimerija. @ 2009 03 28, 14:05)
o norint pas ji lankytis tam seimos centre tikriausiai reikia buti ten prisiregistrsavus. is poliklinikos i ten gal negalima eiti? nes jauciu tam seimos centre mazesnes eiles nei poliklinikoj.


taip, reikia prisiregistruoti ir eilių nebūna thumbup.gif akušerė labai maloni, tyrimus padaro iš karto thumbup.gif aš labai patenkinta, kad ten prisiregistravus
Atsakyti
[quote=Latimerija.,2009 03 28, 14:48]
cia tas mano pasisakymas buvo skirtas sios mamytes komentarui ax.gif
na dabar gal ir nebedirba. bet tikrai dar pries pusantru metu dirbo. o gal tik siaip sau netycia pasimaise pas mane palatoj ir gimdyma prieme lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
[b]Papildyta:[/
Nu kiek as zinau,gimdymus priimineja akuseres,ir pagrindini darba su nestuke.gif dirba tik jos,o gydytojas apziuri ir paskiria vaistus ,jeigu ju reikia lotuliukas.gif ,o gal jusu gimdymas buvo isskirtinis,kad Saliklis prieme?! ax.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2009 03 28, 15:09)
taip, reikia prisiregistruoti ir eilių nebūna  thumbup.gif  akušerė labai maloni, tyrimus padaro iš karto  thumbup.gif  aš labai patenkinta, kad ten prisiregistravus


tai ten ir pas vidaus daktere reikia persiregistruoti is poliklinikos? as galima tik pas Salikli registruotis? (nepykit uz tokius kvailus klausimus blush2.gif ctiesiog visa gyvenima tik poliklinikoj lankiausi)

QUOTE(nefertite2007 @ 2009 03 29, 12:07)
Nu kiek as zinau,gimdymus priimineja akuseres,ir pagrindini darba su  nestuke.gif  dirba tik jos,o gydytojas apziuri ir paskiria vaistus ,jeigu ju reikia lotuliukas.gif ,o gal jusu gimdymas buvo isskirtinis,kad Saliklis prieme?! ax.gif  blink.gif


na tai akusere leliuka prieme, bet kai prasidejo saliklio pamaina tai jis visa laika prie manes prabuvo nuo 8 val iki beveik 11 valandos. labai man padejo. ir akuserei aiskino ka daryti kai prasidejo pats gimdymas. na gimdymas manau tikrai isskirtinis buvo. dukrytei virkstele buvo apsisukusi apie kakliuka. buvo pradejus dusti. leido skatinamuosius. gimdos kaklelis ne iki galo atsidare tai aksere rankom atidarinejo. mazoji neturejo jokio noro islysti. issikankinau taip, kad neturejau jegu stumti. Saliklis stovejo salia ir per saremius padejo rankomis stumti mergyte. mazoji pradejo dusti, nebuvo laiko daryti operacija. o kai gime tai buvo visa melyna. neverke. paskui kai pravale burnyte pradejo verkti. tai va. tikrai neiprastas gimdymas. su pirmaja nieko panasaus nebuvo. ir net ginekologes salia nebuvo. tik po gimdymo atejo apziuret
Atsakyti
Manau,kad sis gimdymas bus sekmingiausias,laimingai isnesiot 4u.gif thumbup.gif be jokiu complication,ir pagimdyt ta,ko labai labai norisi ir prie ko sirdis linksta drinks_cheers.gif
thumbup.gif
Papildyta:
O Saliklis dabar poliklinikoj dirba,ir jei tu prie poliklinikos terapeuto prisirasius,tai niekur persirasyt nereikia,Salikli gali pasirinkt be problemu schmoll.gif mirksiukas.gif Sekmes.
Atsakyti