QUOTE(piliulkina @ 2008 09 20, 22:48)
Džiaugiuosi, kad išsikalbėjote. Geriau?...
Siūlau copy/paste į delfį, manau tikrai sulauksite tūkstantinės paramos. Masinė psichozė juk tokia užkrečiama..
Neturiu nei laiko, nei noro veltis į šitą taip atsibodusią diskusiją, tačiau tokiem kaip Jūs yra tiek internetinės erdvės reikštis ir suspaudus drėgnus kumštukus nuo ryto iki vakaro nepailstant pypauti kaip jie 'brangz' arba 'pigz'. Tačiau darkart kartoju: tam yra skirtos temos, tiek šiame klube,tiek kitur. Aš tikrai nuošidžiai nemanau, kad temoje apie būsto paskolas ir remontus kam nors reikalingi Jūsų cypavimai ir bandymai gelbėti kvailas, pasiklydusias ir prasiskolinusias sielas.
Jus turite ir laiko ir noro, neapgaudiketite saves, antraip cia nerasytumete

Deje, jus neturite argumentu, nei sveikos nuovokos. Nesuprantate elementariu ekonomikos ciklu, elemtarios aritmetikos nesuprantate.
Ar gali protingas zmogus pirkti NT uz puse milijono siandien, zinodamas, kad rytoij jis kainuos 10 proc. maziau? Bet jei esi visiskas Piliulkinas, tai priklausai tai baigtiniu kvailiu kategorijai, juk kvailumui ribu nera, o kvailiu skaicius baigtinis
Na, jei kas nemate gyvo ananaso tai gali lengvai pamatyti dar viena egzemplioriu
Sekmes!