Įkraunama...
Įkraunama...

Skauda nugarą (stuburą)

Pratimukai tikrai padeda, mano teta -pavyzdys. Vos paeidavo, o dabar labai nugaros raumenys sustiprėjo. Bet daro juos kiekvieną dieną doh.gif Kantrybės labai reikia...
Man vis dažniau skauda, bet dar pakenčiamai. Kaip reikia save nugalėti...
Atsakyti
pritariu tai minciai, kad turint problemu su stuburu, pratimus reikia daryt su gygytojo prieziura (juos ismokti, o paskui atlikti patiems), nes skausmo priezasciu gali buti n rolleyes.gif nemanau, kad savivaliavimas yra gerai - ne tam kineziterapeutai mokslus krimto rolleyes.gif zinoma, gydytojas gydyttojui nelygus..cia jau kaip pasiseks mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas visoms,

pagal savo patirti zinau, kad prisiversti daryti pratimus reguliariai ne kiekvienai is musu pakaks valios.
Tad atradau kita gan malonu man buda, kaip iveikti nugaros skausma.
Tai plaukimas.
Intensyviai plaukioju 4-5 kartus i savaite po 1 valanda ir tikrai kuriam laikui pamirsau nugaros skausma.
Plaukiu ramiai, vadinama "varlyte", bet be pertrauku, na nebent vienai minutelei sustoju atsikvept.
Patikekit tai veikia stebuklingai.
assa.gif
Atsakyti
Taip, bet kai prisiverti sportuot, aš pvz. body flex - nugarytės neskauda...
O baseiniukas gerai, jei moki plaukti ir neberia nuo chlorkalkių....
Atsakyti
Galiu rekomenduot gera gydytoja Kaune. Bet tik gydytojas nepades. Reiks pasportuoti(pratimus parodys pats gydytojas). Jei domina rasykit i AZ
Atsakyti
grap1, didelis ačiū tau už nuorodą kaip daryti pratimus. Juos buvau kažkur nudėjus, o dabar galėsiu mankštintis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VasVas @ 2009 08 19, 11:01)
Ojoj, as pas gydytoja su sitais pratimukais nuejau, tai is karto pasiule i siuksliu deze ismesti g.gif  . Tai vadinasi reklama ir nieko bendro su medicina neturi. doh.gif

...šituos pratimus kinezeterapeutė duodavo daryti...normalūs nugaros tempimo , bei raumenu minimalaus tvirtinimo pratimai.....Kas liečia plaukima, taip taigerai, bet kitas dalykas stuboros kausmas juk ne nuo vienos bėdos būna, plaukiant užvertsa galva, gaunasi bereikalinga stuburui apkrova, tai reikia labai gerai išsaiškinti ar tikrai tai gerai plaukimas....nors dabar daktarai tik linksi galva ir sako jog gerai....
Statiniai jėgos tempimo pratimai gerai, jie ir giluminius raumenis pačiumpa....
Atsakyti
QUOTE(etaruj @ 2009 11 21, 16:27)
...šituos pratimus kinezeterapeutė duodavo daryti...normalūs nugaros tempimo , bei raumenu minimalaus tvirtinimo pratimai.....Kas liečia plaukima, taip taigerai, bet kitas dalykas stuboros kausmas juk ne nuo vienos bėdos būna, plaukiant užvertsa galva, gaunasi bereikalinga stuburui apkrova, tai reikia labai gerai išsaiškinti ar tikrai tai gerai plaukimas....nors dabar daktarai tik linksi galva ir sako jog gerai....
Statiniai jėgos tempimo pratimai gerai, jie ir giluminius  raumenis pačiumpa....


etaruj, primink, kokia Tau liga, berods rašei kitur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AIVUKĖ @ 2009 11 21, 19:08)
etaruj, primink, kokia Tau liga, berods rašei kitur  smile.gif

....2-4 slankstelio osteochondrozė, su rudimentinio disko lumbalizacija...
Atsakyti
QUOTE(etaruj @ 2009 11 21, 22:56)
....2-4 slankstelio osteochondrozė, su rudimentinio disko lumbalizacija...


tai va man irgi osteochondrozė, tai darau body flex - tempimo pratimai, tai padeda smile.gif kartu ir lieknėjimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laima S. @ 2009 09 20, 16:41)

Tai plaukimas.
Intensyviai plaukioju 4-5 kartus i savaite po 1 valanda ir tikrai kuriam laikui pamirsau nugaros skausma.
Plaukiu ramiai, vadinama "varlyte", bet be pertrauku, na nebent vienai minutelei sustoju atsikvept.


Plaukimas labai gerai veikia nugaryte, sustiprina ir kartu atpalaiduoja raumenis. Super, jei tik yra kur plaukiot thumbup.gif
Vienintelis dalykas: galima plaukioti tik dviem stiliais: ant nugaros ir krauliu. Visko kitko nerekomenduojama jeigu turit rimtesniu problemu su stuburu. Varlyte negalima, nes yra atlosta galva ir gaunasi zymiai didesnis apkrovimas stuburui. Jei plaukti brasu, tai galva reikia normaliai panardinti po vandeniu, kartu su peciais.
Ir svarbiausia dalis: negalima susalti islipus is vandens drinks_cheers.gif
Atsakyti
Baseine galima uzsiimti ne tik plaukiojimu, bet ir tempimo pratimus daryti. Tie, kurie yra lanke uzsiemimus ,,vertikaliose" voniose, zino. Baseine paciam padirbeti zymiai pigiau, nei ,,vertikaliose" voniose thumbup.gif
Atsakyti