Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti natūralius nagus?

O as kazkaip nelabai tikiu lako pagrindo ir virsutinio sluoksnio 2in1 nauda. ax.gif Ju paskirtis visai kitokia tai ir savybes kitokios turetu but. Kaip ir su sampunais-balzamais 2in1.
Atsakyti
Laba smile.gif

Aš pritarčiau toms merginos, kurios sako, kad nagų būsena (ploni, stori, minkšti, kieti ir t.t.) yra įgimtas dalykas. Mano pačios visada buvo pusėtini, kai prižiūri viskas gerai, o jei ne, tai ir bėdos. Viskas pasitaisė kai pradėjau mažiau juos laikyti vandenyje (plauti indus ir pan.) viską valau su pirštinėm. Esu pastebėjusi, kad jų būklė kinta kas kokį pusmetį, matyt dėl vitaminų stokos. Ir tikrai labai padeda lakavimas, nagas būna daug kietesnis, gerai merginos sako, lakuokit pastoviai, net jei spalvos nusibosta, bespalviais ir pan. Tikrai veikia thumbup.gif
Tiesa, labai noriu paklausti. Ar tie lako pagrindai ir viršutiniai sluoksniai duoda kokią nors realią naudą? Ar jie būtini po ryškiais lakais ar po bet kokiu? Niekad nesu naudojusi ir neturėjau pageltusių nagų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2012 04 18, 08:54)
Ar tie lako pagrindai ir viršutiniai sluoksniai duoda kokią nors realią naudą? Ar jie būtini po ryškiais lakais ar po bet kokiu? Niekad nesu naudojusi ir neturėjau pageltusių nagų. g.gif

Ne visi ryskus lakai nagus dazo, dazniau dazo pigesniu firmu kiek pastebejau, tiek ryskus tiek tamsus. Matyt pataiket gerus nusipirkt. smile.gif
O lako pagrinda as bent jau naudoju ir po ryskiais, ir po sviesiais, ir po tamsiais.
Reali lako pagrindo nauda (to tikro base coat) yra ta kad jis ne tik kad saugo naga nuo pageltimo (nors buna kai kurie nudazo kiaurai ir per pagrinda doh.gif ) bet ir padeda nagu lakui ilgiau laikytis nat nagu. Ir ka as neseniai issiaiskinau, kad efetyviausia kai lako pagrindas nera blizgus, jis isdziuves turi atrodyti truputi matinis, tada jis kazkaip gerai sukabina laka prie nago. Taciau kaip alternatyva vietoj base coat'a galima naudoti ir koki nagus puoselejanti gydanti stiprikli, as taip seniau darydavau. ax.gif Aisku, lakas laikysis trumpiau ant nagu, bet ziurint kas aktualiau tuo metu tam nagui. Yra dar ir lako pagrindai islyginantys nago pavirsiu, lakas graziau pasiskirsto ant nago.
O virsutinis sluoksnis man irgi labai labai svarbus dalykas. wub.gif Nagai nerealiai blizga veidrodiniu blizgesiu, ir laikosi ant nagu zymiai ilgiau su top coat'u. Pas mane top coatas + lako dzioviklis du viename, tai dar ir laka nudziovina zymiai greiciau. Butinai dedu jo ant kiekvieno nagu lako bent viena sluoksni , o kartais ir du (tarkim jeigu lakas su blizguciais, siurkstus), ir po dienos kitos dar viena uzdedu, tada blizgesys atsinaujina, ir prasitesia lako issilaikymas. thumbup.gif

Zodziu, jau seniai nebeziuriu i nagu nusilakavima tik kad spalva uzsitept. Man cia kaip makiaze - drekinantis kremas, po to kremine pudra ir fiksuojanti sausa pudra ant virsaus. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 24 balandžio 2012 - 16:07
sakykit, kaip iškenčiat kol nagai nudžiūna? ax.gif
Nes jau negaliu, rodos nusilakuoju, išdžiovinu, o ryte vistiek su raštais atsikeliu.
Naudoju ir base'ą, ir top'ą. ax.gif
Gal ką rekomenduotumėt už padorią kainą?
Atsakyti
QUOTE(*.Simona.* @ 2012 04 24, 18:16)
sakykit, kaip iškenčiat kol nagai nudžiūna? ax.gif
Nes jau negaliu, rodos nusilakuoju, išdžiovinu, o ryte vistiek su raštais atsikeliu.
Naudoju ir base'ą, ir top'ą. ax.gif

o koki topa jus naudojat, su dziovikliu ar paprasta?
Atsakyti
naudoju Essence top coat qiuck dry, greitai džiūstantį, bet, kad jis nė velnio greit nedžiūsta...
jau nervuoja, nes norisi ir kad atrodytų tvarkingai, ir, pačiai malonu būtų.
Atsakyti
Aha, as irgi girdejau kad essence prastai dziovina laka. unsure.gif


Nukopijuoju savo posta rasyta temoje Visa tiesa apie nagu lakus

Yra INM Out The Door
user posted image

Seche Vite Dry Fast Top Coat
Labai labai populiarus dzioviklis, cia SM kai kurios merginos ji ivardija kaip tikra stebukla, labai greitai nudziovinanti laka. As pati jo nesu turejus, galvoju kada nors isbandyti.
user posted image

Abu labai vertinami, Seche Vite populiaresnis, viename bloge radau ju abieju palyginima http://lacqueritis.com/?p=67
As INM Out The Door turiu su blizguciais varianta, tai tikrai liuks dzioviklis.

Dar esu turejus ir likau patenkinta:

Golden Rose Quick Dry
user posted image
Labai neblogas variantas kas iesko nebrangiai, kiekis 12 ml, kaina nesiekia 10 Lt.

Orly In a snap. Yra didesniais ir mazesniais kiekiais.
Didelis kiekis, 18 ml. O as perku toki, 7,5 ml. Labai megstu sita dziovikli, patinka kad jo buteliukas siauras, o kiekis nedidelis, del to pavyksta visa isnaudot kol jis nesutirsteja. Kaina apie 12 - 13 Lt.
user posted image



Beje dabar nusipirkau kitoki Orly dziovikli, pavadinimu Sec'n dry. Rasoma kad jis laka isdziovina greiciau negu In a Snap, bet as esminio skirtumo nepastebejau. Galbut reiketu viena ranka pabadyti su vienu, o kita su kitu. g.gif

user posted image

Apie In a Snap rasoma: "IN A SNAP - viršutinis sluoksnis vos per kelias minutes išdžiovina nagų laką. Jame yra UV apsauga nuo saulės spindulių."

O apie Sec'n dry: "SEC’N DRY - Greitai įsigeriantis ir džiūvantis viršutinis sluoksnis, greitai įsigeria ir džiovina visus nagų lako sluoksnius vienu metu. Taip sukuriamas tvirtas, apsauginis sluoksnis."

http://www.beautyfor...ako-dziovinimas.

Ten netgi rekomendacija buvo kad jeigu neuztenka dziuvimo greitumo su In a Snap, geriau naudoti Sec'n Dry, nes jis kaip ir visus sluoksnius kartu dziovina.



Is mano patirties: kai uztepu dziovikli, pastebiu kad per kelias minutes ar net greiciau nudziusta lako pavirsius, ji galima svelniai perbraukti ir nebelimpa, taciau kol visas lakas isdziusta reikia daugiau laiko. Priklauso nuo lako, kartais uztenka pusvalandzio, kartais ilgiau. Ir dar priklauso nuo paties lakavimo. Uztepus baze leidziu jai isdziuti, tada tepu pirma kuo plonesni lako sluoksni, leidziu jam pilnai isdziuti, tada tepu antra lako sluoksni, irgi stengiuosi kad nebutu labai storas, jeigu matau kad reikes ir trecio tada antram leidziu pilnai isdziuti ir tada tepu trecia, o paskui siek tiek palaukus (ne ant visai slapiu) ir dziovikli. Visada geriau tepu daugiau ir plonesniu ir jiems leidziu isdziut, negu viena ar du storus sluoksnius. Taip man greiciau isdziusta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 27 balandžio 2012 - 11:52
Bet keik žinau, Sache vito's Lt nėra net internete kur įsigyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*.Simona.* @ 2012 04 27, 14:59)
Bet keik žinau, Sache vito's Lt nėra net internete kur įsigyti? ax.gif

Viskas yra, tik ieshkoti reikia 4u.gif http://www.laiksmoda...eche-produkcija
Atsakyti
Dėkui už nuorodą clap.gif, nežinojau šio puslapio.
O kainas čia rodo tik prisijungusiems vartotojams, ar kaip? blush2.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

gal galit parekomenduot gera nagus stiprinancia priemone?
jau antra savaite naudoju nail tek II, bet man rezultato jokio g.gif
Atsakyti
QUOTE(ekona @ 2012 05 08, 08:12)
sveikos  4u.gif

gal galit parekomenduot gera nagus stiprinancia priemone?
jau antra savaite naudoju nail tek II, bet man rezultato jokio  g.gif

man sally hansen padejo smile.gif
Atsakyti