Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 17

Kazin o kur tu snieguoliu ir kroku butu galima nusipirkti ar reikia laukti parodu smile.gif

Vakar su merginomis i vazonus kisom kanus, maciau jau keli lyg ir leido daigelius. O va ka naujo nusipirkau is kanu tai nusivyliau. Rodos zmones gelininkai, turetu but supratimas sioks toks, o kanu sakneles visos dregnos, apipuve, nezinau kas ten iseis, labai jau varganos sad.gif
Atsakyti
Merginos prašau patarkit. verysad.gif
Dabar kaip ir ne tokie šalti orai. Turiu sodybą nusipirkusi, tuoj parduosiu savo sodą. Ten liks begalė mano gėlių. Pavasaris prasiseda tik rytoj. O sodą parduosiu, tai nebegalėsiu ir iš sodo savo gėlių flenciukų pasikasinėti po to. O kas būtų jei gabar juos išsikasčiau ir persivesžusi į sodybą laikinai kus pasodinčiau. Norėčiau persisodinti: irisus, bergenijas, flioksus, viendienę, daugiamečius česnakus (tikslaus pavadinimo nežinau), įv. alpinariumams (ne visus pavadinimus ir žinau - nes anais metais pirkau iš gėlininkų prie Raseinių, tai kažkaip nepasiklausiau, patiko ir nusipirkau) ir t. t. Patarkit prašau. Ačiū iš anksto. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linjan @ 2008 02 29, 09:04)
sodą parduosiu, tai nebegalėsiu ir iš sodo savo gėlių flenciukų pasikasinėti po to.

nežinau kaip dėl iškasimo dabar, neteko suidurti, na nebent su tikrai nemažu žemės gniužulu, kad šaknų nepažeisti g.gif bet man kitokia mintis - o ar su pirkėjais neišeitų suitarti, kad kai tik normaliau atšyla tu ten su kastuvu prasisuki? ką jie ten ketina daryti, nebent iš karto statys kažką ir žada drožti visą sklypą?
Atsakyti
QUOTE(linjan @ 2008 02 29, 08:04)
Merginos prašau patarkit. verysad.gif
Dabar kaip ir ne tokie šalti orai. Turiu sodybą nusipirkusi, tuoj parduosiu savo sodą. Ten liks begalė mano gėlių. Pavasaris prasiseda tik rytoj. O sodą parduosiu, tai nebegalėsiu ir iš sodo savo gėlių flenciukų pasikasinėti po to. O kas būtų jei gabar juos išsikasčiau ir persivesžusi į sodybą laikinai kus pasodinčiau. Norėčiau persisodinti: irisus, bergenijas, flioksus, viendienę, daugiamečius česnakus (tikslaus pavadinimo nežinau), įv. alpinariumams (ne visus pavadinimus ir žinau - nes anais metais pirkau iš gėlininkų prie Raseinių, tai kažkaip nepasiklausiau, patiko ir nusipirkau) ir t. t. Patarkit prašau. Ačiū iš anksto. unsure.gif

Dėl viendienių tai manau tikrai galima. Skaičiau forume, kad vienas gėlininkas per žiemą buvo palikęs (užmiršęs) vindienę pamestą po eglute. Nu ir jai nieko neatsitiko rolleyes.gif
O su dideliu žemės gumulu tai surizikuočiau iškasti, jei neišeina susitarti, kad vėliau būtų galima jas pasiimti
Atsakyti
Kad kažkaip ir pačiai būtu labai nepatogu ten kokį gegužį švaistytis su kastuvu ir kasinėti, kai jau nauji šeimininkai sukinėsis. Ir jiems manau neitin patiks. Gal ir nieko nesakys, bet manau abipusiai bus nefain. blush2.gif g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(linjan @ 2008 02 29, 10:52)
Kad kažkaip ir pačiai būtu labai nepatogu ten kokį gegužį švaistytis su kastuvu ir kasinėti, kai jau nauji šeimininkai sukinėsis. Ir jiems manau neitin patiks. Gal ir nieko nesakys, bet manau abipusiai bus nefain. blush2.gif  g.gif  blink.gif

As tai issikasciau, kai ka pasodinciau, o kai ka tiesiog kur siltnamyje ar rusy vesiai padeciau, kartu su zemiu gumulu, ir per kelias savaites nieko neatsitiks.
Pernai mes aplinka tvarkeme ir alpinariuma dariausi, tai viduri vasaros augalai su zemiu gumulais iskasti pakampese stovejo, kai turejau laiko sukisau i zeme, ir nieko neatsitiko.
Atsakyti
Dėl tos rožytės - aš tai nugenėčiau stipriai pažeme, kad gražūs ūgliai ataugtų. Pamylėčiau geru kompostu ir atsigautų, pagražėtų.
Atsakyti
Gal kas nors gali suteikti informacijos apie driežažolę?Čia toks liaudiškas pavadinimas.Gavau gumbelį ir neturiu supratimo kaip auginti.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 02 29, 11:49)
Dėl tos rožytės - aš tai nugenėčiau stipriai pažeme, kad gražūs ūgliai ataugtų. Pamylėčiau geru kompostu ir atsigautų, pagražėtų.

visa bėda tame, kad ten žemė niekad neišdžiūsta. Visi lapai nuėję juodom dėmėm. O jeigu genėt, tai kiek maždaug cm nuo žemės palikt?
Atsakyti
QUOTE(Melodi @ 2008 02 28, 11:33)
A kur tu sedi? blush2.gif Zonoj? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

na zinok panasiai tongue.gif tik siaip gimtinej, VLN pas mama ax.gif

QUOTE(lile @ 2008 02 29, 07:49)
Kazin o kur tu snieguoliu ir kroku butu galima nusipirkti ar reikia laukti parodu smile.gif

maximoj ir Zalioj stotelej buvo pilna mirksiukas.gif


o as vakar su saviskiu MB snekejau telefonu, tai sake krokai pas mane irgi isstype, zali stagarai biggrin.gif jau paciai idomu, kaip ten jie tarp tu akmenu atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bernado @ 2008 02 28, 16:45)
Nežinau aš šalia rododendrų tai ir viržius auginu ir erikas, mat rūgštos žemės mėgėjai.
Pas mus nėra tokio baisaus pavėsio, mano rododendrai po pušimis susodinti. Toks dalinis pavėsiukas galima sakyti. Tai štai šalia tų rododendrų prisodinėjau vaisginų (raudonlapės), jos auga greitai ir priežiūros nelabai reikia, nebent retinti smile.gif Pamaniau, vistiek ravinėti reikia tai ir sukaišiojau.  Atrodė normaliai. Bet pavasarį, kai pamačiau savo žydinti baltai rododendrą ir mėlynus vaisginų žiedynus - apšalau  thumbup.gif  atrodė įspūdingai. Kartais viskas netikėtai gaunasi smile.gif

vaiginas radau Rojaus soduose, tikrai įdomiai atrodo. Turėtų kaip kilimas žemę dengt. O erikų ieškojau ieškojau ir neradau. Nežinau kaip jos atrodo unsure.gif . O gal turit nuotraukų. Labai įdomu būtų pamatyt kaip tie augalėliai po rododendrais atrodo. ax.gif
Atsakyti
O as norejau pasiteiraut del jurginu? Gal kas augina, tai kada jau sukisa tuos gumbus i zeme, kad kuo anksciau prazystu? unsure.gif smile.gif
Atsakyti