Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

O aš turėjau laikyti šeštadienį, bet taip ir nenuėjau, nes paskutinę pamoką su instruktorium pamačiau, kad jis visada pasakydavo kad jau sustočiau, labiau kairėn ar dešinėn pasukčiau prieš važiavimą į garažus, o kai vienai teko tai atlikt, tai nieko gero neišėjo, nes taip konkrečiai ir nepasakė, pagal ką orientuotis, tik paskutinę pamoką sužinojau, ką reik matyt pro kurį langelį, ir kad bent 1,5 m atstumu reik sustot verysad.gif na tai ir supratau kad dar reik praktikos doh.gif tai vat, o mokslai prispaudė, vėl turėsiu laiko tik kitą savaitę, vėl primiršiu viską verysad.gif
Ai dar kai skambinau instruktoriui sakė, kad visos moterys nori laikyt kovo 8 (nors man netyčia tas šeštadienis taip išeina) lotuliukas.gif matyt tikisi, kad bus berniukai nuolaidesni mirksiukas.gif bet kai jis taip pasakė, supratau, kad jei nueisiu kovo 8 neužsiregistravus, tai kažin ar laisva viet atsiras smile.gif taigi užsiregistravau kovo 7 ir tikiuosi kad daugiau ten eit nereiks doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Basava @ 2008 02 25, 13:35)
o kad daznas tai is patirties galiu pasakyti 4 kartus gavau tiesu, 1 karta sonini



QUOTE(Artemidka @ 2008 02 25, 13:35)
kai buvau šeštadienį beveik visi trečią pratimą  atlikdavo įvažiavimą į garažą statmenai galu.


Hm, kažkas čia neaišku, nes jei kompas išmeta pratimą, tai reiškia jie maždaug visi vienodai turėtų pasitaikyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ašei @ 2008 02 25, 13:46)
O aš turėjau laikyti šeštadienį, bet taip ir nenuėjau, nes paskutinę pamoką su instruktorium pamačiau, kad jis visada pasakydavo kad jau sustočiau, labiau kairėn ar dešinėn pasukčiau prieš važiavimą į garažus, o kai vienai teko tai atlikt, tai nieko gero neišėjo, nes taip konkrečiai ir nepasakė, pagal ką orientuotis, tik paskutinę pamoką sužinojau, ką reik matyt pro kurį langelį, ir kad bent 1,5 m atstumu reik sustot  verysad.gif na tai ir supratau kad dar reik praktikos  doh.gif tai vat, o mokslai prispaudė, vėl turėsiu laiko tik kitą savaitę, vėl primiršiu viską  verysad.gif
Hm, kažkas čia neaišku, nes jei kompas išmeta pratimą, tai reiškia jie maždaug visi vienodai turėtų pasitaikyti  g.gif

as ismokau tik savarankiskai vazinedama tiek gatvej tiek aiksteleje. instruktoriaus patarimai duoda pradzia, o supratimas atejo, tik kai pati pasimaliau aikstelese. smile.gif
bet masinas pastoviai skirtingas duoda doh.gif
bet tikrai, kai vaziavau su tokiu isteriku, tai jis man sonini dave, ir kaip susinervavo, kai ivaziavau blink.gif jei normalesnis pasitaikys, tai paklausiu. nes vienas rode lapa is kompo istraukta, kad masinos numeris yra paskirtas kompo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basava: 25 vasario 2008 - 14:00
QUOTE(Basava @ 2008 02 25, 13:55)
as ismokau tik savarankiskai vazinedama  tiek gatvej tiek aiksteleje. instruktoriaus patarimai duoda pradzia, o supratimas atejo, tik kai pati pasimaliau aikstelese. smile.gif
bet masinas pastoviai skirtingas duoda doh.gif

Nu vat aš irgi taip manau, kad reik labiau savo galva galvot, nes tas pasakymas "sustok ten ir suk vairą va ten" tinka tik tada, kai pavyksta užsiimt pradinę padėtį idealiai, o jei kažkas biškį ne taip, tai reik žiūrėt, kur mašina važiuoja, pasukt truputį vairą į vieną ar kitą pusę jei matai kad ne taip... o instruktorius sako ko tu suki vairą gi važiuok važiuok, o atsiduri ant linijos ar kažkaip kreivai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ašei @ 2008 02 25, 14:02)
Nu vat aš irgi taip manau, kad reik labiau savo galva galvot, nes tas pasakymas "sustok ten ir suk vairą va ten" tinka tik tada, kai pavyksta užsiimt pradinę padėtį idealiai, o jei kažkas biškį ne taip, tai reik žiūrėt, kur mašina važiuoja, pasukt truputį vairą į vieną ar kitą pusę jei matai kad ne taip... o instruktorius sako ko tu suki vairą gi važiuok važiuok, o atsiduri ant linijos ar kažkaip kreivai  schmoll.gif

as kartais specialiai blogai ivaziuoju ir pasipraktikuoju, kaip is vieno karto pasitaisyti ax.gif o karta per egzamina prisiparkavau palei pat desine linija. ir tiek klausinejau regitrininko ar gerai bus ar ne doh.gif o jis: kai baigsit, uztraukit rankini. tada sakau, bandau taisytis, nezinau tu atstumu. tai tada isdave, kad turi buti ne ant linijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Basava @ 2008 02 25, 14:12)
jau nebeskaiciuoju ar 6 ar 7 blush2.gif nezinau, depresija ima verysad.gif itariu, kad taip as jos nepaimsiu.  ax.gif o astros ,bent jau man pasirode, sunkiau i kalna traukia, su golfuku lengviau

neliudek, nosyte auksciau, tu viska gali ir regitra paimsi! good.gif zinau, kad po nesekmes rankos svyra, bet reikia vel atrasti jegu keltis ir eiti pirmyn wink.gif
as tai giredejau, kad panevezy su polo sunku ant estakados neuzgesti, kazkas ten jom su varikliu g.gif
Atsakyti
QUOTE
bet tikrai, kai vaziavau su tokiu isteriku, tai jis man sonini dave, ir kaip susinervavo, kai ivaziavau  jei normalesnis pasitaikys, tai paklausiu.
mane erzina regitrininkai savo elgsena gun_rifle: smile.gif, ir pats sunkiausias dalykas nesusinervinti galutinai, juk tiek mokiausi.
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2008 02 25, 11:43)
Kaži, ar čia tik Vilniuj tokie surūgę  g.gif

vilniuj labai faini berniukai, bent tie 5, pas kuriuos pataikiau. tik jauni 2 rūgenos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Basava @ 2008 02 25, 15:12)
jau nebeskaiciuoju ar 6 ar 7 blush2.gif nezinau, depresija ima verysad.gif itariu, kad taip as jos nepaimsiu.  ax.gif o astros ,bent jau man pasirode, sunkiau i kalna traukia, su golfuku lengviau


Butinai paimsi 4u.gif
Vazinedama su dvejetukinku instruktorium paklausiau jo, gal man si treciadieni nelaikyti - ir likau labai padrasinta - sako butinai laikyk. Jis dirba instruktorium 15 metu ir sake, kad nebuna zmoniu, kurie vairuoti negaletu ismokti, ir visi anksciau ar veliau paima regitra. Ir dar pridure, kad visai neblogai vairuoju, kai esu labai isitempusi - viskas ima strigti. blush2.gif
Dar idomiai sake, kad automobilio vairavimas - juslinis mokslas, reikia nebijoti su masiniuku eksperimentuoti - pagazuoti, pristabdyti - tam, kad pajusti, jog valdai situacija...
Man tai tokie pasamprotavimai labai padeda, gal ir tau pades 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Nu pasiskaicius jusu komentarus, tai labai dziaugiuos islaikius dar tais laikais, kai laikydavo su policininkais keliu policijoj cool.gif nors is kitos puses, tai gal ir gerai, kad kabinejas, nes tada geriau gal isisavinama viskas ir maziau daroma grubiu klaidu islaikius ir pradejus savarankiskai vazinet smile.gif Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigiausia @ 2008 02 25, 15:09)
Butinai paimsi  4u.gif
Vazinedama su dvejetukinku instruktorium paklausiau jo, gal man si treciadieni nelaikyti - ir likau labai padrasinta - sako butinai laikyk. Jis dirba instruktorium 15 metu ir sake, kad nebuna zmoniu, kurie vairuoti negaletu ismokti, ir visi anksciau ar veliau paima  regitra.  Ir dar pridure, kad visai neblogai vairuoju, kai esu labai isitempusi - viskas ima strigti.  blush2.gif
Dar idomiai sake, kad automobilio vairavimas - juslinis mokslas,  reikia nebijoti  su masiniuku eksperimentuoti - pagazuoti, pristabdyti - tam, kad pajusti, jog valdai situacija...
Man tai tokie pasamprotavimai labai padeda, gal ir tau pades  4u.gif  smile.gif


Aš jam šiandien paskambinau, tai sudarė labai faino žmogaus įspūdį, žiūrėsim, kaip seksis man per pamokas blush2.gif Ačiū tau dar kartą už numeriuką mirksiukas.gif
Ir dar teisingai jis pasakė dėl to situacijos valdymo - aš kol to nepajutau, bijojau vairuoti, visus veiksmus kažkaip padrikai atlikdavau ir išvis buvau tikra višta už vairo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 02 25, 14:46)
vilniuj labai faini berniukai, bent tie 5, pas kuriuos pataikiau. tik jauni 2 rūgenos rolleyes.gif


Ech, su mano sėkme aš būtinai pas juos ir papulsiu turbūt lotuliukas.gif O gal netyčiai žinai, kiek išvis ten tų berniukų yra Vilniaus Regitroj? Ir kaip su mašiniukais, kurių daugiausia?
Atsakyti
neŽinau kiek berniukų daugiausia, bet mašinų absoliuti dauguma - golfukai rolleyes.gif
Atsakyti