Įkraunama...
Įkraunama...

Kanalų pergydymas

Vietinis odontologas pasiule kreiptis i Vilniaus odontologijos klinika pergydyti 3kanalu danti su puliniu (kad pulinys dar nepatvirtinta matosi seselis prie kanalo apacioje, kas ta cista nelabai dar ir domejausi...). Is sios klinikos ir susiradau gydytoja Peciuliene (vienintele endodontologe toje klinikoje), taciau pagooglinus radau, jog ji dirba ir Zalgirio klinikoje. Vilniaus klinikos kainyno skiltyje nera jokiu kainu, jas neva pasakys gydytojas tik po apziuros (" Įvertinęs visos burnos sveikatos būklę, sudaręs gydymo planą konkrečiam pacientui, gydymo kainą gali pasakyti tik gydantis gydytojas odontologas"). Visi sitie planu sudarymai ir bukliu ivertinimai tokiose klinikose kainuoja apie 150lt, tad nesinoretu moketi tokiu pinigu uz praktiskai nieka, kai su siuntimu Zalgirio klinikoje konsultacija nemokama. Del mikroskopo tai tikrai manau, kad pergydyti sudetingus atvejus jis yra pivalomas, bet gal paprastesniais atvejais nebutinas, na nezinau...Bet kaip suprantu Zalgirio klinika ji turi ir naudoja?
Beje eiles visur yra didziules, Kauno Dainavos poliklinikoje naujai irengtame kabinete (kanalu gydymams/pergydymams su nauja technika) taip pat tektu laukti virs menesio. Dar registraturoje pasiule eiti privaciai, nes anot jos pas juos (Dainavoj) nei pigiau mum nesigautu nei greiciau smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(nesugalvoju_niko @ 2012 11 21, 00:55)
Julija_15 parasiau Jums privacia zinute, taciau kaip suprantu pas Jus zinutes nebetelpa smile.gif

atrasiau 4u.gif ar Jus man siuntet daugiau nei 1 zinute?
kadangi dar esu Astrologijos fane, dantu gydyma derinu su Menulio kalendoriumi. Tokiu visokiu pulinuku gydyma geriau daryt per Delcia. Blogai kai Menulis oro zenkluose. Labai gerai Vezio ir Skorpiono zenklai.
Kaip supratau, toj vietoj kur pulinukas ar cista neber kaulo, tad reikia gerti kaulus stiprinancius papildus - turincius kalcio, taip pat tuos, kurie gerina kalcio pasisavinima. As dar geriu papildomai Mumije, nes anotacijoj parasyta, kad atstato kaulo audinius.
Atsakyti
Pas odontologą kanalų pergydymui su lūpų pūsleline (herpes) - galima ar nelabai? Skambinausi į kliniką - galima, jei galiu išsižioti (tai man netrukdė prieš kelias dienas, kai pūslelės tik kilo), o perkant vaistus vaistinėje vaistininkė pasakė, kad jokiu būdu negalima. Gal kas buvo su tuo susidūrę? Nenorėčiau rizikuoti, bet kanalas tai su vaistais g.gif Vėl skambinti ir klausti, kas tada, kai išsižioti galiu, bet lūpa tikrai truks ir kraujuos unsure.gif O taip norisi tvarkytis kuo greičiau - Kalėdos ant nosies, laisvos dienos doh.gif
Tarp kitko, pergydoma antrąkart - kažkaip nesiseka su šituo dančiu - užpūliavo be skausmo, net nesupratau ir aš pati pora mėnesių, ir gydantis odontologas, nors lankausi - tvarkė kitą dantį - kažkokia pūslelė prie danties, tai pasirodo, tai dingsta. O viduje - pūlinys, kuris per tą pūslelę pats valosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2012 12 18, 11:43)
Pas odontologą kanalų pergydymui su lūpų pūsleline (herpes) - galima ar nelabai? Skambinausi į kliniką - galima, jei galiu išsižioti (tai man netrukdė prieš kelias dienas, kai pūslelės tik kilo), o perkant vaistus vaistinėje vaistininkė pasakė, kad jokiu būdu negalima. Gal kas buvo su tuo susidūrę? Nenorėčiau rizikuoti, bet kanalas tai su vaistais g.gif Vėl skambinti ir klausti, kas tada, kai išsižioti galiu, bet lūpa tikrai truks ir kraujuos unsure.gif O taip norisi tvarkytis kuo greičiau - Kalėdos ant nosies, laisvos dienos doh.gif
Tarp kitko, pergydoma antrąkart - kažkaip nesiseka su šituo dančiu - užpūliavo be skausmo, net nesupratau ir aš pati pora mėnesių, ir gydantis odontologas, nors lankausi - tvarkė kitą dantį - kažkokia pūslelė prie danties, tai pasirodo, tai dingsta. O viduje - pūlinys, kuris per tą pūslelę pats valosi  doh.gif


Ar galima gydyti dantis sergant lūpų pūsleline (herpesu)?

Sergant ūmine infekcine liga, planinis dantų gydymas ir protezavimas nerekomenduotinas, o chirurginis gydymas gali baigtis komplikacijomis, todėl susirgus kreipkitės į savo gydytoją dėl vizito perkėlimo. Be abejo, esant ūminiam skausmui - pacientai gydomi.


Šaltinis
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2012 12 18, 13:06)
Ar galima gydyti dantis sergant lūpų pūsleline (herpesu)?

Sergant ūmine infekcine liga, planinis dantų gydymas ir protezavimas nerekomenduotinas, o chirurginis gydymas gali baigtis komplikacijomis, todėl susirgus kreipkitės į savo gydytoją dėl vizito perkėlimo. Be abejo, esant ūminiam skausmui - pacientai gydomi.


Šaltinis

Nu tai jooo.... 4u.gif , bet man aktualu kitkas - ką daryti esant ūminiam (pūliuoja) planiniam (uždėti vaistai), bet be skausmo???? Galiu kategoriškai pasakyti - niekur neisiu, man herpis, bet jei per Kalėdas daugiau užsikurs - negi lengvai rasiu budintį odontologą išvažiavus iš Vilniaus??? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ispamas: 18 gruodžio 2012 - 13:36
QUOTE(ispamas @ 2012 12 18, 13:35)
Nu tai jooo.... 4u.gif , bet man aktualu kitkas - ką daryti esant ūminiam (pūliuoja) planiniam (uždėti vaistai),  bet be skausmo???? Galiu kategoriškai pasakyti - niekur neisiu, man herpis, bet jei per Kalėdas daugiau užsikurs - negi lengvai rasiu budintį odontologą išvažiavus iš Vilniaus??? doh.gif


Manau, kad jūsų atveju galima gydyti, kaip pati sakot, pūliuojantis, tad tai jau infekcijos šaltinis.
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2012 12 18, 14:35)
Nu tai jooo.... 4u.gif , bet man aktualu kitkas - ką daryti esant ūminiam (pūliuoja) planiniam (uždėti vaistai),  bet be skausmo???? Galiu kategoriškai pasakyti - niekur neisiu, man herpis, bet jei per Kalėdas daugiau užsikurs - negi lengvai rasiu budintį odontologą išvažiavus iš Vilniaus??? doh.gif

Mano odontologe nei paprastai apziurai nepriima, jei yra pusleline. Ant duru net pakabintas didelis uzrasas, kad tokiais atvejais pacientas neapziurimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2012 12 18, 13:45)
Mano odontologe nei paprastai apziurai nepriima, jei yra pusleline. Ant duru net pakabintas didelis uzrasas, kad tokiais atvejais pacientas neapziurimas g.gif

Na, priėmė. Antrą ir trečią kanalus išplovė. Susimokėjau viso apie 400,- Po dviejų dienų sutino žandas (per pirmąją iš 5 kalėdinių laisvų dienų), trečią atslūgo, ketvirtą dantis nulūžo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2012 12 18, 13:45)
Mano odontologe nei paprastai apziurai nepriima, jei yra pusleline. Ant duru net pakabintas didelis uzrasas, kad tokiais atvejais pacientas neapziurimas g.gif


O jei labai skauda- tai kas tada, vis tiek reikia laukti kol praeis pūslelinė. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2012 12 27, 14:13)
O jei labai skauda- tai kas tada, vis tiek reikia laukti kol praeis pūslelinė. g.gif

Sito nezinau, nesu susidurusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2012 12 27, 14:20)
Sito nezinau, nesu susidurusi  smile.gif


Nes pvz. mano klinikos interneto svetainėj rašo, kad planinois gydymas neatliekamas, bet jei skauda, tuomet priima.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2012 12 27, 15:27)
Nes pvz. mano klinikos interneto svetainėj rašo, kad planinois gydymas neatliekamas, bet jei skauda, tuomet priima.

Jusu parasyta, mano ne smile.gif Manau odontologe konkreciu atveju suteiktu informacija drinks_cheers.gif
Atsakyti