Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl neleidžiama matytis su tėčiu

Nuodėme, mes irgi turime panašų "tėtį", tik alimentus kol kas moka laiku. O tu nenori iš jo prisiteisti alimentų? Beto, aš manau, kad tokie tėvo "apsilankymai" vis retės ir retės, gal jis kitą šeimą sukurs ar kur išvažiuos ax.gif ir nebelankys mūsų. Nemanau, kad vaikas matydamas tėvą 5 kartus metuose spės jį pamilti - jis gal net ir nesuvoks, kas tas tėtis (čia kalbu apie tokias kaip aš, kurios jau pagimdė būdamos vienos) - bus eilinis dėdė ir tiek.
Atsakyti
Kad nelabai ką iš jo prisiteisi, nebent alaus butelį, bet ir tą patį tuščią. Kol Lietuvoj buvo, tai oficialių pajamų neturėjo. O dabar Londone sėdi, tai tik skambučiais terorizuoja, tikiuosi, ir nebegrįš niekada. Bet jei grįžtų, tai noriu iš anksto būt apsisprendus, kaip elgsiuos. Kuo toliau, tuo labiau norisi net telefonu nebebendraut, nes suparina tai nerealiai... cry.gif
Bet vis pagalvoju, kad gal dukra norėtų su tėvu bendraut, kai paaugs, tai taip ir blaškausi neapsisprendus beveik 2 metus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nuodeme @ 2005 06 08, 22:36)
Kad nelabai ką iš jo prisiteisi, nebent alaus butelį, bet ir tą patį tuščią. Kol Lietuvoj buvo, tai oficialių pajamų neturėjo. O dabar Londone sėdi, tai tik skambučiais terorizuoja, tikiuosi, ir nebegrįš niekada.


Nuodeme, o aš optimistiškai norėčiau pažiūrėti į tavo situaciją (Beje mano vaiko tėtis irgi jau senokai ne lietuvoje)
Štai aš norėčiau būti nepriklausoma nuo vaiko tėčio visiškai, norėčiau išlaikyti kiek įmanoma draugiškesnius santykius, norėčiau, kad mano vaikas jaustusi mylimas tėčio... tai va,per atstumą viso to pasiekti daug lengviau, patikėk.
Juk sulaukiant to vienintelio skambučio per mėnesį, sunkiau susipykti (jei nenori, gali ir visai "neišgirsti", ar gali būti prastas ryšys doh.gif ) O tas vienintelis vaikui parašytas laiškas, kuriame tėtis rašo, kad pasiilgo jo, guli matomoje vietoje ir bent jau suteikia vaikui vilties, kad gal tai tiesa. (Tikiuosi užaugs, pats viską supras, o dabar lai vaikystes jo netemdo tamsios mintys.)
O jau nepriklausomybės į valias visokios - tiek asmeninės smile.gif , tiek finansinės verysad.gif

Atsakyti
Pazystu viena moteri, kuria vyras pramete uz neistykimybe(pagauta "nusikaltimo" vietoj) Tai del to, jog jis su ja issiskyre, ji trejus metus neleido matyt vaiko blink.gif blink.gif Nu tokiu argumentu, tai tikrai nesuprasiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Milana @ 2005 07 06, 00:08)
Pazystu viena moteri, kuria vyras pramete uz neistykimybe(pagauta "nusikaltimo" vietoj) Tai del to, jog jis su ja issiskyre, ji trejus metus neleido matyt vaiko blink.gif  blink.gif  Nu tokiu argumentu, tai tikrai nesuprasiu wink.gif


Manau kad čia labai daug povandeninių srovių ir nuoskaudų buvo...ne vien tai schmoll.gif
Atsakyti
daugeliu atveju manau teciai nelabai nori su atzalomis matytis. va ir maniskis ex, praleidzia su sunumi viena diena per savaite, sako, kad daugiau noretu, bet laiko nera doh.gif juokingi man tokie pareiskimai, labai norint laiko surasti galima unsure.gif paprasciau yra kalbeti, kad "neleidzia" reikia visada abi puses isklausyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2005 07 06, 00:36)
Manau kad čia labai daug povandeninių srovių ir nuoskaudų buvo...ne vien tai  schmoll.gif


Kokios cia gali buti povandenines sroves, kai vyro akivaizdoj guli su kitu g.gif cia buvo daugiau principo reikalas, kad ja kazkas drista palikti. Juk sakau, kad neblogai ja pazistu, beje ji maniskio ex ir iki siol vyru ieskojimuose klaidzioja doh.gif
O seip jo vaika, kai tik turim laiko, tai visuomet pasiimam, buna, kad savaitem gyvena. Ir ne vienas atvejis buvo, kai be jokios priezasties pati jo neduodavo. Manau, kaip buna skirtingu vyru, taip ir skirtingu moteru g.gif
Atsakyti
Galiu pasakyti, kad ir viena tiesa nebūna. Jau kaip aš netikiu tų vargšų vyrų sapalionėm apie tai, kad vaiko neduoda, nu nors užmušk doh.gif Mano rate grasina neduoti tokiais atvejais: vaikas maitinamas kliedesiais apie motiną paleistuvę, vaikas grįžęs po tokių pasibuvimų tampa laukinis (priežastis galėtų įvardinti tik tos antrosios tėčių šeimos), tėtis nemoka alimentų.
Dar labai įdomus pastebėjimas - tėvas sukuria naują šeimą arba gyvena su kažkuom, ir neduok die, jo ex kadrą turi doh.gif O tai būna peno motinos įžeidinėjimas - nu ir motina tavo, nu ir paleistuvė, kokius diedus ten vedžiojasi. O kad šalia jo kažkokia persona sėdi, jis ko gero net nemato. Baldas, što ly?
Daugiau atvejų nežinau. Pagrindinis argumentas nedavimo būna - tėvas vaikui girdint įžeidinėja jo mamą. Ir dar jo naujoji podružkė dadeda. Aš tokiam irgi neduočiau. Kokia motina, tokia, bet ji vaikui šventa. Ir joks kuilys, nesvarbu, tėvas jis ar ne, o tuo labiau jo naujoji žmona ar dar kokia - neturi jokios teisės apie vaiko motiną pasakyti nei vieno blogo žodelio. Ta moteris vaikų nepaliko, neišsižadėjo. Ko nepasakyčiau apie 99 proc. išsiskyrusių vyrų.
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2005 07 06, 18:58)
Ta moteris vaikų nepaliko, neišsižadėjo. Ko nepasakyčiau apie 99 proc. išsiskyrusių vyrų.


nuuuu nesakyciau kad 99proc. blink.gif laimei mano vyriokai i 1proc.patenka biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Milabra, pas tave turbut tikrai juodas gyvenimelis buvo, kad taip baisiai nusistacius pries issiskyrusius tevelius. Turbut tavasis tau dave tam peno. Bet galetumei nesprest taip apie visus g.gif Pvz: as apie saviskio buvusiaja esu girdejusi ne is jo schmoll.gif ir jis man apie ja isvis nenori kalbeti, tuolab niekad nepasakytu sunui (jam jau 12), kad jo mama tokia ar anokia. Nors ji ne viena kiaulyste yra mums iskretus, bet sunus to nezino. Rasau kiaulyste, nes taip ir buvo tik nenoriu cia smulkintis. Ir nuomone apie jo ex susidariau pati, o ne is jo lupu schmoll.gif As isvis labai didziuojuosi savo vyru, nes matau, kaip jam rupi jo vaikai. Ir zinau, kad jei as kada su juo skirciaus, tai mano maze neliktu be tevo . O tokiu vyru apie kuriuos tu sneki, tai bent tris mano drauges turi, ten vaikuciu tikrai gaila, nes realiai tevo nemato schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Milana @ 2005 07 06, 20:39)
Milabra, pas tave turbut tikrai juodas gyvenimelis buvo, kad taip baisiai nusistacius pries issiskyrusius tevelius. Turbut tavasis tau dave tam peno. Bet galetumei nesprest taip apie visus g.gif  Pvz: as apie saviskio buvusiaja esu girdejusi ne is jo schmoll.gif  ir jis man apie ja isvis nenori kalbeti, tuolab niekad nepasakytu sunui (jam jau 12), kad jo mama tokia ar anokia. Nors ji ne viena kiaulyste yra mums iskretus, bet sunus to nezino. Rasau kiaulyste, nes taip ir buvo tik nenoriu cia smulkintis. Ir nuomone apie jo ex  susidariau pati, o ne is jo lupu schmoll.gif  As isvis labai didziuojuosi savo vyru, nes matau, kaip jam rupi jo vaikai. Ir zinau, kad jei as kada su juo skirciaus, tai mano maze neliktu be tevo . O tokiu vyru apie kuriuos tu sneki, tai bent tris mano drauges turi, ten vaikuciu tikrai gaila, nes realiai tevo nemato schmoll.gif

as prisijungsiu prie taves,MILANA... Mano vyro ex ir neduoda(tiksliau nedave iki teismo) istisus metus sunaus. Ir nieks vaikui nesapalioja kokia jo motia paleistuve ar kobra. Nors tiek s.... pridarius ir daro, kad baisu...
O tevas tikrai stengiasi bendrauti su sunumi, moka alimentus....
Atsakyti
Nu bet koks jūsų požiūris, man net baisu blink.gif Pačios nebuvusios tokioj situacijoj, o smerkti pačios pirmos.
Ką tas vyras padarė, kad nesiutinti tos pirmos žmonos daugiau? Atsiprašė nors? Už skyrybas, uš išdavystę, už širdį sudaužytą, už gyvenimo gražios ateities vizijos sudraskymą? Nors pirštelį pajudino susitaikymo link? Lengviausia - pinigus numečiau, vaiką kas ketvirtą sekmadienį pažiūri. Atlėkė jam sergant kurią naktį pabūti? Nuėjo į mokyklą ar daželį į susirinkimą? Paguodė kai kelius nusibalnojo ar vaikai pravardžiavo?
Tokiems vargšams vyreliams pirmiausia reikia atiduoti moralinę duoklę prieš pirmąją žmoną. Kaip sakiau, nors atsiprašyti.
Ir iš viso, kas per diskusija vystosi - antrųjų "nuskriaustųjų" žmonų bėdavojimai apie pirmas žmonas. Nu persiprašau, tema ir skyrelis yra apie tas, kurios vienos vaikus augina. Čia smerkimo mažiausiai ieškau ban.gif
Atsakyti