Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(innguta @ 2008 02 08, 10:45)
as vakar kepiau MB pyragelius su desrelemis:
user posted image
Receptas:
125g margarino arba sviesto
125 g grietines
2 kiausiniai (vienas is ju tik aptepti pyrageliu virsu)
1,5 stiklines miltu
druska, cukrus (po puse saukstelio mzdaug)
apie 6-7 desreles.
sviesta sutarkuojame per burokine tarka, dedame grietine, kiausini, miltus, druska, cukru. tesla isminkome. ziureti, kad tesla prie pirstu neliptu, gali tekti ideti truputi daugiau miltu, bet tesla siek tiek lturetu lipti. tada tesla padalijame i du rutulius ir dedame i saldytuva, kur paliekame apie 30 min.
paeme viena rutuli iskociojame i apskritima. uzdeja didele lekste apipjauname krastus ir padalijame apskritima i 8 dalis.
desreles supjaustome (viena desrele i tris gabaliukus). dedame desreles gabaliuka ant placiausio teslos trikampelio krasto ir sukame i ritineli. galima uzlenkti kampus. nuotraukoje matosi, vienus uzlenkiau, kitus ne. labiau patiko uzlenkti.
kepame apie 40 min. 180 laipsniu orkaiteje. likus 10 min, aptepame kiausinio plakiniu.
skanaus. is sios normos gaunasi apie 20 vnt pyrageliu. (16 pyrageliu is dvieju rutuliu ir dar padariau keleta is apipjaustytos teslos likuciu)

As irgi siandien kepiau situos pyragelius, tik vietoj kiausinio i tesla dejau majoneza, kad nebutu tokie kieti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2008 02 08, 13:09)
aš tokius pačius darau, tik tešlą tingiu gamintis, tai perku 'Mantingos" šaldytą bemielę tešlą thumbup.gif nu skanumėlis....o įdarus galima visokiausius daryti...mano išbandyti: tarkuoti obuoliai su cukurm, šokoladas, dešrelės su lydytu sūriu, pakepinti svogūnai, morkos ir pievagrybiai mirksiukas.gif



As tai i ta saldyta tesla lasisos file dedu tada padarau forma kaip kibinu.skonis tai pasakiskas,MB dievina juos ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 02 02, 14:51)
user posted image
O as siandien pasigaminau lasisos uztepele thumbup.gif Smulkiai supjausciau rukyta lasisa,poro ir sviezio agurko,viska sumaisiau su saukstu majonezo.labai skaniai pavalgiau. tongue.gif
user posted image

Vakar išbandžiau šitą receptą ir tikrai labai patiko, tik valgėm ne su duona, o su "duoniukais".Skanu ir greitai paruošiama. Ačiū užskanią idėją.
O šiandien gaminau bulvių plokštainį su šonine, tik labai gaiola negaliu įmesti skanių vaizdelių.:gaila
Atsakyti
As taip pat isbandziau pyragelius su desrelem pagal innguta recepta bigsmile.gif thumbup.gif labai labai skanus isejo visus suvalgem beveik per viena karta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(balanduke @ 2008 02 09, 19:18)
si vakara valgem saslykus keptus ant griliaus  biggrin.gif gamino vyras. marinavo su prieskoniais dumo aromatu, cesnaku ir petrazolemis, ir trupuciu actu.


Vaje kaip skanu,mano megstamiausias patiekals yra-saslykai!!

QUOTE(kriro @ 2008 02 10, 06:58)
biggrin.gif skanu thumbup.gif
klausykit, o gal kuri nors is jusu daret krokodila? kazkaip galvoju nustebint vasario 14 savo brangiausiaji... biggrin.gif

gerai,kad priminei,as irgi galvojau daryt kokiai nors progai,tai kaip tik proga bus!!!

QUOTE(juju @ 2008 02 10, 15:21)
Vakar išbandžiau šitą receptą ir tikrai labai patiko, tik valgėm ne su duona, o su "duoniukais".Skanu ir greitai paruošiama. Ačiū užskanią idėją.
O šiandien gaminau bulvių plokštainį su šonine, tik labai gaiola negaliu įmesti skanių vaizdelių.:gaila

thumbup.gif dziaugiuosi,kad patiko.
Atsakyti

QUOTE(hobo @ 2008 02 08, 11:33)
dėl dievuliaus, kur galima būtų rasti šio nuostabaus patiekalo receptą???? pamačykit kas  g.gif


Jei dar neradai, stai receptukas mirksiukas.gif 4u.gif
QUOTE(ESLAUDA @ 2008 01 30, 01:32)
Taip orkaiteje  bigsmile.gif 
Stai receptas - 1kg farso, 10 sampioninu (didesniu), 2 kiausiniai, manu kruopos ar dziuveseliai, prieskoniai ir suris  ax.gif

darom farsa kaip kotletams, paskui i rutuliuko vidu dedam jau nulupta ir isplauta gryba, gavosi tokiu 10 rutuliuku, paskui i ikaitinta orkaite ~ 30 min, i pabaiga apibarstom suriu, bet galima ir be jo, tik pries kepant grybo kepuraite patepti majonezu  ax.gif

gavosi labai sultingi ir idomus krepseliai/rutuliukai  smile.gif




Labai daug prideta skanestu essen.gif Saunuoles 4u.gif
Atsakyti
o aš šiandien kepiau picą pirmą kartą. gavosi labai skani, dabar į picerijas tikrai retai eisme smile.gif

kažko čia neįsideda nuotrauka, tai duodu nuorodą

http://public.fotki....i/20080210.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatėlė: 10 vasario 2008 - 20:10
as ir kepu pica kai iskeps nufotkinsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pandora2006 @ 2008 02 10, 21:13)
as ir kepu pica kai iskeps nufotkinsiu  biggrin.gif



Pagal kokį receptą kepi picos pagrindą?
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2008 02 10, 21:27)
Pagal kokį receptą kepi picos pagrindą?

SM radau kefyras, 1 kiausas, miltai ir kepimo milteliai arba soda. smile.gif
Atsakyti
aš tai dariau iš Malsenos mišinio picai, kaip pirmam kartui, tai žiūrėjau kas lengviau.
Atsakyti
O man nelabai patinka pica. Man patinka aliejuje kepti VARŠKĖČIAI, kuriuos galima valgyti ir atvėsusius.
Suplaku kiaušinį su cukrumi, ištrinu su varške (viską dedu iš akies), tuomet sodą įberiu į kefyrą arba grietinę (geriausia, aišku, kaimiška grietinė). Tuomet dedu miltų tiek, kad galima būtų kočiot tešlą. Iškočiojam, bet nereikia plonai, tuomet su stikline arba puoduku išspaudžiu varškėčius ir kepu keptuvėj ant aliejaus. Tikrai labai skanu (nesvarbu, ar su grietine, ar vieni).
Atsakyti