Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Karolilna @ 2008 02 14, 00:31)
mergytės help, gal kas pasakys kas per daiktas tas "balzamo actas"?  g.gif  4u.gif  blush2.gif  labai jau užsimaniau savąjį valentiną nustebint Sonatos receptuku "Kiaulienos filė su balzamo actu".. kur jo pirkti yra? ar cia jau pavargt su jo paieškom tektų?  g.gif  doh.gif

būčiau labai dėkinga  4u.gif

..esu acto megeja/fanate blush2.gif , bandysiu paaishkint:
acto yra labai daug rushiu..nuo paprasto iki su ivairiais prieskoniais, pavyzdziui: raudovo vyno actas, balto vyno, obuoliu, actas su rozmarinu, actas su ashriaisiais pipirais, balzamo actas ir milijonas kitu.. 4u.gif Parduotuveje turetum rasti, ko tau reikia, o jei tingi ieshkot- nebijok, puikiai tiks ir paprastas ARBA gali i paprastaji prideti megiamu prieskoniniu zoleliu (kad ir sudziovintu), palaikyti valandele (para) ir viskas.. 4u.gif

Motiejuke - labai dekui, neverta ash tokiu pagyru doh.gif

TUSINA- ash irgi neturiu mesmales (tik sena, surudijusia)- naudoju blenderi..Skystokai gaunasi, bet su miltais ar manais - kaip tik..Kepti reikia atsargiai, bet uz tai blyneliu minkshtumas wub.gif -nerealus smile.gif

Sonatinos receptus labai megstu, Giedriaus irgi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2008 02 13, 22:18)
as tikriausiai vienintele, kuriai "Rudnosiukai" nepatiko  blush2.gif  Man daug skaniau visa apkeptu darzoviu idara sudeti i pamusta mesa-karbonadine ar krutinele arba "Zuikis". Cia Sonatinos ir, jei neklystu, Elenos mixas. Va tada super  thumbup.gif
Bet vis foto nenutaikau  lotuliukas.gif 

O dabar kepu sonkauliukus pagal senovini aukstaiciu recepta. Neuzilgo idesiu. Labai skanu, ypac gyvenant Airijoj  thumbup.gif

6663, neturiu cia mesmales. Jei  kepeneles sumalciau blenderi nebus per didele kose? O gal peiliu supjaustyti kuo smulkiau? O Sonatinos receptai geri  thumbup.gif . Nepatingek susirast. Ten ideju milijonas. Trecdalis is ju yra siame puslapyje.


tiesa pasakius as irgi gaminau rodnusiukus,bet deja teko nusivilti,tikejausi zymei kad bus skniau pasiskaicius komentarus ir pagirimus blush2.gif tai pasakiau daugiau nebegaminsiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 02 14, 00:50)
tiesa pasakius as irgi gaminau rodnusiukus,bet deja teko nusivilti,tikejausi zymei kad bus skniau pasiskaicius komentarus ir pagirimus blush2.gif tai pasakiau daugiau nebegaminsiu schmoll.gif

o man gavosi laabai skanus. Ir mama dare, tai liezuvi visi buvo nusirije biggrin.gif
Atsakyti
Siandien isbandysiu tingini thumbup.gif
Valentino dienos proga linkiu jums didelio ikvepimo, kuris lydetu ne tik siandien, bet ir visus likusius metus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2008 02 12, 18:26)
Vakarienei gaminau sraiges (nebeatsimenu kurios mamytės receptas  doh.gif )
[attachmentid=130791]
sūrio nepagailėjau  blush2.gif
[attachmentid=130792]

labai skaniai atrodo... bigsmile.gif gal galima receptuka... ax.gif
Atsakyti
kauliuku foto nebus tongue.gif labai nekokybiskos lotuliukas.gif Apruko fotoaparatas befotkinant ir daba labai nieko nesimato ax.gif

Idedu kalakuto krutinele. Viduje sonine. Kita karta pridesiu ir surio. Kepiau "rankoveje". Visai neblogai buvo. Tik man bulves nepatinka keptos "rankoveje"

Ir, atsiprasau uz off topic, pyragas pagal Sonatinos "Citrinini torta". Tik as dariau vysnini. Nerealus thumbup.gif ir labai lengvai padaromas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TUSINA: 14 vasario 2008 - 10:51
QUOTE(TUSINA @ 2008 02 14, 10:47)
Ir, atsiprasau uz off topic, pyragas pagal Sonatinos "Citrinini torta". Tik as dariau vysnini. Nerealus  thumbup.gif  ir labai lengvai padaromas.

o jau torto grazumas bigsmile.gif labai apetitnai atrodo wub.gif

o as gaminau pusryciams stai ka ax.gif
user posted image

vakare darysiu karaliskas krevetes (eisiu dar tik pirkti, tikiuosi gausiu) cool.gif jei spesiu parasysiu fotoreportaza
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2008 02 14, 11:47)
kauliuku foto nebus  tongue.gif  labai nekokybiskos  lotuliukas.gif  Apruko fotoaparatas befotkinant ir daba labai nieko nesimato  ax.gif

Idedu kalakuto krutinele. Viduje sonine. Kita karta pridesiu ir surio. Kepiau "rankoveje". Visai neblogai buvo. Tik man bulves nepatinka keptos "rankoveje"

Ir, atsiprasau uz off topic, pyragas pagal Sonatinos "Citrinini torta". Tik as dariau vysnini. Nerealus  thumbup.gif  ir labai lengvai padaromas.

Labai thumbup.gif tortukas,gal galima būtų sužinoti receptuka,būtent kaip gaminit šį su vyšniom.
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 14, 12:12)
o as gaminau pusryciams stai ka  ax.gif
user posted image

vakare darysiu karaliskas krevetes (eisiu dar tik pirkti, tikiuosi gausiu)  cool.gif jei spesiu parasysiu fotoreportaza

Neryte, tu, kaip visada thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2008 02 14, 14:28)
Neryte, tu, kaip visada thumbup.gif  wub.gif

malonu ax.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2008 02 13, 22:18)
as tikriausiai vienintele, kuriai "Rudnosiukai" nepatiko  blush2.gif  Man daug skaniau visa apkeptu darzoviu idara sudeti i pamusta mesa-karbonadine ar krutinele arba "Zuikis". Cia Sonatinos ir, jei neklystu, Elenos mixas. Va tada super  thumbup.gif
Bet vis foto nenutaikau  lotuliukas.gif 


Mano seimynai irgi nepatiko schmoll.gif

QUOTE(Nerytė @ 2008 02 14, 13:12)
o jau torto grazumas  bigsmile.gif  labai apetitnai atrodo  wub.gif

o as gaminau pusryciams stai ka  ax.gif


Nuostabu wub.gif

Kas daugiau fotkiu su sirdutemis mirksiukas.gif labai smagu sulaukti 4u.gif
Atsakyti
Nerytes sirdeles tikrai labai grazios! mirksiukas.gif Tik gaila, pas mus parduotuvese nera tokiu lanksciu desreliu unsure.gif
Atsakyti