Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(saule27 @ 2008 01 31, 13:37)
gal butu galima recepteli troskintos vistienos obuoliu sultyse?  rolleyes.gif


Is praziu vistos gabaliukus itrinu cesnaku, sumaisytu su megstamais prieskoniais, apkepu keptuveje is abieju pusiu, kad graziai apskrustu odele. Tada dedu i puoda sluoksni morkyciu, sluoksni vistytes gabaliuku, vel mokyciu ir vel vistytes. Uzpilu obuoliu sultimis ir troskinu ant silpnokos ugnies, kol mesyte tampa minksta. Laikas nuo laiko gali reiketi dapilti sulciu ar vandens (cia jau pagal skoni; vandens pilu tada, jei atrodo, kad gali but per rugstu). Cia net garnyro atskirai negaminu, nes pakanka morkyciu, kur kartu troskinos ir bulvyciu. Pagaminus ikelsiu ir nuotraukyte kaip visas tas geris atrodo gatavas rolleyes.gif

Aciu uz patarimus del bulvikiu 4u.gif Siandien kaip tik bus proga isbandyt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ArGin: 31 sausio 2008 - 13:53
QUOTE(Lacoste @ 2008 01 31, 12:50)
kaip iskepti kiaulienos nugarine idaryta pvz slyvom, kad mesa nebutu sausa?
gal kas zino?


Kepk folijoje, arba kepimo maise. TAda ji savaime savose sultyse mirkysis.
Atsakyti

ArGin, aciu uz recepteli thumbup.gif , rytoj bandysiu seimyna nustebinti.
Atsakyti
QUOTE(ArGin @ 2008 01 31, 14:17)
O kol kas norejau paklaust, kaip jus kepat bulves orkaiteje  g.gif  Man jos sudega is virsaus, o vidus lieka neiskepes  doh.gif


Labai daznai kepu orkaiteje, kartais supjaustytas, kartais ne..Visad ishkepa kuo puikiausiai..
Pradzioje uzdenk su folija, baigiant kepti atidenk, kad paskrustu.. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ritulka3 @ 2008 01 31, 10:27)
6663,kaip skaniai idarytos paprikos atrodo bigsmile.gif mano šeimyna irgi sako ,kad nemėgsta,bet kad niekad nedariau ax.gif iš kur jie gali žinot kad nemėgsta  g.gif reiks butinai pasigaminti thumbup.gif


Dekui, visiems, kam patiko 4u.gif
(mums su mb labai skanu..)
Atsakyti
6663, kaip skaniai įdaryti pipirai atrodo, nors ką tik papietavau, bet dar suvalgyčiau tokių gėrybių essen.gif Labai jau mėgstu essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2008 01 31, 18:35)
6663, kaip skaniai įdaryti pipirai atrodo, nors ką tik papietavau, bet dar suvalgyčiau tokių gėrybių essen.gif Labai jau mėgstu essen.gif

aciuuuu wub.gif
pavaishinciau, nes dar liko nuo vakar tongue.gif
Atsakyti
6663 nu jau tikrai kaip tos paprikos skaniai atrodo thumbup.gif essen.gif reik greiciau vaziuot pirkti produktu ir daryti ax.gif
Atsakyti
Norejau paklausti del sraigiu is mesytes kas darete. Man jos gavosi gan sausos. Kazin kokel> Gal sviesto per mazai ar dar del ko nors g.gif
Atsakyti
dekui dar karta, kad cia visu nuotraukytes be galo grazios..man paciai daznai seile varva biggrin.gif

Apie sraiges: gal idarui reiktu naudoti daugiau pomidoru/cesnaku/majonezo- kad sulciu daugiau ishsiskirtu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 01 31, 18:52)
dekui dar karta, kad cia visu nuotraukytes be galo grazios..man paciai daznai seile varva biggrin.gif

Apie sraiges: gal idarui reiktu naudoti daugiau pomidoru/cesnaku/majonezo- kad sulciu daugiau ishsiskirtu? g.gif


Jūs man pasakykit, kas tos sraigės, kas čia per recepčiukas mastau.gif . Visos tik gamina, labai smalsu pasidarė blush2.gif Ir aš noriu. Įdėkit dar kartą, arba bent nuorodą, nes kiek ieškojau, niekaip nerandu schmoll.gif Aš kažka pražiūrėjau matyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2008 01 30, 19:30)
tai cia bet kuri recepta galima pasikoreguot pagal turimus produktus saldytuve  biggrin.gif  svarbu ideja  ax.gif

drinks_cheers.gif
aciu uz ideja 4u.gif

QUOTE(ESLAUDA @ 2008 01 31, 01:51)
Kadangi patiko rutuliukai su pievagrybiais, tai to ikvepta siandien gaminau rutuliukus su sonine. Receptukas tas pats, tik vietoj sampinjonu, farsa apsukau sonine  bigsmile.gif

o ne per sausi gavosi g.gif

QUOTE(6663 @ 2008 01 31, 06:58)
smile.gif gaminau jau visiems zinomus ir cia anksciau matytus idarytus pipirus smile.gif :

esu gaminusi ne syki, maniskiams patinka thumbup.gif


merginos, sraigiu receptukas
o siaip tai juk per paieska pasileiskit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 01 31, 20:52)
merginos, sraigiu receptukas
o siaip tai juk per paieska pasileiskit mirksiukas.gif


Dekui 4u.gif Per paieska ieskojau ir lietuviskom raidem, ir ne lietuviskom ir vistiek neatradau. Arba jau buvau praziurejus, nes vakar puse nakties rinkausi receptukus - taip viskas skanu thumbup.gif
Atsakyti