Įkraunama...
Įkraunama...

Vaismedžiai, vaiskrūmiai

QUOTE(nataliux @ 2009 09 16, 13:15)
Niu keliausiu bandysiu apsipirkti  flirt.gif

Na kaip pavyko? Ar nusipirkai ką? Ar jau prekiauja Amšiejus medeliais ar tik vaiskrūmiais?
Atsakyti
Sveikos o pas Amsieju, bendrai paemus, pigiau nei, tarkim Zapyskio medelyne? g.gif
Atsakyti
Tik kad Amsejus paskutiniaisiais metai papuiko kazkaip, arba man taip pasirode. Medeliai iskasami netinkamai, paskui neprigyja, aisku ne visi neprigyja, bet kazkaip truputi nusivyliau smile.gif
Atsakyti
Aš tai viską, viską avietes, šilauoges, persikus, trešnes, obelis, kriaušes, slyvas, vyšnias, agrastus, abrikosus pirkau iš RS ūkio, labai labai patiko, viską išaiškino ir viskas prigijo, labai džiaugiuosi.

Tai niekas nežino, kas šilkmedžius parduoda ?
Atsakyti
o kas tas RS ūkis smile.gif Čia kurioje vietoje jis yra smile.gif

O gal kas zino, kur graikiskus riesutmedzius isigyti.

Siaip turetu buti dar parodos ukininku lyg ir, bent seniau rudeniop ir budavo. Gal ten gausis nusipirkti.
Atsakyti
QUOTE(Lapuciukas @ 2009 09 17, 12:20)
Aš tai viską, viską avietes, šilauoges, persikus, trešnes, obelis, kriaušes, slyvas, vyšnias, agrastus, abrikosus  pirkau iš RS ūkio, labai labai patiko, viską išaiškino ir viskas prigijo, labai džiaugiuosi.

Nu aš, matyt, visiška blondė blush2.gif bet kas tas RS ūkis? Kur jį rast?
Zapyškio medelynu esu visisškai nusivylusi, nes nuvažiavę radom daug apsikrėtusių augalų unsure.gif tai ieškau dabar, kur galima vaismedžių įsigyt ax.gif
Atsakyti
Sveiki, kaip išnaikinti iš begonijų miltligę?
Atsakyti
QUOTE(Lapuciukas @ 2009 09 17, 12:20)
Tai niekas nežino, kas šilkmedžius parduoda ?

Pabandykit kauno botanikos sode pasidomėti 4u.gif Gal dar ir Kairėnų bot. sodas turi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radvyle: 17 rugsėjo 2009 - 20:24
Siklmedziu tikrai turi Natalija is Kauno, gyvena prie Hyper maksimos, pirkau is jos labai gera vesi, tik uogas nezinau, kada prades vest ir nezinau ar juodasis, ar raudonasis. Per google turetumet surast jos telefona
Atsakyti
Sveikos, RS ūkis: http://medelynas.projektas.lt/
tai toks labai fainas žmogus iš Joniškio, visada atvažiuoja į Vilnių , kai vyksta sodinukų mugės Mokytojų namų kiemelyje, sakė ir šiemet bus, kai vyks ten mugė Sodo kraitė, nežinau, gal ir į Kauną važiuoja, tiesiog reikia jam skambinti ir klausti. Kai šiemet dar pas jį rezervavau medelių, sakė, jei negaus vietos į Sodo kraitę, tai el. paštu atsiųsti užsakymą ir tuomet , kai susikaupia daugiau vilniečių užsakymų, tai pats iš Joniškio atveža medelius į Vilnių, bet po kelių dienų patikslino, kad dalyvaus šiemet mugėje prie Mokytojų namų kiemelio.

Gal kas žinote tos Natalijos tel. ar kokius kitokius kontaktus, kuri augina Šilkmedžius ? Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 09 17, 08:44)
Na kaip pavyko? Ar nusipirkai ką? Ar jau prekiauja Amšiejus medeliais ar tik vaiskrūmiais?


Niu taip planavau nulekti net ta diena ir sugriove mano planus netiketi reikaliukai doh.gif planuoju nuvaziuoti rytoj,tada butinai parasysiu kaip ten medeliu ir krumeliu stoviai kaip ten bendravimas rolleyes.gif
Atsakyti
Jei neklystu, cia ta pati Natalija
1. Kedras sibirinis – vazonėlyje, 2 metų amžiaus, užaugintas iš „Anastasija“ fondo parsiųstų sėklų. Kaina 20 Lt.
2. Kedras – iš Lietuvoje rinktų sėklų, vazonėlyje, 2 metų amžiaus. Kaina 20 Lt.
3. Kedras kiniškas – vazonėlyje, 3 metų amžiaus. Kaina 30 Lt.
4. Abrikosas – iš Kauno Žaliakalnyje rinktų sėklų, 1 metų amžiaus. Kaina 15 Lt.
5. Slyva – sena lietuviška veislė. Dera kasmet be purškimo, gausiai. Slyvos mėlynos, mažos, labai skanios, kauliukas lengvai atsiskiria, turi džiovintų slyvų prieskonį. 1 metų amžiaus. Kaina 15 Lt
6. Trešnė rožinė – iš mano sodo rinktos sėklos. Uogos vidutinio dydžio, minkštos ir saldžios. Noksta ne vienu metu. Medžiai aukšti, dera kasmet be purškimo gausiai. Kaina 15 Lt.
7. Vyšnia pūkuotoji – iš mano sode savaime užaugusio krūmo sėklos. Kaina 15 Lt.
8. Ieva saldžioji – iš LŽŪU rinktos sėklos. Prinoksta vėlai rudenį, auga kekėmis. Kaina 15 Lt.
9. Gudobelė stambiavaisė. Derlinga, uogos skanios. Kaina 15 Lt.
10. Obelis vasarinė saldinukė. Vidutinio dydžio, rausvi obuoliai. Kaina 15 Lt.
11. Obelis žieminė iš „Telisare“ veislės sėklos. Atspari ligoms, obuoliai išsilaiko iki pavasario. Kaina 15 Lt.
12. Kriaušė rudeninė, skani, sėklos surinktos Kaliningrado srityje. Kaina 15 Lt
13. Graikinis riešutas „Ideal“. Žemaūgis, plonalukštis, gerai prisitaiko mūsų sąlygomis, dera nuo 5-6 metų amžiaus. Vienerių metų sodinuko kaina 15 Lt, dvejų metų – 20 Lt.
14. Lazdynas raudonlapis „Pamiat akademika Jablokova“. Daugintas atlankomis, derlingas. Kaina 20 Lt.
15. Lazdynas žalias „Halės milžinai“. Stambiavaisis, derlingas, daugintas atlankomis. Kaina 20 Lt.
16. Aktinidija margalapė „Landė“. Veislė atrinkta LŽŪU. Gerai prisitaiko mūsų sąlygomis, derlingumas vidutiniškai 4 kg nuo krūmo, turi daug vitamino C, derėti pradeda anksti. Reikia 2 metrų atramų. Kaina 20 Lt.
17. Juodieji serbentai „Zagadka“. Atsparūs ligoms ir kenkėjams, anksti pradeda derėti, uogos stambios ir kietos, derlingas. Kaina 15 Lt.
18. Kaštonas. Dvejų metų sodinukai, labai gražūs, iš Žaliakalnyje rinktų sėklų. Kaina 3 Lt.
19. Lauko agurkai „Mališ“. Atsparūs šalnoms, gerai auga be laistymo, nebūna kartūs. Kaina 2 Lt.
20. Salotos garbanotosios, veislė „Grand rapids“. Skanios, ilgai neperauga, lengvai pasisėja pačios. Kaina 2 Lt.
21. Ridikėliai „Kretingos pagerintieji“. Raudoni, apvalūs, ankstyvi, lengvai užaugina sėklas. Kaina 2 Lt.
22. Ridikėliai „Francuzskij zavtrak“. Raudoni, pailgi, ankstyvi. Kaina 2 Lt.
23. Petražolės garbanotosios. Užaugina gražius lapus ir šaknį. Sėklą 3 metus pati dauginau. Kaina 2 Lt.
24. Porai. Gerai žiemoja, galima sėti rudenį, nereiklūs. Kaina 2 Lt.
25. Žirniai cukriniai. Aukštaūgiai, derlingi, labai skanūs, reikia atramų. Sėkla dauginta apie 10 metų. Kaina 2 Lt.
26. Įvairių rūšių aukštaūgiai šiltnamių pomidorai. Labai skanūs, dera iki šalnų, nuskinti gerai laikosi. Dauginti apie 7 metus. Kaina 2 Lt.
27. Rožinė radiolė. Vaistažolė, dar vadinama auksine šaknimi. Atvežta iš Sibiro taigos. Kaina 10 lt.


Užsakymai priimami tel. 8 618 78024, Natalija
Papildyta:
p.s. SIKLMEDZIU, bent pavasari, tikrai turejo nemazai. Gal kas zinot i kelintu metus jie pradeda vest uogas?
Atsakyti