Įkraunama...
Įkraunama...

Varšuva

Tai dar nesezonas, mes buvome liepos viduryje mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal galit patarti kas pirkosi bilietus internetu į Koperniką. Padariau mokėjimą ir man atsiuntė tik užsakymo numerį. Ką toliau reikia daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jūračiukas: 08 gegužės 2017 - 09:16
QUOTE(jūračiukas @ 2017 05 08, 10:16)
Gal galit patarti kas pirkosi bilietus internetu į Koperniką. Padariau mokėjimą ir man atsiuntė tik užsakymo numerį. Ką toliau reikia daryti?

Man kartu su mokėjimo patvirtinimu bei užsakymo numeriu atsiuntė e-bilietą su brukšniniu kodu, jį reikia atspausdinti ir paduoti prie kasos. Pirkome praeitais metais, gal dabar pasikeitė kažkas g.gif
Atsakyti
QUOTE(viktoshka @ 2017 05 08, 13:21)
Man kartu su mokėjimo patvirtinimu bei užsakymo numeriu atsiuntė e-bilietą su brukšniniu kodu, jį reikia atspausdinti ir paduoti prie kasos. Pirkome praeitais metais, gal dabar pasikeitė kažkas  g.gif

Na nieko neatsiuntė. Nieko nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(jūračiukas @ 2017 05 08, 13:03)
Na nieko neatsiuntė. Nieko nesuprantu.

Gal pateko i Spam folderi?
Atsakyti
QUOTE(jūračiukas @ 2017 05 08, 14:03)
Na nieko neatsiuntė. Nieko nesuprantu.

Jau gavau. Ryte sumokėjau, o tik po pietų gavau bilietus.
Ačiū.
Atsakyti
Sveiki, norejau pasiteirauti kas vazinejot metro Varsuvoje? Puslapiuose lietuviu kalba informacijos skurdoka. Lenkiskuose radau, bet ne visur gaudausi. Kokia bilietu sistema? Turesime vaziuoti is Marymont i Mlocny.
Is anksto dekui uz atsakyma
Atsakyti
Vazinejome, nusiperki is automatu pagal laika, kiek vaziuosi , ten viskas parasyta renkantis. Mes emem 20 min, vaziavom is Mlociny i centra. Nenusipirkes bilieto net neieisi i metro, reikia nuskenuoti, kiek pamenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrapo @ 2017 05 12, 14:45)
Sveiki,  norejau pasiteirauti kas vazinejot metro Varsuvoje? Puslapiuose lietuviu kalba informacijos skurdoka. Lenkiskuose radau, bet ne visur gaudausi. Kokia bilietu sistema? Turesime vaziuoti is Marymont i Mlocny.
Is anksto dekui uz atsakyma


Viskas ten paprasta,tokiam atstumui uzteks 20 min bilieto, galime isigyti automate ieinant i metro sumoketi galime grynais ir kortele (geriau grynu monetu ar smulkiu 10-20 zl) turekite.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2017 05 01, 22:50)
Grįžom...  Tokioj euforijoj po šio savaitgalio, nzn kaip ryt į darbą reiks... Noris tik gulet, žiūrėt į lubas ir šypsotis...
Lankem kopernika, zoo, valkatavom po senamiestį,  stebejom sokancius fontanus su 3D projekcijom (kažkas nerealaus), aplankėm Lazienki parką,  ragavom čia isgirtas spurgas, koldūnus,  buvom nukrype nuo tikslo - padurniavom metro... Žodžiu turėjom super aktyvų, turiningą savaitgalį su superine 9 žmonių kompanija. Grįžtant visi sukom galvą kur vėl planuot...


kaip smagu bigsmile.gif kur apsistojote?
aš jau lyg ir ikalbėjau sese vykti ten kai bus atostogos jai biggrin.gif liepos pirmąją savaite.. būtume 7 žmogiukai... jau žiūrinėju nakvynes unsure.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2017 05 15, 11:57)
kaip smagu  bigsmile.gif  kur apsistojote?
aš jau lyg ir ikalbėjau sese vykti ten kai bus atostogos jai biggrin.gif liepos pirmąją savaite.. būtume 7 žmogiukai... jau žiūrinėju nakvynes  unsure.gif  ax.gif

Kadangi mes neinoringi - ėmėm pigiausią variantą kurį bukingas siūlė arčiau koperniko, kad būtų galima parkuot mašiną. Už 9 žmonių dvi nakvynes sumokejom 145 eu...
Atsakyti
QUOTE(MajaLi @ 2017 05 15, 11:11)
Viskas ten paprasta,tokiam atstumui uzteks 20 min bilieto, galime isigyti automate ieinant i metro sumoketi galime grynais ir kortele (geriau grynu monetu ar smulkiu 10-20 zl) turekite.


Aciu 4u.gif
Atsakyti