Įkraunama...
Įkraunama...

Silpni leliuko judesiukai

Sveikos, cia kaikurios rasot, kai nebejuda leliukas tai jus biski paspaudziat pilveli ir tada sukruta. O man kaip tik ne. jis biski letai juda, paspaudziu pilveli ir tada jis is principo nebejuda. blink.gif
Atsakyti
Maniškis ir nėra labai jau aktyvus ax.gif Va būna ryte pasilabia, po to dieną duoda truputi pasireiškia, bet daugiausiai veiksmo būna vakare kai ilsiuosi. Tada jau duodasi kaip reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano mazylis jau antra dienakaip aprimes pries tai buvo labai judrus apspardydavo kaip reikiant dabar tik pora kart i diena .Ar cia kazkas gali but negerai ar jam vietos pamazejo del to nezinau nei ka daryt.. unsure.gif
Atsakyti
Maniskis irgi buvo visa nestuma tinginukas. Nuolat pradedavau pergyventi, kai drauges papasakodavo kad ju mazius "nuolat duodasi, neleidzia ne pailseti, visas pilvas banguoja" ir pan. O didziausia beda ta, kad paskutinemis savaitemis leliukai jau naturaliai maziau juda, nes jiems nebera vietos, bet tuo paciu ir rizika didziausia leliukui uzdusti ar pan., todel butina judesiukus sekti.
Man gydytoja sake taip: nieko baisaus, jei mazius nesiduoda visa diena ir pan. Svarbu, kad bent karta dienoje suskaiciuotum reikalinga judesiuku kieki per pusvalandi.
O paskutines 3 savaites liepe skaiciuoti jau 3 kartus per diena panasiu metu ir sake: bent karta nesusikaiciuoji judesiu- vaziuok i ligonine. Pastebejai, kad pakito aktyvumo ciklas (aktyvus buna ne tuo paciu metu kaip visada)- vaziuok i ligonine.
To pasekoje, apimta panikos i priimamaji vaziavau net kelis kartus - dazniausiai nakti, kai pralaukus visa diena nesuskaiciuodavau riekiamo judesiu kiekio. Taciau visada maloniai priimdavo, paklausydavo toniuku ir nei karto nepasake, kad as be reikalo isterikuoju ar pan. Atvirksciai - paleisdami namo pasakydavo, kad jei vel pasikartos panasi situacija, vel atvaziuoti.
Ir dariau ta, beje, ne be reikalo - paskutini karta, kai vel nesuskaiciavau judesiu, is priimamojo niekas manes nebepaleido, dare iskart CP.
Todel jei nestumas iki 7 menesiuko,tai stresuoti del judesiu labai nereiketu, bet jei 7 ir daugiau, tai patariu buti ikyrioms ir vaziuoti i ligonine jei ka.

Beje, man irgi buvo keistai - kai paspausdavau pilveli, leliukas kaip tik nejudedavo, nors sako, kad turetu kaip tik sujudeti, atsakyti.
Atsakyti
mums 21 savaitele bet irgi silnai spardomes... schmoll.gif
Atsakyti
mane irgi veda iš proto tie judesiai doh.gif dabar eina 27 savaitė, jau 2 diena, kaip judesių labai mažai, ryte keli, dieną keli ir viskas doh.gif na bet guodžiuosi tuom, kad jie yra, nors ir keli, raminu save, kad gal leliukas nusisukęs ir dėl to judesių labai mažai...
Atsakyti
Na va man nesenai buvo taip kad tris dienas buvo labai sumazeja judesiukai ir ne tik tai bet ir labai svelnus jie buvo... tai va sunerimau rimtai ir tiesiai i ligonine, bet padare tyrimus nk blogo nepamate... sake kad tiesiog jam ten maza vietos ir tiek... dabar irgi lygiai taip pat nedaug juda...
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2010 04 03, 18:27)
mane irgi veda iš proto tie judesiai  doh.gif dabar eina 27 savaitė, jau 2 diena, kaip judesių labai mažai, ryte keli, dieną keli ir viskas  doh.gif  na bet guodžiuosi tuom, kad jie yra, nors ir keli, raminu save, kad gal leliukas nusisukęs ir dėl to judesių labai mažai...


Butent mirksiukas.gif nors ir ne tokie stiprus bet svarbiausia kad juos kasdien jauciate mirksiukas.gif rolleyes.gif O tai yra svarbiausia manau smile.gif
Atsakyti
sveikos busimos ir esamos mamytes man tenka daznokai nerimauti del savo leliuko judesiuku matyt tinginiuka auginu smile.gif
gal kuriai pades radau ta tema straipsniuka

Kaip skaičiuoti
Gydytojai pataria pedantiškai vaisiaus judesius skaičiuoti nuo 30 savaitės. Kaip skaičiuoti, pamokys ginekologas. Yra keli būdai, kaip skaičiuoti judesius. Vienas vadinasi „skaičiuok iki dešimties“. Tai pati paprasčiausia metodika. Moteris turi pasirinkti jai patogų laiką, kai kiekvieną dieną „įsiklausys“ į vaikutį. Kai pajunta dešimtą „spyrį“, tą dieną judesių gali nebeskaičiuoti. Skaičiuoti galite nebūtinai ryte gulėdamos lovoje, bet ir ruošdamosi virtuvėje ar išėjusios pasivaikščioti.
Kitas judesių skaičiavimo būdas – skaičiavimas gulint ant kairiojo šono. Kasdieną tuo pačiu metu reikia atsigulti ant kairiojo šono ir pasistengti visiškai atsipalaiduoti. Puikus laikas – rytas, kai žadintuvui neskambėjus dar vartomės lovoje. Reikės tik žadintuvą nustatyti pusvalandžiu anksčiau. Skaičiuojant reikėtų vaikutį truputį provokuoti: glostyti pilvą, su mažyliu kalbėtis. Jei per pirmas 30 minučių pajusite daugiau nei 5 judesius, daugiau galite neskaičiuoti. Jei pajutote mažiau nei 5 judesius, skaičiuokite iki valandos. Jei per valandą pajutote mažiau nei 5 judesius, skaičiuokite dar valandą.


Į gydytoją kuo greičiau kreipkitės, jei:
Jei per 2 valandas suskaičiavote mažiau nei 5 judesius.
Jei vaisiaus judesiai, buvę stiprūs ir aiškiai juntami, pastebimai susilpnėjo.
Jei judesių per kelias paras sumažėjo dvigubai.
Jei per 2 valandas gulėdama ant kairiojo šono ir glostydama pilvą nepajutote nė vieno judesio.

Atsakyti
mano mažiukas pilve galima sakyt visai nesisparde, o kiek nervu tai kainavo doh.gif baisu net prisiminti verysad.gif būdavo atsikeliu ryte ir nei vieno judesio nėr unsure.gif visko prisigalvodavau doh.gif bet gimė ir viskas išsisprendė wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mamytes nieko nelaukit verysad.gif lekit i ligonine nepasitikekite viena gyd...as sakiau gyd neviena karta kad mazai juda....kol galiausiai nesustojo sirdute....
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2009 12 22, 12:07)
o ar priklauso judesiuku stiprumas nuo to ka nesioji??? mergaite ar berniuka? ar tarkim berniukai stipraiu spardosi o mergaites silpniau ??


tikrai jokio skirtumo kas pilvelyje gyvena schmoll.gif mano visi vaikuciai pilvelyje ramus buvo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(tanler @ 2010 04 10, 10:01)
Mamytes nieko nelaukit  verysad.gif lekit i ligonine nepasitikekite viena gyd...as sakiau gyd neviena karta kad mazai juda....kol galiausiai nesustojo sirdute....

Didele uzuojauta unsure.gif verysad.gif
Atsakyti