Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas. 6 dalis

user posted image


5 dalis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 sausio 2008 - 23:46
Juodaplauke, ačiū, man pačiai šis variantas labai neblogai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 01 30, 19:07)
Na štai, vienas vienintelis sluoksnis Loreal Volume Shocking. Aš patenkinta  biggrin.gif
user posted image

user posted image

WAU bigsmile.gif
reik įtraukt įartimiausių pirkinių sąrašą wub.gif
Atsakyti
Aj tiesa, Malena, lauksim atsiliepimuų apie Colistar, o gal ir nuotraukos user posted image
Atsakyti
solo, cia tas naujasis "Loreal Volume Shocking" ? ax.gif
Atsakyti
ilga laika man loreal volume shocking buvo nepakeiciamas, bet paskui atsibodo, nes jis lipina biski blakstienas, ir fotkej matos kad atrodo galetum jas suskaiciuot smile.gif
atradimas buvo dioshow. is pradziu nepatiko, bet paskui ikirtau dazymosi technika tai bigsmile.gif negaledavau nustot dazytis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 01 30, 19:07)
Na štai, vienas vienintelis sluoksnis Loreal Volume Shocking. Aš patenkinta  biggrin.gif
user posted image

user posted image

Tikrai fainas tusas, pritariu drinks_cheers.gif pamacius tavo foto, vel jo pasiilgau doh.gif
Atsakyti
gail nuo Lorealio man alergija, nieko negaliu is tusu turet - ir is vis akiu dek. kosmetikos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 31, 01:10)
solo, cia tas naujasis "Loreal Volume Shocking" ?  ax.gif

o tai jų yra ir senas ir naujas ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2008 01 31, 03:24)
ilga laika man loreal volume shocking buvo nepakeiciamas, bet paskui atsibodo, nes jis lipina biski blakstienas, ir fotkej matos kad atrodo galetum jas suskaiciuot  smile.gif 
atradimas buvo dioshow. is pradziu nepatiko, bet paskui ikirtau dazymosi technika tai  bigsmile.gif  negaledavau nustot dazytis  bigsmile.gif

O kaip ikirsti diorshow dazymo technika? gal gali pasidalinti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 31, 01:10)
solo, cia tas naujasis "Loreal Volume Shocking" ?  ax.gif

nežinau, ar naujasis, štai šis:
user posted image


Papildyta:
QUOTE(Female @ 2008 01 31, 01:24)
ilga laika man loreal volume shocking buvo nepakeiciamas, bet paskui atsibodo, nes jis lipina biski blakstienas, ir fotkej matos kad atrodo galetum jas suskaiciuot  smile.gif 
atradimas buvo dioshow. is pradziu nepatiko, bet paskui ikirtau dazymosi technika tai  bigsmile.gif  negaledavau nustot dazytis  bigsmile.gif

tai kad mano ir nedažytas galima suskaičiuot lotuliukas.gif jau minėjau ne kartą, kad gražiomis natūralios blakstienomis tikrai pasipuikuot negaliu smile.gif Štai mano nedažytos:
user posted image

Beje, turiu Dior Show, bet šis man dažo geriau... o kokia ta dažymo technika? ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Baltija @ 2008 01 31, 00:18)

ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(F_A @ 2008 01 31, 08:07)
Tikrai fainas tusas, pritariu drinks_cheers.gif pamacius tavo foto, vel jo pasiilgau doh.gif

4u.gif
Atsakyti
Solo, man jis labai panašiai dažo, kaip kitas L'orealis, kur iš vienos pusės baltas, iš kitos juodas. Bet šiaip puikiai atrodo.
Atsakyti